HT naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: HT Dátum március 04, 2021, 23:00:33
Az éjszakai NBA-s meccsek közül 6 játékost választottam ki, akikről azt gondolom, hogy több pontot fognak dobni, mint amennyit a fogadóiroda ajánlott.

J. Murray (DEN) 17,5 pont felett - 1,25
K. Middleton (MIL) 15,5 pont felett - 1,23
D. Lillard (POR) 25,5 pont felett - 1,28

Talán Murray tűnik a legbiztosabb tippnek, hiszen az Indiana ellen nagyon fontos lenne Jokic és az ő jó játéka. Mindenképpen 20 pont felett várok tőle. Middleton remélhetőleg visszatér ahhoz a teljesítményéhez, amit a szezon elején mutatott, mert mostanában az ő gyengébb játékának is köszönhető a MIL bukdácsolása. Lillardtól pedig 30-40 pontot várok egy olyan mérkőzésen, ahol mindkét csapat valahol a 120 pont környékén fog zárni.

Odds: 1,98
Tét: 5 egység

Szerencsére mind a három játékos "átérezte" a tippjeim fontosságát, és hozták is (nagyon simán) a kellő pontokat. (4,9 egység haszon)

Idézetet írta: HT Dátum március 05, 2021, 10:07:36
Szerencsére mind a három játékos "átérezte" a tippjeim fontosságát, és hozták is (nagyon simán) a kellő pontokat. (4,9 egység haszon)
Szia
Egy szakmai kerdes:van ertelme igy lebutitani az oddsokat/hatarokat?
Mi volt az eredeti hatar, amihez gondolom 1,9 koruli odds volt?

Idézetet írta: HT Dátum március 04, 2021, 23:16:47
Ahogy az előbb is írtam, a Denvernél Murraytől is Jokictól várom ezúttal is a legtöbbet. Ha ők betliznek, akkor nem lesz esélye a Nuggetsnek. Éppen ezért erre a szelvényre Jokic is rákerült már. A Portlandnál azt írtam, hogy egy nagyon pontgazdag mérkőzés várható köztük és a Sacramento között, éppen ezért valószínűleg nem csak Lillard fog villogni, hanem más is. Ezért is választottam még egy Portland játékost, G. Trent személyében. Harmadinak pedig egy bostonit szemeltem ki, mivel a Boston hazai pályán fogadja azt a Torontót, akinél elég sok hiányzó lesz ma. És ha minden a terveim szerint alakul, akkor bostoni sikert várok, ahol Thompson is fog majd annyi játéklehetőséget kapni, hogy abból össze tudja szedni a kellő pontmennyiséget.

N. Jokic (DEN) 21,5 pont felett - 1,28
G. Trent (POR) 13,5 pont felett - 1,21
T. Thompson (BOS) 4,5 pont felett - 1,26

Odds: 1,96
Tét: 5 egység

Jokic és Thompson ezúttal is hozta a tőle elvártakat, Trent viszont – immár sokadjára – húzta át a számításaim. Azt hiszem, hogy ez volt az utolsó, hogy bizalmat fektettem belé. Amióta McCollum és Nurkic sérült a Portland csapatában, azt gondoltam, hogy ő lesz az, aki Lillard mellett majd szállítja a pontokat. De úgy látszik, hogy rosszul mértem fel a helyzetet. Nagyon kiszámíthatatlan a teljesítménye, úgyhogy fogadás szempontjából nem ajánlom mostantól másnak sem. (5 egység veszteség)

100,42 egységem van.

Idézetet írta: zbking Dátum március 05, 2021, 10:11:16
Szia
Egy szakmai kerdes:van ertelme igy lebutitani az oddsokat/hatarokat?
Mi volt az eredeti hatar, amihez gondolom 1,9 koruli odds volt?

