Napi tipp - január 6.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - január 6.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


2021.01.06., 03.00, kosárlabda
Denver - Minnesota
Tipp: Minnesota győzelem
Odds: 6,5
Bet365
Ha van mérkőzés, ahol minden a hazaiak mellett szól, akkor ez az. Tegnap Minneapolisban is simán nyert a Denver, most odahaza még simábbnak tűnik a párharc, ráadásul Towns, a vendégek legjobbja sérült. De talán éppen emiatt az esélytelenek nyugalmával léphet pályára a Minnesota, és abban bízom, hogy esetleg a nyerési kényszer hátha rányomja a bélyegét a Denver játékára. Akik egyébként ugyanúgy állnak, mint ellenfelük, vagyis 2-4-gyel, hat forduló után. Bár az esélyek a hazaiak mellett szólnak, a Denver eddigi bukdácsolását elnézve ekkora szorzóért nem tudtam ott hagyni a vendégsikert.

Sportág, időpont: NBA, 2021.01.06., 04.35
Esemény: Portland Trail Blazers - Chicago Bulls
Tipp: Lillard 21,5 felett, McCollum 23,5 felett, Nurkic 20,5 alatt, Otto Porter 10,5 felett, Chicago 100,5 felett
Odds: 4,0
Iroda: Bet365
Indoklás: Szeretek a Portland meccseire fogadni, mert majdnem mindegyik ugyanazon séma szerint zajlik. Lillard és McCollum ketten együtt általában dobnak 60 pontot, a csapattársaik szintén ennyit, úgyhogy a Portland 120 pont körül szokott zárni. Védekezésük nincs, úgyhogy az ellenfeleik is elérik általában a 110-120 pontot. Ezért is lennék szomorú, ha a Chicagónak ezúttal nem sikerülne átlépnie a 100 pontot. Az előbb említett két portlandi sztár mellett Nurkic a harmadik legegyenletesebb teljesítményt nyújtó játékos, szinte mindig 8-10 dobást vállal, és rendre 10 pont körül dob. Nem tudom elképzelni, hogy 20 pont fölé tudjon menni. Végül pedig a Chicago részéről O. Portert választottam, mert bár az előző két meccsén elég gyengén dobott (három, illetve négy sikeres mezőnykísérlet), de tud ő ennél jobban is játszani (amit bizonyított a szezon legelején).

 Soccer » Turkey » Super Lig
Denizlispor - Kayserispor
Today, 06 Jan 2021, 11:30
Tipp: -2,5AH Corner Denizlispor
Odds: 2,57
Pinn

Indok : Roncs derbi is lehet ez a meccs, a tabella alján helyezkedő csapatok csatája, annyi különbség azért van hogy a hazai csapat jobb játékosai játszanak míg a vendég csapat 2 legjobbja a kapus Silviu Lung Jr. serult es M.Lopes pedig eltiltva van. A szöglet piacon egyértelmű, hogy a hazaiak dominálnak átlag 6szogi/meccs kontra 2,29/meccs . Evidens hogy a -1Ah opció a biztosabb választás , de egy kis apróval megéri a nagyobb hendit is.

2020.01.06. 19:00
Francia Liga 1
Nantes - Rennes
Tipp: 2
Odds: 2.00
TippmixPro

Sziasztok!

Időpont: 2021.01.06. (16:00)
Esemény: Foci Dél - Afrikai bajnokság (Supersport - Chippa United)
Tipp: Játékidő eredménye (Supersport)
Odds: 1.65
Iroda: bet365
Indoklás:

Remek formában van a Supersport összességében is és hazai pályán pedig igen harcos csapat. Kettő mérkőzéssel kevesebbet játszott mint az első kettő helyen álló csapat és amennyiben nyeri mindkettőt akkor ott lehet az első helyen. Chippa United (14) helyen áll a bajnokságban és nem megy a játék a csapatnak főleg nem idegenben. Utolsó egymás elleni mérkőzésükön ilyen felállásban (3:0) lett az eredmény. Lehet ma nem lesz ennyi gól vagy kitudja de Supersport győzelem az meglesz szerintem.

OLASZORSZÁG: Serie A - 16. forduló
06.01.2021 15:00
Crotone - AS Roma
Tipp: Roma szerzi az 1.gólt és Roma nyer
Odds: 1.66
Unibet

A hét közepén Olaszországban is bajnoki fordulót játszanak. A 16.kör egyértelműen legjobban várt mérkőzése a Milan-Juventus rangadó, de mivel az szinte megtippelhetetlen így más mérkőzések felé kell eveznünk. Így jutottam el a Roma vendégjátékához és vélt győzelméhez. Mindkét csapat előző meccsét megjátszottam és néztem is. A Crotone nem véletlen sereghajtó a bajnokságban 15 mérkőzést követően mindössze kilenc szerzett ponttal. Főleg az első félidőben bátran próbálkoztak az Inter ellen és bár túl sokat nem mutattak, tudtak szerezni egy gólt egy pontrúgást követően, majd a szünet előtt Vidal tett róla hogy elmenjen az Inter félidős tippem mikor összehozott egy büntetőt a hazaiaknak... A második játékrészben viszont teljesen elfogyott a Crotone, ahogy ez lenni is szokott és hat gólig meg sem álltak Lukakuék. Ez amúgy nagyon jellemző a Crotonera, beszédes statisztika hogy ha minden igaz az utóbbi 14 meccsükből csak egyszer tudtak gólt szerezni a második félidőben, az újonc Spezia ellen...  A vendégek szintén megszívattak az előző bajnokijukon a Sampdoria ellen, hiszen már félidei vezetésüket vártam de szintén csak a második játékrészben indult be a Roma henger és Dzeko góljával 1:0-ra győztek. A bosnyák támadó egy kisebb sérülést szedett össze így nem biztos hogy tudja vállalni a játékot, de talán a Crotone ellen az sem jelentene katasztrófát mivel a másik két 7-7 gólos játékos Mkhitaryan és Veretout játékra készen állnak. A Roma amúgy nagyon jó formának örvend, csak az Atalanta és a Napoli tudta őket legyőzni az utóbbi tíz bajnokin így abszolút jogosan vannak a dobogó harmadik fokán. Az egymás elleni eredmények is erős Roma fölényt mutatnak hiszen az eddigi négy meccsüket megnyerték, sőt még gólt sem kaptak (4-0-0 9:0).

