Új probálkozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szembemegyek a fogadóirodákkal, és meglepit érzek az esti angol meccsen: https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/379005

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum július 13, 2020, 13:11:35
Szembemegyek a fogadóirodákkal, és meglepit érzek az esti angol meccsen: https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/379005
ÚÚÚ, óvatosan, láttam mostanában az összes Mu meccset végig,nagyon összeálltak. Bruno Fernandes zseniális, a hülyegyerek (Pogba) is beállt a sorba , Greenwood elképesztő, Martial is jó formában van, ez lehet nagyon sima is. Wan Bissakát megtanították a szünetben támadni, jól megérti magát Greenwooddal, minden meccsen rúghattak volna ötöt, hatot is. (Bár a Villa ellen a kamutiziig szarok voltak). Ha lenne tippjáték, sima 4-1-et mondanék.

Nem mondom, hogy a Te verziód szar vagy lehetetlen, csak okosan a téttel,mert nagyon jó most az MU.(én nem játszom egyik oldalt sem)

Ui:bocs, hogy belepiszkítottam a naplódba.

Idézetet írta: zbking Dátum július 13, 2020, 13:38:58
ÚÚÚ, óvatosan, láttam mostanában az összes Mu meccset végig,nagyon összeálltak. Bruno Fernandes zseniális, a hülyegyerek (Pogba) is beállt a sorba , Greenwood elképesztő, Martial is jó formában van, ez lehet nagyon sima is. Wan Bissakát megtanították a szünetben támadni, jól megérti magát Greenwooddal, minden meccsen rúghattak volna ötöt, hatot is. (Bár a Villa ellen a kamutiziig szarok voltak). Ha lenne tippjáték, sima 4-1-et mondanék.

Nem mondom, hogy a Te verziód szar vagy lehetetlen, csak okosan a téttel,mert nagyon jó most az MU.(én nem játszom egyik oldalt sem)

Ui:bocs, hogy belepiszkítottam a naplódba.
nem tudom hogy, de az utóbbi időben én is sok MU meccset láttam, és nekem az tűnt fel, hogy hatalmas gólokat lőnek, nem a végletekig kijátszott sakk-matt szituk, hanem rendszerint egy-egy játékosnak jól sül el a lába. Ehhez nagy erő és koncentráció szükséges, na most már a fáradtságtól mindkettő igencsak lankadni fog, s mivel Solkjsearnak nincs meg a minőségi, mély kerete ma is a szokásos formációba fogja pályára küldeni a játékosokat. Lehetséges, hogy ez lesz a vesztük

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum július 13, 2020, 14:20:27
nem tudom hogy, de az utóbbi időben én is sok MU meccset láttam, és nekem az tűnt fel, hogy hatalmas gólokat lőnek, nem a végletekig kijátszott sakk-matt szituk, hanem rendszerint egy-egy játékosnak jól sül el a lába. Ehhez nagy erő és koncentráció szükséges, na most már a fáradtságtól mindkettő igencsak lankadni fog, s mivel Solkjsearnak nincs meg a minőségi, mély kerete ma is a szokásos formációba fogja pályára küldeni a játékosokat. Lehetséges, hogy ez lesz a vesztük
Szerintem az állandó kezdő nagyon jó dolog csapatsportban. A fáradtság meg relatív, meccselni sokkal faszább, mint edzeni, nálam ez a fáradtság sose tényező. Pláne az utóbbi években, olyan jégkamrák vannak, amik harmadára viszik le az izmok regenerálódási idejét.

Drukkolok neked, mert nekem mindegy, kíváncsi leszek.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum július 13, 2020, 13:11:35
Szembemegyek a fogadóirodákkal, és meglepit érzek az esti angol meccsen: https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/379005
hát ezt nagyon kicentizték, de csak lejött utolsó pillanatban  :beerchug: bár az 1.5ös Soton hendi 2.00ás oddson viszonylag izgulás nélkül lejött volna

Unibetnél próbálok be egy duplázóst ma csak, mivel elég gyengének találtam a mai napi menüt fogadás szempontból
Atalanta - Brescia
vendég csapat szerezz gólt
Oak Guru elemzését olvastam erről a meccsről, megtetszett, megteszem, ilyen egyszerű

Chelsea - Norwich
Chelsea 1,5 AH hazai
Itt is igazából egyszerű a sztori, hazai csapat csúnya vereségbe futott bele múlthéten, javítania kell, ha BL-ben akar szerepelni, vendég csapat köszönte szépen a lehetőséget úgy döntött jövőbe egy osztállyal lentebb próbál szerencsét, nincs tét nekik már, sima hazai sikert várok  :beerchug:
Össz odds 2,5-2,6 körül mozgott mikor megtettem a tippjeim

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum július 14, 2020, 15:13:24
Unibetnél próbálok be egy duplázóst ma csak, mivel elég gyengének találtam a mai napi menüt fogadás szempontból
Atalanta - Brescia
vendég csapat szerezz gólt
Oak Guru elemzését olvastam erről a meccsről, megtetszett, megteszem, ilyen egyszerű


