Január 19, 2021, 13:52:09 pm CET

Szerző Téma: SPF Klub, a hűségprogramunk  (Megtekintve 7059 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető TiB

Re:SPF Klub, a hűségprogramunk
« Válasz #105 Dátum: November 05, 2020, 16:06:01 pm CET »
Egyszer sem értékeltem irodát.Általában egyszer szolok hozzá valamihez,kivéve az USA választást.Ugy látom ez is baj.Van véleményem de az nem biztos,hogy egyezik másokéva.Nem vagyok profi csak egy idös manusz.

Anyuci, csak három példát raktam a képre. Ezek nem vélemények, inkább tűnnek alibi kommenteknek. Ezekkel nincs is baj, csak aki veszi a fáradtságot, és komplexen kifejti az adott cikk alatt a véleményét, mondatokkal, azokkal szemben nem fair, ha díjazzák az alibit.

Nem elérhető Pozzato

« Válasz #106 Dátum: November 05, 2020, 16:19:27 pm CET »
A 2,5 gólt várok még mindig zsenális.  ;D

Nem elérhető Anyuci123

« Válasz #107 Dátum: November 05, 2020, 16:33:58 pm CET »
Miért nem várhatok 2,5 golt?Nem lesz döntetlen?Meglepetést várok?
Mit kell ezen magyarázni.Ezek vélemények.Rövidek és velösek.Decemberben sem fogok bövebb véleményt irni.Számomra az a fontos ha bejön.Ennyi.

Nem elérhető TiB

« Válasz #108 Dátum: November 05, 2020, 16:38:16 pm CET »
Miért nem várhatok 2,5 golt?

2.5 gólnál vagy többet vagy kevesebbet kell várnod, nincs olyan hogy 2.5 gól lesz.

Nem a bővebb vélemény a gond, direkt ezt írtam, csak a 2.5 gól mutatja a legjobban, hogy még a rövid véleményre se vetted a fáradtságot, hogy megadd, hogy többet vagy kevesebbet vársz 2.5-nél. Én tényleg csak segítő szándékkal próbálom írni ezeket, de lehet hogy kicsit elbeszélünk egymás mellett.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Anyuci123

« Válasz #109 Dátum: November 05, 2020, 16:43:47 pm CET »
Köszi a segitö szándékot de azt hittem a 2,5 egyértelmü hogy fölött.

Nem elérhető curpy82

« Válasz #110 Dátum: November 05, 2020, 17:12:50 pm CET »
Egyszer sem értékeltem irodát.Általában egyszer szolok hozzá valamihez,kivéve az USA választást.Ugy látom ez is baj.Van véleményem de az nem biztos,hogy egyezik másokéva.Nem vagyok profi csak egy idös manusz.

Én is ugyanígy vagyok. Azt sem tudom hol kell irodát értékelni. Nekem is egy hozzászólásom van 90 %-ban a cikkekhez. A naplómban meg feleslegesen nem fogok napi 20 tippet beírni, mint egyesek. Na mindegy, elfogadtam és kész.

Elérhető SPF Admin

« Válasz #111 Dátum: November 05, 2020, 20:08:53 pm CET »
Látom a szövegértelmezéssel is gondok vannak.

Elérhető SPF Admin

« Válasz #112 Dátum: November 05, 2020, 20:12:46 pm CET »

Kedves @Anyuci123 , senki nem állít meg, hogy a továbbiakban is kifejtsd véleményed. Ez a jog nem volt megvonva senkitől a listán szereplők közül.

Nem elérhető Anyuci123

« Válasz #113 Dátum: November 05, 2020, 20:23:06 pm CET »
Kedves Admin!Rendben van de szeretném tudni miben hibáztam.Láttam valami összesitést oktoberröl -16 pontrol de nem igazodok el rajta.Ha megirnád a hibáimat tanulnák belöle.Köszönettel és tisztelettl.

Elérhető SPF Admin

« Válasz #114 Dátum: November 06, 2020, 11:27:29 am CET »
Kedves Admin!Rendben van de szeretném tudni miben hibáztam.Láttam valami összesitést oktoberröl -16 pontrol de nem igazodok el rajta.Ha megirnád a hibáimat tanulnák belöle.Köszönettel és tisztelettl.

Tartsd tiszteletben a fórum, illetve a hűségprogram szabályzatát. Ennyi az egész.

Nem elérhető HT

« Válasz #115 Dátum: November 30, 2020, 10:35:00 am CET »
Jó ötletnek tűnt nyáron ez az új kezdeményezés, hiszen egy olyan extra jutalékot kínált a játékosoknak, ahol akkor is lehet nyerni, ha – kis túlzással – egész hónapban nincs az adott játékosnak egyetlen jó tippje sem. Ezért is érthetetlen, hogy miért váltotta ki egyes emberek frusztrációját a kezdeti időszakban. Azonban az utóbbi időben szerencsére egyre jobban finomodtak a szabályok, és a játékosok is egyre inkább kezdenek partnerek lenni (vagyis egyre kevesebb a "direkt" pontszerzési hozzászólás).

