Premier League 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ezeket a cirkuszban kéne megtapsolni egy kabaré show után nem pedig meccs előtt amit elvárnak. :D


Liverpool meglep még valakit?  ??? Szánalmas ez már de tényleg. 

Idézetet írta: csatarid Dátum március 07, 2021, 15:45:19
Liverpool meglep még valakit?  ??? Szánalmas ez már de tényleg.

Előző két szezonban még erre azt mondta volna a többség, hogy majd a 2. félidőben megfordítják, és így is lett volna.
Most nem is voltak jobbak. Megérdemelten nyert a Fulham, és nem szerencsésen.

Idézetet írta: csatarid Dátum március 07, 2021, 15:45:19
Liverpool meglep még valakit?  ??? Szánalmas ez már de tényleg.
Mióta behúztam őket top4-re nagyobb pénzzel, hatból öt meccset veszítettek el a bajnokságban. Pedig de nagy tutinak tűnt akkor, de hogy egy Fulhamet nem tudnak megrakni otthon.  :redchug:

Már a sorsolást sem nézem, teljesen mindegy, hogy top csapat az ellenfél vagy a WBA, Newcastle, szopnak éjjel-nappal.  ;D


Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 15, 2021, 12:46:23
A Liverpoolra az a 2.62-es szorzó is jól mutat. BL-ben még ők is állnak.

Én megmondtam, hogy ott az érték. Gratula annak aki megfogadta a tanácsot. Persze, még nincs vége, de alakul.  :ok:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 15, 2021, 17:03:41
Ha csupán csak a kényesebb meccseket vesszük, akkor még ezek vannak hátra:

- Everton (otthon)
- Wolves (idegen)
- Chelsea (otthon)
- Arsenal (idegen)
- Manchester United (idegen)

De ne felejtsük, hogy a mostani széria egy Brighton elleni vereséggel indult hazai pályán, szóval bármi lehet. Van érték abban a 2.62-ben.  ;)

A Wolves elleni meccsük elmaradt, de az Everton és a Chelsea bukta már megvolt. Hó közepén jön a Wolves, április elején meg az Arsenal, mindkettő idegenben.


Most lehetne azt mondani, hogy Liverpoolban a Lipcse ellen készültek szerdára.
Ilyen City, és Bayern mellett a BL-t megnyerni sem gyerekjáték.
Lipcsei győzelem szorzója már 2,9.
Utána meg mehetnek a Farkasokhoz, meg az Arsenalhoz. Szép lesz.


Idézetet írta: chabialonso Dátum március 08, 2021, 11:27:41
Most lehetne azt mondani, hogy Liverpoolban a Lipcse ellen készültek szerdára.
Ilyen City, és Bayern mellett a BL-t megnyerni sem gyerekjáték.
Lipcsei győzelem szorzója már 2,9.
Utána meg mehetnek a Farkasokhoz, meg az Arsenalhoz. Szép lesz.

Én nem érzem azt, hogy a BL-ben botlana a Liverpool. Az szerintem menni fog nekik, legalábbis a mostani körben.

#370 június 25, 2021, 14:34:57, Chan
Reméljük jól számoltam, és a többség tényleg a West Ham győzelmét írta.

Jöhet a szurkolás! :)

Megfejthetetlen, hogy mi történik Liverpoolban; ami tény, hogy jelenleg egy gyász az egész csapat :bash:
Oké, hogy sérülések, de azok maximum az alól adhatnak felmentést, hogy nem tud menni a csapat a Cityvel és mondjuk a top csapatok legyőznek minket (néha). De jelenleg nem ez van, hiszen most mindenki üt rajtunk egyet :laugh:
Bármilyen összeesküvés-elméletre vevő vagyok ;D (Szerintem azzal nem lehet takarózni, hogy szinte mindog más a kezdő védőpáros és egyesek túl vannak pörgetve elöl. Azért nem a szénbányában dolgoznak napi 12 órát)

Természetesen továbbra is csak a Pool! Y.N.W.A. :smitten:

Idézetet írta: Latzka Dátum március 08, 2021, 19:40:31
Megfejthetetlen, hogy mi történik Liverpoolban; ami tény, hogy jelenleg egy gyász az egész csapat :bash:
Oké, hogy sérülések, de azok maximum az alól adhatnak felmentést, hogy nem tud menni a csapat a Cityvel és mondjuk a top csapatok legyőznek minket (néha). De jelenleg nem ez van, hiszen most mindenki üt rajtunk egyet :laugh:
Bármilyen összeesküvés-elméletre vevő vagyok ;D (Szerintem azzal nem lehet takarózni, hogy szinte mindog más a kezdő védőpáros és egyesek túl vannak pörgetve elöl. Azért nem a szénbányában dolgoznak napi 12 órát)

Természetesen továbbra is csak a Pool! Y.N.W.A. :smitten:


A Gerardot  edzőnek támogató klán áll minden mögött, de nem merik Kloppot csak úgy szimplán meneszteni. Ezért mindent bevetnek . Felbérelt karibi vodoo sámánokkal irányítják a játékosokat, hogyan mozogjanak pályán. Varázslóik le is betegítik őket akikkel nem bírnak a babáikkal.
Ez meg is fog látszani a Lipcse elleni meccsen is majd ahogy elugornak a védőik a kapu elől.

Idézetet írta: Latzka Dátum március 08, 2021, 19:40:31
Megfejthetetlen, hogy mi történik Liverpoolban; ami tény, hogy jelenleg egy gyász az egész csapat :bash:
Oké, hogy sérülések, de azok maximum az alól adhatnak felmentést, hogy nem tud menni a csapat a Cityvel és mondjuk a top csapatok legyőznek minket (néha). De jelenleg nem ez van, hiszen most mindenki üt rajtunk egyet :laugh:
Bármilyen összeesküvés-elméletre vevő vagyok ;D (Szerintem azzal nem lehet takarózni, hogy szinte mindog más a kezdő védőpáros és egyesek túl vannak pörgetve elöl. Azért nem a szénbányában dolgoznak napi 12 órát)

Természetesen továbbra is csak a Pool! Y.N.W.A. :smitten:

Osszeeskuves elmeletnek itt van ez a Mirror-ban jelent meg ez a cikk a fizetesekrol  Januar 6-dikan https://www.mirror.co.uk/sport/football/news/every-liverpool-players-2019-20-21190109

es ugye akkoriban igy nézett ki a tabella    :D :D


Mondjuk a cikk 2020-as, a tabellád pedig 2021-es, szóval gyorsan megbukott az elmélet  :D

Idézetet írta: sunik29 Dátum március 08, 2021, 23:14:12
Osszeeskuves elmeletnek itt van ez a Mirror-ban jelent meg ez a cikk a fizetesekrol  Januar 6-dikan https://www.mirror.co.uk/sport/football/news/every-liverpool-players-2019-20-21190109

es ugye akkoriban igy nézett ki a tabella    :D :D