LaLiga 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Elég sok helyen változtatott Marcelino a kezdő felálláson, így érdekes lesz ez a mérkőzés. Valószínű ha baj lesz akkor a 2. félidőben mind az 5 cserelehetőségét kihasználja. Az oddsz is jócskán felszökött a hazainak már 2,00 feletti.

#151 március 07, 2021, 20:56:33, oakland23
Inaki sem kezd, neki mindenképp jönni kell majd, hisz a szériája nem szakadhat meg  :ok:

behúztam lapokra, sok bizonyítani akaró spíler, hátha aprítják majd egymást  :D

nagyon gyorsan jött a hazai gól gondoltam várok 15-20 percet milyenek az erőviszonyok, így elég offos fogadás szemponjából  ;D

Laporta az "új elnök", mostantól minden jó lesz, minden más lesz, mondjuk vele indult el a költségvetés meghamisítása és az adósság kialakulása, de ki emlékszik már erre?  ;D  Olvasgattam a fórumokat, mindenki örül, érdemi változást ezek szerint senki sem akart, kellett egy régi bútordarab, akiben bízhatnak. Ez vicces pont volt a programjában: "Esküt tesznek amellett, hogy felhagynak a könyveléstechnikai trükközésekkel, amint amilyen a 2019-es Neto-Cillessen és a 2020-as Pjanic-Arthur transzfer-csere volt."

LaLiga kapcsán jut eszembe, hogy nso-n írták, hogy megint változik a kezezés szabálya. Mondjuk nem írták, mikortól  ;D
De a lényege, hogy már nem fogják elvenni azokat a gólokat, ahol a támadó csapatnál történik vétlen kezezés, és abból az akcióból születik gól. Ez szerintem jó hír, és jó változás, több lesz a gól! Hétvégén két meccsen is volt ilyen szitu, igaz büntetők kapcsán. Ugye Gayánál tizi lett a döntés, a Real-Atleti meccsen elmaradt a tizi. Utóbbin nem lepődök meg  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 07, 2021, 20:54:30
Inaki sem kezd, neki mindenképp jönni kell majd, hisz a szériája nem szakadhat meg  :ok:

behúztam lapokra, sok bizonyítani akaró spíler, hátha aprítják majd egymást  :D

Mai Betis - Alavesre mit gondolsz lapok szempontjából @oakland23 ?
Nekik is vannak elszállt meccseik, és egymás ellen is.

Idézetet írta: chabialonso Dátum március 08, 2021, 11:14:15
Mai Betis - Alavesre mit gondolsz lapok szempontjából @oakland23 ?
Nekik is vannak elszállt meccseik, és egymás ellen is.

Maga a párosítás nem rossz, de Rojas spori vezeti, az meg fukar lapokat tekintve. Rojas-nál soha nem veszek overre meccset lapok szempontjából. Persze jöhet, mert bármikor elgurulhat a gyógyszer bárkinél, mindkét csapatban megvannak a potens spílerek lapokra, de én max élőben mernék lapokra vállalkozni, de mivel szerintem este az Inter meccsét nézem, nekem ez most kimarad.

@chabialonso, és mindenki:

Willhillen 5.50-et fizet a kiállítás a Betis-Alavésre, az már egész korrekt odds. Bet365-ön 'csak' 4.50, ami jó gagyi, még a tippmixpró is 4.60-ért méri. 5.50-en már szerintem kis aprót megér. Kár, hogy erre a meccsre Rojas-t küldték...

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 08, 2021, 13:19:32
@chabialonso, és mindenki:

Willhillen 5.50-et fizet a kiállítás a Betis-Alavésre, az már egész korrekt odds. Bet365-ön 'csak' 4.50, ami jó gagyi, még a tippmixpró is 4.60-ért méri. 5.50-en már szerintem kis aprót megér. Kár, hogy erre a meccsre Rojas-t küldték...

Köszi! Múltkori Getafén sem jött a lapok száma, de kiállítás azért volt.
Alaves kieső helyen van . Tényleg nagyobb az esélye, hogy vesztésre állásban elszáll valakinek az agya.

De jó ez a Betis meccs (főleg hogy jön a hazai :) ) Nagyon megérdemelték 0-2 után a fordítást!  :redchug:

Idézetet írta: csatarid Dátum március 08, 2021, 22:46:14
De jó ez a Betis meccs (főleg hogy jön a hazai :) ) Nagyon megérdemelték 0-2 után a fordítást!  :redchug:

Jó lesz figyelni ezekre a fordítósdikra. Valencia is 80. perc után fordított Villareal ellen. Mondjuk az nagyobbat is szólt underdogként. Élőben megérnek az ilyenek egy kis aprót.



#163 március 12, 2021, 11:14:08, oakland23
Getafe-Atleti meccshez érdekes stat:

A két csapat utolsó 18 tétmeccsén egy olyan sem volt, ahol mindkét csapat betalált!  :o: :o: :o:

Szintén érdekes, de talán kevésbé meglepő, hogy az utolsó 5 tétmeccsük 6 piros lapot is hozott  :redchug:

ÉS akkor most:
A két csapat utolsó 18 meccsén a GETAFE NEM LŐTT GÓLT az Atleti ellen  :o: :o: :o: :o: :o: :o: :o: :o:

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 12, 2021, 11:01:36
Getafe-Atleti meccshez érdekes stat:

A két csapat utolsó 18 tétmeccsén egy olyan sem volt, ahol mindkét csapat betalált!  :o: :o: :o:

Szintén érdekes, de talán kevésbé meglepő, hogy az utolsó 5 tétmeccsük 6 piros lapot is hozott  :redchug:

ÉS akkor most:
A két csapat utolsó 18 meccsén a GETAFE NEM LŐTT GÓLT az Atleti ellen  :o: :o: :o: :o: :o: :o: :o: :o:

És ebből az 5 pirosból a Getafe négyszer kapott. Érdekes még , hogy a meccs végén jött a piros kétszer a Getafenal. Érdemes lesz élőben nézni, és ahol lehet megtenni a 88. perc körül a Getafe kiállítást.
Melyek oldalon van erre lehetőség élőben @oakland23 ?