Szia!
A Bet365-ön három ponthatárt adnak meg a játékosoknál. Az egyik 1,25 körüli, a másik (ahogy te is írtad) 1,85 körüli, a harmadik pedig a meglepetés kategória. Sajnos el kell ismernem, hogy a középértékeket (vagyis az 1,85-1,9-es szorzós határokat elég jól be szokták lőni), és emiatt van az, hogy nem merek fogadni rájuk. Én ugyanis amit itt írok a naplómban, azt meg is fogadom azért az összegért. Márpedig jobban bízok három 1,25-ös tippben, mint egy 1,9-esben. Ami persze nem biztos, hogy jó, hiszen ma is a 6-ból csak egy ment el, mégsem tudtam pluszban zárni. Ennek ellenére azt gondolom, hogy hosszú távon még mindig jobban jövök ki, mintha 50-50%-os alapon próbálnám eltalálni az 1,9-es szorzóval rendelkező határokat.
Ja, és a kérdésedre a válasz, hogy mik voltak az 1,9-es határokat, azt pontosan nem tudom megmondani, de az biztos, hogy Lillard esetében az is összejött volna (kb. 30-31 körül lehetett), Murray esetében valahol 23-24 körül volt, Middleton esetében pedig 21-22 pont körül. Mivel Murray 23-at dobott, Middleton pedig 22-t, így az ő esetükben nem tudom, hogy jött volna-e az 1,9-es tipp, mert nagyon ott voltak a határnál.

Kosz, azt hittem lehet allitani.
1,60 koruli odds lenne az igazi, 3 meccsnel az 4,00-es odds, es az a par pont sojat jelenthetca hatarnal.

Az 1,25 nagyon le van butitva sztm, 6/6-nal tudsz csak nyerni, az meg azert nem konnyu.

Hajra

Idézetet írta: zbking Dátum március 05, 2021, 10:32:21
Kosz, azt hittem lehet allitani.
1,60 koruli odds lenne az igazi, 3 meccsnel az 4,00-es odds, es az a par pont sojat jelenthetca hatarnal.

Az 1,25 nagyon le van butitva sztm, 6/6-nal tudsz csak nyerni, az meg azert nem konnyu.

Hajra

Sajnos ebben teljesen igazad van. Lehet, hogy ránézek majd az Unibetre, hátha ott állítható a szorzó és a ponthatár a játékosok teljesítményénél.
Köszi az észrevételt!  :ok:

Idézetet írta: HT Dátum március 05, 2021, 11:49:43
Sajnos ebben teljesen igazad van. Lehet, hogy ránézek majd az Unibetre, hátha ott állítható a szorzó és a ponthatár a játékosok teljesítményénél.
Köszi az észrevételt!  :ok:
Siman csak teszteld, szerintem 2/3-as kombiban 1,90-es hataron is jo lehetsz, mert a tippek szakmailag rendben vannak. De a legjobb tenyleg a hatar par pontos konnyitese lenne, es akkor 3/3-as kombiban a 4,00-es odds.

#607 március 05, 2021, 12:42:57, MessiÁs
Az unibeten csak egy jatekos hatar van, nem olyan bő mint a bet365

Azonban a bet365n van az a mérföldkő típus, ami ugye pontnál 5-10-15-20-25-30ra kínál oddsot, assistnal pl 3-5-7-10re. Ezeknél el lehet csípni olyan mérföldkö határt ami az 1,28 és az 1,90 között fogadhato. Pl over 17,5re 1,25 az odds, 22,5re 1,85.. De a mérföldkőnel teheted 1,50ert azt hogy eljut 20ig, ami ugye over19,5.
Ezeket ajanlom neked.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 05, 2021, 12:32:29
Az unibeten csak egy jatekos hatar van, nem olyan bő mint a bet365

Azonban a bet365n van az a mérföldkő típus, ami ugye pontnál 5-10-15-20-25-30ra kínál oddsot, assistnal pl 3-5-7-10re. Ezeknél el lehet csípni olyan mérföldkö határt ami az 1,28 és az 1,90 között fogadhato. Pl over 17,5re 1,25 az odds, 22,5re 1,85.. De a mérföldkőnel teheted 1,50ert azt hogy eljut 20ig, ami ugye over19,5.
Ezeket ajanlom neked.

Köszi, valóban, igazad van, erről meg is feledkeztem, pedig volt már, hogy én is ezt játszottam. Például, amikor nem mertem bevállalni a 21,5 pont feletti teljesítményt, ezért inkább megtettem a 20 vagy több pontot.
Szóval valóban, ott még van némi mozgástér.

