Női Kézilabda EB 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: curpy82 Dátum december 05, 2020, 22:05:52
Kábé, mint én délután. Szidtam a románokat,simán nyertek. Impotens szerbek, ők is simán nyernek.
Így legalább biztos az utolsó helyünk? Tuti nyerünk kettőt :D

haha ez az eb eddig ilyen  ;D

Kiötleteled mire kéne fogadni és az ellenkezőjét teszed. Így lehet itt nyerni máshogy nem.  :redchug:

nagy pénzégető ez az EB eddig az biztos  ;D ;D de szélről parádésak vagyunk, én ara számítóok h volt egy kurva szar, ez most kurva jó, a hollandok ellen meg majd hozzuk amit tudunk, a realitást

Itt szerintem az van, hogy a szerbek elég rendesen spórolnak. Holnap szépen leikszelnek a horvátokkal (ezt lehet meg is rakom). Ugyanis ha nyernek a magyarok a hollandok ellen, akkor továbbmennek mindketten és ha a hollandok nyernek, akkor is.

Idézetet írta: 13131313 Dátum december 06, 2020, 16:59:47
Itt szerintem az van, hogy a szerbek elég rendesen spórolnak. Holnap szépen leikszelnek a horvátokkal (ezt lehet meg is rakom). Ugyanis ha nyernek a magyarok a hollandok ellen, akkor továbbmennek mindketten és ha a hollandok nyernek, akkor is.

Szerb-horvát barátság jegyében iksz? Kötve hiszem!

Már csak azért sem érdemes ikszelni, mert akkor eggyel kevesebb pontot vihetnek tovább. És mondjuk 1gólós vezetésnél az 59.ben miért dobnának el egy győzelmet, amikor nyilván a győzelemmel is továbbmennek +1ponttal. Gyanítom a horvátok(szerbek is) magasról leszarják kik mennek tovább ha ők is köztük vannak.


bet365-ön a holland meccsre a szorzók tök össze vissz vannak...
fel vannak cserélve csapatok meg oddsok...

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 06, 2020, 18:22:09
bet365-ön a holland meccsre a szorzók tök össze vissz vannak...
fel vannak cserélve csapatok meg oddsok...

4-1-es horvát vezetésnél 16os odds volt a Hollandokra. :D Nem akartam megrakni, úgy is törölték volna a fogadást... :D


Ez a ket horvat meccs teljesen lenullazta az egesz hetemet. Az egesz honapomat..

Nem hiszem el, egy bl jatekosokkal nem rendelkezo csapat lever minket es a hollandokat..

Nekem van egy horvat vegso gyoztes tippem*, eleg szepen hozna.
* az osszes eselytelent megjatszottam.

#117 december 06, 2020, 20:30:11, oakland23
Idézetet írta: RedMunchen Dátum december 06, 2020, 19:54:46
Nekem van egy horvat vegso gyoztes tippem*, eleg szepen hozna.
* az osszes eselytelent megjatszottam.

Magyarul a norvégokon kívül mindenkit  ;D


úgyse fogják, kap egy ejnyebejnyét és hello
haza küldik ods: 10
nem küldik haza 1.2
:D