Mivel – ahogy az elején is említettem – ez egy extra pénzszerzési lehetőség, ezért azt gondolom, hogy itt lenne az idő, hogy összekössük a kellemest a hasznossal. Ha már egyes játékosok úgyis megkapják a beszólást másoktól (mondván, hogy csak a pénz miatt ilyen aktívak a fórumon), akkor szerintem remek alkalom volna, ha az "SPF Adományozás 2020" keretében ezúttal néhányan le tudnánk mondani erről a havi extra jutalmunkról, és legalább ezt felajánlanánk jó célra. Ezzel a "bántó" megjegyzéseket is el lehetne némítani legalább egy kis időre, és legfőképpen segíteni is tudnánk.

Sajnos én is azok közé tartozom, akik a "szállodaiparban" dolgoztak, és – a nem túl acélos kormányzati segítség miatt – hamar elvesztettem az állásomat. Emiatt jelen pillanatban komolyabb adományra nem nagyon futja részemről, de ha legalább az itt szerzett párezer forinttal hozzájárulhatok, akkor már megérte novemberben hajtanom a minél jobb helyezésért.

Tudom, hogy ez a 3-4 ezer forint nem nagy összeg, de ha néhányan csatlakoznak hozzám, és szintén lemondanak a novemberi Spf Klub nyereményükről, akkor talán pár tízezer forinttal megnövelhetnénk a jelenlegi egyenleget. Részemről tehát bármennyit is kapnék majd a november végi "elszámoláskor", azt mindenképp szeretném felajánlani, és bízom benne, hogy társakra találok benne.  :beerchug:

Elérhető LFCfanBoti

« Válasz #116 Dátum: November 30, 2020, 10:39:01 am CET »
Jó ötletnek tűnt nyáron ez az új kezdeményezés, hiszen egy olyan extra jutalékot kínált a játékosoknak, ahol akkor is lehet nyerni, ha – kis túlzással – egész hónapban nincs az adott játékosnak egyetlen jó tippje sem. Ezért is érthetetlen, hogy miért váltotta ki egyes emberek frusztrációját a kezdeti időszakban. Azonban az utóbbi időben szerencsére egyre jobban finomodtak a szabályok, és a játékosok is egyre inkább kezdenek partnerek lenni (vagyis egyre kevesebb a "direkt" pontszerzési hozzászólás).

Mivel – ahogy az elején is említettem – ez egy extra pénzszerzési lehetőség, ezért azt gondolom, hogy itt lenne az idő, hogy összekössük a kellemest a hasznossal. Ha már egyes játékosok úgyis megkapják a beszólást másoktól (mondván, hogy csak a pénz miatt ilyen aktívak a fórumon), akkor szerintem remek alkalom volna, ha az "SPF Adományozás 2020" keretében ezúttal néhányan le tudnánk mondani erről a havi extra jutalmunkról, és legalább ezt felajánlanánk jó célra. Ezzel a "bántó" megjegyzéseket is el lehetne némítani legalább egy kis időre, és legfőképpen segíteni is tudnánk.

Sajnos én is azok közé tartozom, akik a "szállodaiparban" dolgoztak, és – a nem túl acélos kormányzati segítség miatt – hamar elvesztettem az állásomat. Emiatt jelen pillanatban komolyabb adományra nem nagyon futja részemről, de ha legalább az itt szerzett párezer forinttal hozzájárulhatok, akkor már megérte novemberben hajtanom a minél jobb helyezésért.

Tudom, hogy ez a 3-4 ezer forint nem nagy összeg, de ha néhányan csatlakoznak hozzám, és szintén lemondanak a novemberi Spf Klub nyereményükről, akkor talán pár tízezer forinttal megnövelhetnénk a jelenlegi egyenleget. Részemről tehát bármennyit is kapnék majd a november végi "elszámoláskor", azt mindenképp szeretném felajánlani, és bízom benne, hogy társakra találok benne.  :beerchug:
Csatlakozom,én is szeretném felajánlani a novemberi SPF Klubos nyereményem.  :beerchug: (természetesen, ha bent maradok, most nézem, hogy az utolsók között állok jelenleg)
« Utoljára szerkesztve: November 30, 2020, 11:49:17 am CET írta LFCfanBoti »

Nem elérhető Alk

« Válasz #117 Dátum: November 30, 2020, 11:11:47 am CET »
Ezért is érthetetlen, hogy miért váltotta ki egyes emberek frusztrációját a kezdeti időszakban. Azonban az utóbbi időben szerencsére egyre jobban finomodtak a szabályok, és a játékosok is egyre inkább kezdenek partnerek lenni (vagyis egyre kevesebb a "direkt" pontszerzési hozzászólás).

