Napi tipp - Június 20.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Június 20.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Mainz - Werder Bremen
LAbdarúgás Németország Bundesliga
2020.06.20. 15:30

Tipp: Maximilian Eggestein lapot kap
Odds: 4.33
Iroda: bet365

Hatalmas tét, nagy harc. Igazi kiesési rangadó, a Werdernek kötelező a győzelem. Paprikás hangulat lesz, ha a Mainz jól védekezik, mert telik az idő, türelmetlenek lesznek a brémaiak. Jön a sok szabálytalanság. Ha pedig a Bremen vezetne, a Mainz kezdene támadni, és a Bremennek kell védekeznie foggal-körömmel. Eggestein találkozik először a mainziakkal, sokat fog ütközni. Már 7 sárgát kapott az évben eddig, az egyik legtöbb. A Bayern München ellen is kapott sárgát, könyökölt egyet. Valami ilyesmit várok most is. a sárgalapokra 5,5 a határ 2.20-es szorzón, az is jónak tűnik.

Sziasztok!

Időpont: 2020.06.20. (18:00)
Esemény: Foci Szlovénia bajnokság (Bravo - Mura)
Tipp: Több mint (3) gól a mérkőzésen mindkét csapatott együttvéve
Mindkét csapat szerez gólt a mérkőzésen - Igen
Több mint (9) szöglet a mérkőzésen mindkét csapatott együttvéve
Odds: 5.00
Iroda: bet365
Indoklás:

Remek formában lévő Bravo remélhetőleg ott folytatja ahol abbahagyta hiszen az első helyen álló ellen (O. Ljubljana 0 : 5 Bravo) eredményt ért el. Mura is remek formában van és utolsó mérkőzésén (Mura 3:1 Celje) eredményel fejezte be. Úgy gondolom a gólokkal nem lesz így gond mint ahogy avval sem,hogy szerez gólt mindkettő csapat a szögleteknek pedig statisztika szerint és most a kiélezett küzdelem is hozhatja ezt a szöglet arányt.

2020. jún. 20. 15:30
Hertha BSC - Bayer Leverkusen
Labdarúgás / Németország / Bundesliga
Tipp: Bayer Leverkusen nyer
Odds:1,60
Iroda:unibet

Snooker, Tour Championship
2020-06-20 14:30

N. Robertson - S. Maguire
13.5 frame felett
1,53
bet365

Guruban eleg hosszan irtam errol a meccsrol, a lenyeg, hogy egy szoros osszecsapast varok, ahol 9-5 vagy ettol szorosabb eredmeny eseten zoldulne a tipp. Mivel Maguire rendre jol teljesit az ausztral ellen, igy elegge eltoltnak erzem ezeket a hatarokat, es ezt nem tudom otthagyni.

Labdarúgás, Németosrszág, Bundesliga I., 2020. 06. 20., 15:30

Bayern München - SC Freiburg
Tipp: Pontos végeredmény - 2-0


Odds: 9,00
Iroda: Bet365

Indoklás: Jobb csapat a Bayern, ez nem kétséges, de mégis, mi motiválhatná őket arra, hogy focizzanak ma? A bajnoki cím zsebben, ezt a sorozatot most már csak le kell tudni, és készülni a BL-re. Nyerni fognak, persze, de nem lesz ebben semmi extra: rúgnak egy gólt az elsőben, meg egyet a másodikban, azután meg várják a hármas sípszót.

Lehetne kapott gólt nélküli hazait tenni, de nekem valahogy jobban tetszik ez a kerek kilences odds a 2,55-nél.

Sportág, időpont: labdarúgás, 2020 06.20.  16:00
Esemény:  ÍBV - Magni
Tipp: gólszám 6+
Odds: 5.75
Iroda : TippmixPro

5.75  hat  gólra Ez az a szorzó amit nem lehet otthagyni ezen a mérkőzésen. A TippmixPron, és az Unibetnél, most meglepően közeliek az oddsok a legalább hat gólra. 5.75 , és 5.80 az Unibet javára. Az IBV messze favoritnak számít. Győzelme 1.10 -es vonal alatt van az irodáknál. Ez nem is meglepő, hiszen ez az első meccsük a másodosztályban, ugyanis kiestek az élvonalból. A Magni pedig az előző szezonban a sor végén kullogott egyetlen pontra a kieséstől. A két együttes még nem találkozott egymással, de az elmúlt hetek kupamérkőzései alapján egyértelműen látszik a hazaiak elszántsága, és a vendégek gyengesége. Az IBV 5:1 -re nyomta le idegenben a Magninál jobb erőkből álló Grindavikot, és 5:0-ra a szintén erősebb Olafsvikot. A Magni pedig 5:0-ás vereséget szenvedett a szintén másodosztályú Keflaviktól. Amennyiben a hazaiak eltökéltsége végig kitart bemutatközó meccsükön, akár egyedül is meglőhetik az elvárt hat gólt.