Chelsea - Norwich
Chelsea 1,5 AH hazai

Itt is igazából egyszerű a sztori, hazai csapat csúnya vereségbe futott bele múlthéten, javítania kell, ha BL-ben akar szerepelni, vendég csapat köszönte szépen a lehetőséget úgy döntött jövőbe egy osztállyal lentebb próbál szerencsét, nincs tét nekik már, sima hazai sikert várok  :beerchug:
Össz odds 2,5-2,6 körül mozgott mikor megtettem a tippjeim
sokáig gondolkodtam hogy mi lenne a jobb megoldás az 1/1 vagy a hendis győzelem, aztán rosszul választottam, pedig nagyon sima meccs kellett volna legyen ez, de úgy nézz ki a Chelsea játékosok is csak annyit adtak ki magukból, amennyi épp kellett, semmivel sem többet  :redchug:

Tipp az UTA Arad - Petrolul Ploiesti másodosztályú mérkőzésre: https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/379947

két kezdőt látva, van érték a Pool vendég győzelmében, és hétvégén bár csak kapufáig jutott Firmino a Burnley ellen, ma úgy érzem betalál az egyik kedvenc csapata hálójába
kicsi izguló az esti meccs mellé ha már valós tét (szerencsére) nincs Pool szurkolóknak
Liverpool nyer és Roberto Firmino gólt szerezz @4.20 Unibet

Sikeres államvizsga megünnepelve, ital remélhetőleg már kimenve, lehet visszatérni az izgalmas dolgokhoz:
Egy kis délutáni bemelegítés:
Mioveni - UTA Arad x2 @1.44

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum július 20, 2020, 16:14:18
Sikeres államvizsga megünnepelve, ital remélhetőleg már kimenve, lehet visszatérni az izgalmas dolgokhoz:
Egy kis délutáni bemelegítés:
Mioveni - UTA Arad x2 @1.44
végre egy sima mérkőzés az UTA-nak 0-2!

Mai tipp estére: Liverpool - Chelsea 1x és 4.5 gól alatt
Múlt héten csúnyán kikapott a Liverpool, hatalmas egyéni hibák a két legstabilabb játékostól a hátsó pozícióból. Lehetett látni Klopp arcán a csalódottságot/elkeseredettséget, hogy ez nem az ő csapata, akikben ég a bizonyítása vágy, és fülig vannak motivációval. Tömören nem lettem volna a játékosok helyében az öltözőben a mérkőzés után, alapos fejmosást kaphattak. Volt egész pontosan egy hetük a fejekbe rendet tenni, és két győzelemmel illene zárnia ennek a korszakosan csapatnak ezt a szezont, kimondottan a bajnokavatás előtt. Chelsea kupa meccs miatt fáradt, biztos előnyük van a BL helyre, sőt szinte lehetetlen hogy kicsússzon a kezükből a BL hely tekintve hogy az utolsó fordulóba Leicester-MU lesz.

Román kupadöntő
Sepsi OSK - FCSB lesz büntető vagy kiállítás @1,95
Nagyon feszült és durva mérkőzésre van kilátás "a magyar-román" párharcban, komoly meccsprémiumokról van szó mindkét csapatnál, szóval vért fognak inni a játékosok a mérkőzés előtt. Román játékvezetői hátszél meg nem nagyon engedheti meg, hogy egy "magyar" csapat nyerje a román kupát, simán benne van hogy már az elején megsegítik a bukaresti csapatot, tetszik ez a szorzó!

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum július 22, 2020, 15:18:20
Mai tipp estére: Liverpool - Chelsea 1x és 4.5 gól alatt
Múlt héten csúnyán kikapott a Liverpool, hatalmas egyéni hibák a két legstabilabb játékostól a hátsó pozícióból. Lehetett látni Klopp arcán a csalódottságot/elkeseredettséget, hogy ez nem az ő csapata, akikben ég a bizonyítása vágy, és fülig vannak motivációval. Tömören nem lettem volna a játékosok helyében az öltözőben a mérkőzés után, alapos fejmosást kaphattak. Volt egész pontosan egy hetük a fejekbe rendet tenni, és két győzelemmel illene zárnia ennek a korszakosan csapatnak ezt a szezont, kimondottan a bajnokavatás előtt. Chelsea kupa meccs miatt fáradt, biztos előnyük van a BL helyre, sőt szinte lehetetlen hogy kicsússzon a kezükből a BL hely tekintve hogy az utolsó fordulóba Leicester-MU lesz.
hazai győzelemre, de eseménytelenebb mérkőzésre számítottam a díjátadó előtt, ésszerűbb lett volna sima hazait húzni nagyobb szorzón, de próbáltam a biztosra menni, ami most a vesztemet okozta.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum július 22, 2020, 16:51:02
Román kupadöntő
Sepsi OSK - FCSB lesz büntető vagy kiállítás @1,95
Nagyon feszült és durva mérkőzésre van kilátás "a magyar-román" párharcban, komoly meccsprémiumokról van szó mindkét csapatnál, szóval vért fognak inni a játékosok a mérkőzés előtt. Román játékvezetői hátszél meg nem nagyon engedheti meg, hogy egy "magyar" csapat nyerje a román kupát, simán benne van hogy már az elején megsegítik a bukaresti csapatot, tetszik ez a szorzó!
két nagyon könnyű sárga lap után mehetett is zuhanyozni a Sepsi OSK középhátvédje, sajnos a meccset kikapták a szentgyörgyiek, bár a tipp zöldült! :beerchug: