Napi tipp - november 30.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - november 30.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Sziasztok!

Időpont: 2020.11.30. (18:00)
Esemény: Foci Egyesült Arab Emirátusok (Hatta - Khorfakkan)
Tipp: Több mint (1) gól a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Több mint (nyolc) szöglet a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Mérkőzés eredménye Hatta lesz
Odds: 5.00
Iroda: bet365
Indoklás:

Van mit javítani a Hatta csapatának hiszen eddig lejátszott hét mérkőzéséból nem volt még győzelme.Most hazai pályán pótolhatja hiszen a Khorfakkan lesz az ellenfele aki idegenben (0-0-3) eredménnyel (0:9) gólaránnyal áll.Nagy esély van a Hatta győzelmére mint korábban is megvolt már mikor egymás ellen mérkőztek. A szögletek pedig remélhetőleg jönni fognak hiszen ettől több is szokott lenni a mérkőzéseiken.

2020. 11. 30. 21:00
Labdarúgás, SPANYOLORSZÁG, LaLiga

Betis - Eibar

Tipp:     1. fi. 1,5 gól felett
Odds:    2.80
Iroda:    Unibet

Svájc-Grúzia
kosár, eb-selejtező
15:00

Tipp: 177,5 pont felett @ 4.75 (bet365)

Grúzia rendezőként EB-résztvevő alanyi jogon, de részt vesz a selejtezőkben, és eddig nem alibizik, mert mindhárom meccsét megnyerte. Szóval egyébként is kvalifikálna, de így göcs nélkül játszik, ráadásul egész korrekt kerettel, Shengeliával, Shermadinivel McFaddennel, aki számít itt van a finn buborékban is. Eddig a grúzokat a sok-pontos meccsek jellemezték, főleg festékben domináns csapat. Svájcot sem kell félteni, 92-90-re verték a minap a szerbeket (persze nem a legjobb szerb csapatot, ez mondjuk ki), de azért a szerbeknél a b meg c csapat sem egy senkiházi együttes. Gyors kosárlabdát játszanak, ötletes kosárlabdát, szerintem van esély egy sok-pontos, látványos találkozóra. Persze belegondolva ez brutál pontmennyiség, szinte 90-90 kell a két csapattól fejenként, de ahogy megnéztem a szerbek elleni meccset Sváctól, és a grúzok meccsét a finnek ellen, hát ez biza benne van. A finneknek, dánoknak, de svájcnak is tök korrekt kellemes kosárlabdát játszó csapata van, szerintem sanszos, hogy ebből a Svájc-Grúzia meccsből sok-pontos találkozó kerekedik, és nem vagyok benne biztos, hogy nem Svájc nyer 3.20-as szorzóval

Hammarby - Norrkoping
Labdarúgás Svédország Allsvenskan
2020.11.30. 19:00

Tipp: mindkét csapat gólt lő 1. és 2. félidő: igen/igen
Odds: 7.50
Iroda: bet365

Szerintem itt fog ma szakadni a gólzsák, de az első félidő over 2,5-et nem mertem meghúzni, hiába csökkent radikálisan az Odds. Ez a lehetőség jobban tetszik, összesen négy gól, testvériesen elosztva. 45 percenként kell a két csapatnak 1-1 gólt lőni, simán benne van, elnézve a két csapat utóbbi meccseken mutatott eredményeit.

ANGLIA: Premier League - 10. forduló
30.11.2020 18:30
Leicester - Fulham
Tipp: 1
Odds: 1.50
Bet365

Labdarúgás, Olaszország, Serie B, 2020. 11. 30., 21:00

Virtus Entella - Spal
Tipp: Fogadásépítő: 1,5 gól felett + Spal nyer


Odds: 2,88
Iroda: Unibet

Indoklás: Jól játszik a mostanában a Spal, komoly esély mutatkozik arra, hogy jövőre egy szinttel feljebb lépnek. Négy mérkőzést nyertek meg a ligában úgy, hogy közben gólt sem kaptak - és jó esély van arra, hogy behúzzák az ötödiket is.

Hiszen a hazaiak produkciója egyáltalán nem ennyire fényes.  Öt meccsen két pont, a héten pedig a kupából is kiestek. Pedig kellenének a pontok, mert egyre közelebb csúsznak a kieső helyekhez. De ezeket a pontokat nem ma fogják megszerezni. Ez sima meccsnek látszik: sokkal jobb a Spal.

2020.11.30. 22:00
Brazil bajnokság
Vasco de Gama RJ - Ceara
Tipp: X
Odds: 2,81
TippmixPro

Asztalitenisz
22:45

Lyfenko N.-Volkov A.
Lyfenko N. nyer
1.50
bet365

Idézetet írta: strictly Dátum november 30, 2020, 20:32:09
Asztalitenisz
22:45

Lyfenko N.-Volkov A.
Lyfenko N. nyer
1.50
bet365

Nyertes

Sajnos ezen a napon nincs nyertes. Sok sikert továbbra is!  :cya: