Bajnokok Ligája 2020-2021 Selejtezők

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


PAOK (Gre)-Besiktas (Tur):A Besiktason miért van ilyen nagy szorzó?Ennyire esélytelenek lennének?.Egy kis apróval lehet bepróbálom a törököket.

Celtic - FTC
félidőben 0-1-nél
A Celtic lőhet büntetőt @ 6,40 (22bet)

A félidő végét sem nagyon bírta erővel az FTC, ha sokat lesz a labda Dibusz kapuja előtt, akár felrúghatnak valakit, vagy kezezés is lehet...


Ez kemény volt, két kaput eltaláló lövés, két gól. Pont amennyi elég volt :) Egyszer a Celtic hasonló meccsen megmutatta a Barcelonának, hogy a focit gólra játsszák, hát most ugyanazt a leckét kapták meg a Fraditól.

Szép volt Fradi!

Az igen! Respekt. Mondjuk eleg gaz, hogy 10 evente van ekkora siker, en meg ataludtam.

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 26, 2020, 22:43:13
Ez kemény volt, két kaput eltaláló lövés, két gól. Pont amennyi elég volt :) Egyszer a Celtic hasonló meccsen megmutatta a Barcelonának, hogy a focit gólra játsszák, hát most ugyanazt a leckét kapták meg a Fraditól.

Szép volt Fradi!

Akkor ezek szerint a Fradi jobb mint a Barcelona. :D Messinek ide kell igazolnia 😁

A Fradi tovabbjutasra raktam 1-1-nel egy ezredest, de nem gondoltam hogy be is jön 😁

Akkor most az össze károgó és kishitű emberke tartson egy kis önvizsgálatot!

Beszélhetnek itt majd szerencséről, meg mi lett volna ha... ( erről jut eszembe, ha nagyapámnak nunija lett volna, akkor ő lett volna a nagyanyám. De kukija volt...)

Az a CSAPAT, melyik egy erősebb ellen, idegenben, nem szabálytalankodik EGYSZER SEM a mérkőzésen a saját kapujától 30 méteren belül, az nagyon tud valamit, de az edző sem semmi.

Az a csapat, amelyik 2 kapura lövésből 2 gólt szerez, az megérdemli, hogy innentől a legmagasabb UEFA koefficienssel rendelkezzen, és elkerülje a sorsolásokon az erősebb felét a mezőnynek.

Idézetet írta: LosGabos Dátum augusztus 26, 2020, 22:48:26
Akkor most az össze károgó és kishitű emberke tartson egy kis önvizsgálatot!

Beszélhetnek itt majd szerencséről, meg mi lett volna ha... ( erről jut eszembe, ha nagyapámnak nunija lett volna, akkor ő lett volna a nagyanyám. De kukija volt...)

Az a CSAPAT, melyik egy erősebb ellen, idegenben, nem szabálytalankodik EGYSZER SEM a mérkőzésen a saját kapujától 30 méteren belül, az nagyon tud valamit, de az edző sem semmi.

Az a csapat, amelyik 2 kapura lövésből 2 gólt szerez, az megérdemli, hogy innentől a legmagasabb UEFA koefficienssel rendelkezzen, és elkerülje a sorsolásokon az erősebb felét a mezőnynek.
A koefficiens nem igy mukodik, de ja. A Dinamo Zágráb, Young Boys, Zvezda, Qarabag, Maccabi johet ellenfelnek

A Celtic edzője egy beképzelt p..cs.Ők milyen jók voltak meg uralták a játékot elmondása szerint.Ha annyira jók voltak miért nem rúgtak legalább 2 gólt ;D.Szép volt Fradi!! :great:

Le a kalappal.

Szeretem az ilyen váratlan pozitív meglepetéseket..

#41 augusztus 26, 2020, 23:40:48, RedMunchen
Ha jol latom akkor mar csak egy kort kell menni a fix EL csoportkorig es kettot a BL-ig. Itt egyik sem Celtic kaliber, bar a Dinamo es a Young Boys kettost erosnek tartom. Az elozo koros sorsolasnal Fortuna messze jart, most egy Quarabag-Maccabi (inkabb elobbit valasztanam) itthon kompenzalna a skot turat. 

Dinamo Zagreb
Young Boys
Crvena zvezda
Qarabag
Maccabi Tel Aviv
___________

Molde
Midtjylland
Ferencváros
Omonia
Dinamo Brest

Ezért (is)szép játék a foci 8)

Rebrov: ,,Minden a terv szerint alakult, így terveztem a játékunkat. Az ellenfél talán nem lőtt kapura eleget."

Sigér: ,,Amit elterveztünk, abból nem sok mindent sikerült megvalósítanunk."

Idézetet írta: Csenii Dátum augusztus 26, 2020, 22:46:17
Akkor ezek szerint a Fradi jobb mint a Barcelona. :D Messinek ide kell igazolnia 😁

A csatolt képre gondoltam, nem teljesen ugyanezek a számok, de hasonló történt a Celtic - Fradin, csak ezúttal a Celtic volt a hasztalanul domináns.

Sigér nevét kiemelték, Tokmacét nem :D

Az Orbán Sportban nincs BLM. ;D