Nem volt mindenki számára érthetetlen, számodra azonban igen. Ezért sem reagáltam az előző, degradáló kifejezéseket tartalmazó eszmefuttatásodra (hiszti, ellendrukkkerek, frusztráció stb), mert látszik, hogy teljesen más értékrendek mentén működünk. De ha ennyire áhítozol, hogy választ kapj a korábban feltett kérdésedre, rajtam ne múljon:

"Egyébként mindig is nagyon szívesen megkérdeztem volna az ún. "ellendrukkerektől" (bár őszinte választ biztos nem kaptam volna tőlük), hogy ha őket nem érdekli ez a Hűségprogram, akkor miért zavarja őket, ha más viszont foglalkozik ezzel. És legfőképpen miért zavarja őket, ha más ezért 3-4 ezer Ft-ot kap a hónap végén? Nem az ő zsebéből veszik el ezt a pénzt."

Az, hogy valaki nem hajlandó átlépni egy egészséges határt, attól még érdekelheti a hűségprogram, és igenis zavarhatja az, ha valaki a korábbi nulla cikk alatti megköszönést felviszi napi háromra, azért mert neki "számít az a pár ezer forint". Ez különben sem értem, hogy miként legitimizálhat akármit is, hogy valakinek kell a pénz. És egyébként igen, az ilyen és ehhez hasonló lépésekkel igenis megkárosítod a másik 29 díjazottat. Mivel kitűnik, hogy ezt nem vagy képes/hajlandó megérteni, nem is folytatnám.

A mostani kezdeményezés jó, de ebben is különbözünk valamelyest. Még pedig abban, hogy a bónuszról úgy is le lehet mondani, hogy nem csinálunk hírverést neki, és nem kívánunk kitűnni azzal, hogy vezérként másokat is erre buzdítunk.

Elérhető oakland23

« Válasz #118 Dátum: November 30, 2020, 11:40:19 am CET »
Én is szívesen felajánlom, ahogy nézem, beférek majd a top30-ba a zárásnál is, ma még tervezek egy-két hszt (ez is az  :D ), és akkor biztos bennmaradok.

Nem elérhető HT

« Válasz #119 Dátum: November 30, 2020, 12:08:49 pm CET »
Nem volt mindenki számára érthetetlen, számodra azonban igen. Ezért sem reagáltam az előző, degradáló kifejezéseket tartalmazó eszmefuttatásodra (hiszti, ellendrukkkerek, frusztráció stb), mert látszik, hogy teljesen más értékrendek mentén működünk. De ha ennyire áhítozol, hogy választ kapj a korábban feltett kérdésedre, rajtam ne múljon:

"Egyébként mindig is nagyon szívesen megkérdeztem volna az ún. "ellendrukkerektől" (bár őszinte választ biztos nem kaptam volna tőlük), hogy ha őket nem érdekli ez a Hűségprogram, akkor miért zavarja őket, ha más viszont foglalkozik ezzel. És legfőképpen miért zavarja őket, ha más ezért 3-4 ezer Ft-ot kap a hónap végén? Nem az ő zsebéből veszik el ezt a pénzt."

Az, hogy valaki nem hajlandó átlépni egy egészséges határt, attól még érdekelheti a hűségprogram, és igenis zavarhatja az, ha valaki a korábbi nulla cikk alatti megköszönést felviszi napi háromra, azért mert neki "számít az a pár ezer forint". Ez különben sem értem, hogy miként legitimizálhat akármit is, hogy valakinek kell a pénz. És egyébként igen, az ilyen és ehhez hasonló lépésekkel igenis megkárosítod a másik 29 díjazottat. Mivel kitűnik, hogy ezt nem vagy képes/hajlandó megérteni, nem is folytatnám.

A mostani kezdeményezés jó, de ebben is különbözünk valamelyest. Még pedig abban, hogy a bónuszról úgy is le lehet mondani, hogy nem csinálunk hírverést neki, és nem kívánunk kitűnni azzal, hogy vezérként másokat is erre buzdítunk.

Alk, tényleg nem szeretnélek megbántai, de bármennyire is kemény és hangzatos ("na ki a király" stílusú) hozzászólást szerettél volna írni, szerintem ez pont fordítva sült el.
A levelem lényegét alapvetően nem értetted, ez rögtön világossá vált. Innentől kezdve pedig semmi értelme egy vitának.
Igazából csak az utolsó mondatodra reagálnék. Azt írod, hogy a "bónuszról úgy is lehet mondani, hogy nem csinálsz hírverést neki". Biztos vagyok benne, hogy miután ezt leírtad, te is rájöttél, hogy ez mekkora butaság. Minden ember, aki valaha is itt az oldalon lemondott egy bónuszról, az szerinted hírverést csinált magának? Az eszedbe sem jut, hogy esetleg egy-egy felajánlás mögött nem áll semmilyen hátsó szándék? Mert ha így gondolod, akkor az önértékelésedben elég alacsonyra tetted a szintet.
És amikor azt írod, hogy "teljesen más értékrendek mentén működünk", akkor erre csak azt tudom mondani, hogy – látva soraidat – erre vagyok a legbüszkébb.

Sportfogadas.org

Fogadj az Unibeten:
« Válasz #119 Dátum: November 30, 2020, 12:08:49 pm CET »