#7 június 20, 2020, 15:21:09, oakland23
játékon kívül:

Lipcse-BVB
5 gól felett AH 7.40 (22bet)
Jó kis odds ez!

ill betclicen van fogadási lehetőség játékosok kapura tartó lövésére, Hummels és Witsel is 6.00-os odds, bármelyikőjük bólinthat egyet, illetve Witsel 2. hullámban durranthat egyet kapura

Labdarúgás, Magyarország: NB1, 2020.06.20. 21:05
Ferencváros - Újpest FC
Tipp: X2
Odds: 2.20
Iroda: bet365

Idézetet írta: peshark Dátum június 20, 2020, 09:58:51
Snooker, Tour Championship
2020-06-20 14:30

N. Robertson - S. Maguire
13.5 frame felett
1,53
bet365

Guruban eleg hosszan irtam errol a meccsrol, a lenyeg, hogy egy szoros osszecsapast varok, ahol 9-5 vagy ettol szorosabb eredmeny eseten zoldulne a tipp. Mivel Maguire rendre jol teljesit az ausztral ellen, igy elegge eltoltnak erzem ezeket a hatarokat, es ezt nem tudom otthagyni.

Nyertes :ok:

(100%-on cashoutoltam 5:5-nél ahogy a képen is látszik, mert csak a meccs végén fizették volna ki és nem volt kedvem várni)

Sportág, időpont: asztalitenisz, 2020. 06. 20., 23:55
Esemény:  Turchenko – Solomko
Tipp: Turchenko
Odds: 2,4
Iroda : Unibet

Ezekben az orosz és ukrán "házibajnokságokban" nagyon kiszámíthatatlanok a mérkőzések végeredményei. Mivel naponta 4-5 meccset játszanak, így kizárólag a napi forma számít. Van, hogy valaki szinte mindegyik meccsét megnyeri, de van úgy, hogy rossz napot fog ki, és bukja a nagy részét. Megnéztem mindkét játékos utolsó 15 meccsének végeredményét, és úgy érzem, hogy az irodák azért tartják csak esélyesebbnek Solomkót, mert a tegnapi napja valamivel jobban sikerült (4 győzelem, 1 vereség), mint ellenfelének (4 győzelem, 2 vereség). Ma viszont Solomko már lejátszotta az első meccsét, és meglepően könnyed, 3-0-ás vereséget szenvedett attól a Zaychenkotól, aki mostanában ritkán szokott csak nyerni. És bár tudom, hogy egy mérkőzésből még nem szabad messzemenő következtetéseket levonni, de jelen pillanatban erre tudok csak hagyatkozni. Úgyhogy bízom benne, hogy Solomko a mai nap folyamán megőrzi ezt a "nem túl acélos" teljesítményét, és az irodák esélyeitől függetlenül kikap Turchenkotól.
Zúgjon tehát a "Hajrá Dmitriy!"

Idézetet írta: HT Dátum június 20, 2020, 21:52:52
Sportág, időpont: asztalitenisz, 2020. 06. 20., 23:55
Esemény:  Turchenko – Solomko
Tipp: Turchenko
Odds: 2,4
Iroda : Unibet

Ezekben az orosz és ukrán "házibajnokságokban" nagyon kiszámíthatatlanok a mérkőzések végeredményei. Mivel naponta 4-5 meccset játszanak, így kizárólag a napi forma számít. Van, hogy valaki szinte mindegyik meccsét megnyeri, de van úgy, hogy rossz napot fog ki, és bukja a nagy részét. Megnéztem mindkét játékos utolsó 15 meccsének végeredményét, és úgy érzem, hogy az irodák azért tartják csak esélyesebbnek Solomkót, mert a tegnapi napja valamivel jobban sikerült (4 győzelem, 1 vereség), mint ellenfelének (4 győzelem, 2 vereség). Ma viszont Solomko már lejátszotta az első meccsét, és meglepően könnyed, 3-0-ás vereséget szenvedett attól a Zaychenkotól, aki mostanában ritkán szokott csak nyerni. És bár tudom, hogy egy mérkőzésből még nem szabad messzemenő következtetéseket levonni, de jelen pillanatban erre tudok csak hagyatkozni. Úgyhogy bízom benne, hogy Solomko a mai nap folyamán megőrzi ezt a "nem túl acélos" teljesítményét, és az irodák esélyeitől függetlenül kikap Turchenkotól.
Zúgjon tehát a "Hajrá Dmitriy!"

NYERTES

Idézetet írta: HT Dátum június 20, 2020, 21:52:52
Sportág, időpont: asztalitenisz, 2020. 06. 20., 23:55
Esemény:  Turchenko – Solomko
Tipp: Turchenko
Odds: 2,4
Iroda : Unibet

Ezekben az orosz és ukrán "házibajnokságokban" nagyon kiszámíthatatlanok a mérkőzések végeredményei. Mivel naponta 4-5 meccset játszanak, így kizárólag a napi forma számít. Van, hogy valaki szinte mindegyik meccsét megnyeri, de van úgy, hogy rossz napot fog ki, és bukja a nagy részét. Megnéztem mindkét játékos utolsó 15 meccsének végeredményét, és úgy érzem, hogy az irodák azért tartják csak esélyesebbnek Solomkót, mert a tegnapi napja valamivel jobban sikerült (4 győzelem, 1 vereség), mint ellenfelének (4 győzelem, 2 vereség). Ma viszont Solomko már lejátszotta az első meccsét, és meglepően könnyed, 3-0-ás vereséget szenvedett attól a Zaychenkotól, aki mostanában ritkán szokott csak nyerni. És bár tudom, hogy egy mérkőzésből még nem szabad messzemenő következtetéseket levonni, de jelen pillanatban erre tudok csak hagyatkozni. Úgyhogy bízom benne, hogy Solomko a mai nap folyamán megőrzi ezt a "nem túl acélos" teljesítményét, és az irodák esélyeitől függetlenül kikap Turchenkotól.
Zúgjon tehát a "Hajrá Dmitriy!"

Gratulálunk @HT ! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.