Végre visszatértek a csapatok a pályára, úgyhogy jöhetnek a fogadások.
Nem tudom, hogy kire milyen hatással volt ez az egy hét pihenő, de remélem, hogy a meglepetések ezúttal elkerülik a tippjeimet.

Az első szelvényem nem bonyolítom túl, három esélyes csapat hazai győzelmét teszem meg.

MIA - ORL (MIA - 1,25)
MIL - NY (MIL - 1,15)
LAC - GSW (LAC - 1,33)

Odds: 1,92
Tét: 5 egység

Az Orlandónál nagyon sok a hiányzó, úgyhogy nem tudom elképzelni, hogy a Miami pályáján csodát tudnának tenni. A szorzók tekintetében a Milwaukee tűnik a legbiztosabbnak, de azért óvatosnak kell lenni a nagyon jól teljesítő Knicks ellen. Ettől függetlenül nem hibázhat a Bucks. Végül pedig itt a Clippers, ahol a szünetben felgyógyultak a sérültek, úgyhogy komplett csapattal várhatják Curry-éket. Éppen ezért nem kérdés, hogy ők a mérkőzés esélyesei.

A második szelvényemre egy pontok szempontjából elég megbízható játékost vettem, valamint egy jól fizető hazai győzelmet.

CHA - DET (CHA - 1,54)
J. Wall (HOU) 22,5 pont felett - 1,28

Odds: 1,98
Tét: 5 egység

A Charlotte egyre jobban teljesít, egyre több pontot dob, és ami az érdekes, hogy szinte minden meccsen más és más játékos húzza a csapat szekerét. A Detroitot ezzel szemben az ág is húzza. Sok a hiányzójuk, ráadásul Griffint is elveszítették, aki Brooklynba igazolt. Én úgy érzem, hogy ez a szorzó nagyon kedvező a két csapat mérkőzés előtti előjeleit nézve. Ami Wall-t illeti, a Houstonnál ő és Oladipo az, akik a csapat dobásainak a felét vállalják mérkőzésről mérkőzésre (legalábbis azóta, amióta ennyi sérültjük van). Éppen ezért azt gondolom, hogy 20-25 dobáskísérletből könnyedén meg kell lennie a legalább 23 pontnak. Ráadásul az ellenfelük az a Sacramento, aki ugyan sokat dob, de sokat is kap. Vagyis nem valószínű, hogy Wall nagy védekezést fog kapni.

A harmadik szelvényemre szintén egy csapat és egy játékos került.

SAC - HOU (SAC - 1,54)
N. Vucevic (ORL) 22,5 pont felett - 1,28)

Odds: 1,98
Tét: 5 egység

Az előző szelvényemen már kitértem a SAC-HOU mérkőzésre, és azt gondolom, hogy a hazai pályán a Wall-Oladipo páros hiába dob majd 50-60 pontot a vendégeknél, a Sacramento (aki már lassan 20 mérkőzés óta éri el a legalább 110 pontot), ezúttal is túl fogja dobni őket. Vucevicnek elvileg nem lehet akadály 22 pont felett teljesíteni, pláne úgy, hogy rengeteg a sérült az Orlandóban, úgyhogy rajta kívül alig van valaki, aki eltalálja a kosarat (talán még Ross). A tipp akkor bukhat csak el, ha a Miami hamar elhúz, és Vucevicet emiatt padoztatni fogja az edző. Viszont ha legalább 30 percet pályán tölt a montenegrói, akkor meg kell lennie a kellő pontszámnak.

Idézetet írta: HT Dátum március 12, 2021, 00:55:18
Végre visszatértek a csapatok a pályára, úgyhogy jöhetnek a fogadások.
Nem tudom, hogy kire milyen hatással volt ez az egy hét pihenő, de remélem, hogy a meglepetések ezúttal elkerülik a tippjeimet.

Az első szelvényem nem bonyolítom túl, három esélyes csapat hazai győzelmét teszem meg.

