Premier League 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Lehetne egy békítő út köztetek, a közös Mourinho utálat. Szerintem az sok embert összehoz :D

Idézetet írta: sunik29 Dátum január 26, 2021, 18:18:56
A " makkereket " a te lájkoló p00l barátod kezdte irni a MU rol , olyan meccsekre/meccsre ami a napnál világosabb volt, hogy semmi köze a szerencsének. Persze en elfogadom, hogy ez egy vélemény, es azt is elfogadom hogy más nem fogadja el ha en ugyanazt (szót) használom... hiszen ez egy fórum es nem szurkolói oldal.

Erről az előzményről lemaradtam, így ha ez egy visszapiszkálás, akkor azt mondom, hogy valamilyen szinten jogos volt a részedről :) De erre nem is lenne szükséged, hiszen elég bántó számunkra most a csapatunk jelenlegi formája :D Nem szükséges @TiB a békítés; nincs itt haragról szó :ok:

Viszont a Mourinho utálatba nem tudok beszállni; annyi olyan pozitív sztori is kering róla, hogy valóban egy elég Special coach; én bírom :)


Idézetet írta: TiB Dátum január 26, 2021, 18:26:25
Lehetne egy békítő út köztetek, a közös Mourinho utálat. Szerintem az sok embert összehoz :D

Akkor Mou felemlegetése csak bevált Tib mester ;D

Hogy másik közös imádatunk, PL is legyen :)

"Steve Bruce, a Newcastle United menedzsere csapata borzalmas eredményei után a sajtótájékoztatón közölte, nem riad meg semmilyen kérdéstől, kész válaszolni bármire.
Majd megtiltották a sajtótájékoztatón, hogy bárki kérdést tegyen fel."

Kemény csávó :redchug:


Imádom az ilyen sztorikat; történjen az bármelyik csapattal. Vannak olyan játékosok, akik a pályafutásuk alatt akár háromszor is lenyilatkozzák, hogy mindig is ebben a klubcsapatban szerettem volna játszani.. :laugh: Ighalo esetében több cikket is olvastam, hogy egy álom neki a MU és itt valóban ez az igazság.
Az áthúzás csak egy lájtos csipkelődés ;D (nekem nyilván más csapat drukkerei a legjobbak :))


,,Aki egyszer Vörös, mindig Vörös marad" – Ighalo búcsúzik

Odion Ighalo, a Manchester United 31 éves nigériai támadója Instagram-oldalán jelentette be: távozik a csapattól. Posztjában arról írt, egy álom vált valóra azzal, hogy magára ölthette az MU mezét és imádkozik a csapat sikereiért.

,,Rossz látni, hogy ez az álom a végéhez ért. Azonban hálát adok Istennek, hogy segített elérni ezt az életre szóló álmot, hogy a Manchester United mezét viselhettem. Hatalmas megtiszteltetés volt, amiért örökké hálás leszek.

A menedzsernek hálával tartozom, hogy akkor is hitt bennem, amikor más nem. Hálával tartozom a csapattársaimnak. Hiányozni fogtok srácok, mindig jól éreztem magam veletek, mindig vártam a következő edzést. Imádkozom azért, hogy idén megnyerjük a bajnokságot és az FA-kupát!

A világ legjobb drukkerei (a Manchester United-drukkerek) nagyon hiányoznak, azonban hallottuk a hangotok és a tapsotok a stadionban még ha messze is voltatok, alig várjuk, hogy visszatérjetek!

Mindig is Manchester United-szurkoló leszek! Aki egyszer Vörös, mindig Vörös marad! Köszönöm, Manchester United és az Isten áldjon!"

#260 június 25, 2021, 13:58:12, Chan
Manchester United győzelem a nap szelvényén

Weboldalunkra beküldött tippek közül az alábbi három a legnépszerűbb jelenleg.


Mu szurkerkent mondom, hogy aki az Mu szurkolokat a legjobbnak mondja, annal van baj, nem kicsi.

Voltam eddig eloben 9 Mu meccsen, ebbol a legdurvabb az volt, hogy egy 1000-2000 fos Tottenham tabor siman lenyomta az egesz stadiont.

De a legvarazslatosabb. Liverpool, amikor eneklik meccs elott a dalt, odaszarsz a szekedre a gyonyortol semlegeskent is. Es mindenki enekli. En is ugy csinaltam, mintha enekelnek (nem tudtam a szoveget), le is basztak volna egyet, ha nem eneklem.


Új irányt adott a topikban zajló beszélgetésnek a Sheffield :)

Idézetet írta: Chan Dátum január 27, 2021, 13:28:21
Manchester United győzelem a nap szelvényén

Weboldalunkra beküldött tippek közül az alábbi három a legnépszerűbb jelenleg, melyekből az Unibetnél egy 2.56-os szorzójú kombi rakható össze.


Ennek a kombinak mennyi lett a nyero oddsa? Ezer folott kb.

Ezért fogadj népszerű tippekre... vagy pont ellene, és már meg is van a millió.

Sheffield United győzelem: 10.00
Dánia - Egyiptom X: 12.00
Franciaország - Magyarország X: 9.00

Végső odds: 1080.00
Tét: 1000 forint
Nyeremény: 1 080 000 forint!

Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 28, 2021, 07:39:46
Ezért fogadj népszerű tippekre... vagy pont ellene, és már meg is van a millió.

Sheffield United győzelem: 10.00
Dánia - Egyiptom X: 12.00
Franciaország - Magyarország X: 9.00

Végső odds: 1080.00
Tét: 1000 forint
Nyeremény: 1 080 000 forint!

Megjátszottad? Wow :o :ok:

Nem mindenki várta a Manhcester United győzelmét

Meglepetésre fogadott az SPF Kupában tikoalesi behúzva ezzel egy 10-es oddsot!


Idézetet írta: Latzka Dátum január 28, 2021, 08:21:54
Megjátszottad? Wow :o :ok:

Nem, dehogy, csak írtam, hogy néha jó a népszerűek ellen menni.

Kezdő sportfogadó hiba, hogy minden favoritnak nyernie kell. Emlékszem nagyon sok évvel ezelőtt egyeseknek így indult a szelvény: Man Utd, Arsenal, Barcelona, Real Madrid, Bayern, Lyon, Juventus az mind nyer, s aztán e hét mellé még tettek 2-3 meccset, s várták a sikert....még talán most is várják.  :D

Idézetet írta: Latzka Dátum január 28, 2021, 08:21:54
Megjátszottad? Wow :o :ok:
csak a szerencseMix következő számából idézte a hét nyertes szelvényét  ;D