MIA - ORL (MIA - 1,25)
MIL - NY (MIL - 1,15)
LAC - GSW (LAC - 1,33)

Odds: 1,92
Tét: 5 egység

Az Orlandónál nagyon sok a hiányzó, úgyhogy nem tudom elképzelni, hogy a Miami pályáján csodát tudnának tenni. A szorzók tekintetében a Milwaukee tűnik a legbiztosabbnak, de azért óvatosnak kell lenni a nagyon jól teljesítő Knicks ellen. Ettől függetlenül nem hibázhat a Bucks. Végül pedig itt a Clippers, ahol a szünetben felgyógyultak a sérültek, úgyhogy komplett csapattal várhatják Curry-éket. Éppen ezért nem kérdés, hogy ők a mérkőzés esélyesei.

Mivel mind a három mérkőzésen a hazai csapat volt az esélyesebb, így talán nem akkora meglepetés, hogy összejött a szelvény. Ami inkább meglepő, hogy mind a MIL, mind a LAC a vártnál simább győzelmet aratott. (4,6 egység haszon)

Idézetet írta: HT Dátum március 12, 2021, 00:56:07
A második szelvényemre egy pontok szempontjából elég megbízható játékost vettem, valamint egy jól fizető hazai győzelmet.

CHA - DET (CHA - 1,54)
J. Wall (HOU) 22,5 pont felett - 1,28

Odds: 1,98
Tét: 5 egység

A Charlotte egyre jobban teljesít, egyre több pontot dob, és ami az érdekes, hogy szinte minden meccsen más és más játékos húzza a csapat szekerét. A Detroitot ezzel szemben az ág is húzza. Sok a hiányzójuk, ráadásul Griffint is elveszítették, aki Brooklynba igazolt. Én úgy érzem, hogy ez a szorzó nagyon kedvező a két csapat mérkőzés előtti előjeleit nézve. Ami Wall-t illeti, a Houstonnál ő és Oladipo az, akik a csapat dobásainak a felét vállalják mérkőzésről mérkőzésre (legalábbis azóta, amióta ennyi sérültjük van). Éppen ezért azt gondolom, hogy 20-25 dobáskísérletből könnyedén meg kell lennie a legalább 23 pontnak. Ráadásul az ellenfelük az a Sacramento, aki ugyan sokat dob, de sokat is kap. Vagyis nem valószínű, hogy Wall nagy védekezést fog kapni.

A Charlotte hozta a meccset, ahogy vártam, viszont Wall sajnos nem lépett pályára, úgyhogy push-ként lett kiértékelve. (2,7 egység haszon)

Idézetet írta: HT Dátum március 12, 2021, 00:56:36
A harmadik szelvényemre szintén egy csapat és egy játékos került.

SAC - HOU (SAC - 1,54)
N. Vucevic (ORL) 22,5 pont felett - 1,28)

Odds: 1,98
Tét: 5 egység

Az előző szelvényemen már kitértem a SAC-HOU mérkőzésre, és azt gondolom, hogy a hazai pályán a Wall-Oladipo páros hiába dob majd 50-60 pontot a vendégeknél, a Sacramento (aki már lassan 20 mérkőzés óta éri el a legalább 110 pontot), ezúttal is túl fogja dobni őket. Vucevicnek elvileg nem lehet akadály 22 pont felett teljesíteni, pláne úgy, hogy rengeteg a sérült az Orlandóban, úgyhogy rajta kívül alig van valaki, aki eltalálja a kosarat (talán még Ross). A tipp akkor bukhat csak el, ha a Miami hamar elhúz, és Vucevicet emiatt padoztatni fogja az edző. Viszont ha legalább 30 percet pályán tölt a montenegrói, akkor meg kell lennie a kellő pontszámnak.

Wall távollétében nagyon simán nyert a Sacramento, de szerintem ha a houstoni játékos ott lett volna a pályán, akkor is hazai siker született volna. Közben a Kings zsinórban a 18. meccsén ért el legalább 110 pontot. Vucevic is megtett mindent a Miami ellen, de ez csak arra volt elég, hogy hozza a kellő pontmennyiséget. (4,9 egység haszon)

112,62 egységem van.