Tipp: 0-2

2021. 01. 06. 15:00
Labdarúgás, OLASZORSZÁG, Serie A

Sampdoria . Inter

Tipp:    1. fi. 2,5 gól felett
Odds:   4.75
Iroda:   TippmixPro

Az Inter folytatja jó sorozatát, és már az első félidőben eldönti a meccset.

la liga 21:00
Bilbao-Barcelona
X
4.00
bet365

A Barca idén gyengébb formában van, ezt mindenki láthatja. Bilbaóban nehéz az ellenfelek dolga általában. Igaz, idén a Bilbao is nagyon rosszul szerepel, legutóbb már legalább nyertek, és nekik is kellenek a pontok. Nem lesz sok gól sem szerintem, a Barca nem lő sok gólt mostanában, a Bilbao pedig nagyon defenzív. Tehát könnyen lehet döntetlen, és szerintem a 2.5 gól alattra is kedvező oddsot kínálnak.

Milan - Juventus
Labdarúgás Olaszország Serie A
2021.01.06. 20:45

Tipp: 1. félidő over 2,5
Odds: 6.10
Iroda: unibet

Az év meccse rögtön vízkeresztkor. A Milan szárnyal, de nem tetszik még a védelem teljesen, bár Kjaer legutóbb már visszatért a kezdőbe. Donnarumma nagyot alkotott a Benevento ellen, de szokott ő is lepkézni mostanság. A Juve iszonyú hektikus focit tol, ha van ellenfele a támadásokban a másik oldalon, akkor itt bizony szakadhat a gólzsák. Én erre tippelek, nagyjából hasonló forgatókönyvvel, mint a Milan-Inter volt.

Labdarúgás
21:00
Athletic Club Bilbao - FC Barcelona
Gólok száma
Alatt 1.5
4.10
Unibet

A második fordulóból elhalasztott spanyol bajnoki meccset pótolnak a felek. Az Athletic egy új edzővel, Marcelino Garcia Torallal készül a meccsre, a Barca pedig a "rettentően erős" Huesca elleni fölényes 1-0 győzelem után érkezik a San Mamesbe. A felek négy utolsó mérkőzésén összesen 3 gól esett, és egyik találkozón sem született 1-nél több találat.


Labdarúgás/Franciaország/Liga 1
Lille - Angers
21:00
1,5 gól felett + hazai vagy döntetlen
1,66
Unibet

Labdarúgás, Olaszország, Serie A, 2021. 01. 06., 20:45

AC Milan - Juventus
Tipp - Pontos eredmény - 1-1


Odds: 6,25
Iroda: Unibet

Indoklás: Nem nagyon tudok dűlőre jutni ezzel a meccsel: a Milannak ugyan nagyon megy mostanában, legalábbis, ami az eredményeket illeti - de sokszor csak mázlival húzza be a meccseket. A másik oldalon a Juve is finoman szólva kiszámíthatatlan: egyik héten 0-3-ra ég a Fiorentina ellen, aztán a következő fellépésén simán és magabiztosan veri az Udineset. Mi más jöhet ki ebből, mint egy döntetlen? Márcsak azért is, mert a Juve - tudja jól - nem kaphat ki ma; mármint, hogyha versenyben akar maradni a bajnoki címért.

Egy-egy gólra mindkét gárda jó, de megkockáztatom: ennél többre egyik sem.

labdarúgás, 20.45 A
Milan-Juventus
tipp: döntetlen + mindkét csapat szerez gólt + több mint 7 szöglet + több mint 2 lap
odds: 6,5
bet365
Mindkét csapatban sok a hiányzó, ezért mindenkinek megfelelő eredmény lenne a döntetlen.  Mivel mindkét csapat védelme foghíjas, így valószínűleg senki nem ússza meg gól nélkül. A jó csatárok miatt sok helyzetet várok, emiatt sok szögletet is és a nagy tét miatt legalább három-négy sárga lapot.

Idézetet írta: HT Dátum január 05, 2021, 23:31:51
Sportág, időpont: NBA, 2021.01.06., 04.35
Esemény: Portland Trail Blazers - Chicago Bulls
Tipp: Lillard 21,5 felett, McCollum 23,5 felett, Nurkic 20,5 alatt, Otto Porter 10,5 felett, Chicago 100,5 felett
Odds: 4,0
Iroda: Bet365
Indoklás: Szeretek a Portland meccseire fogadni, mert majdnem mindegyik ugyanazon séma szerint zajlik. Lillard és McCollum ketten együtt általában dobnak 60 pontot, a csapattársaik szintén ennyit, úgyhogy a Portland 120 pont körül szokott zárni. Védekezésük nincs, úgyhogy az ellenfeleik is elérik általában a 110-120 pontot. Ezért is lennék szomorú, ha a Chicagónak ezúttal nem sikerülne átlépnie a 100 pontot. Az előbb említett két portlandi sztár mellett Nurkic a harmadik legegyenletesebb teljesítményt nyújtó játékos, szinte mindig 8-10 dobást vállal, és rendre 10 pont körül dob. Nem tudom elképzelni, hogy 20 pont fölé tudjon menni. Végül pedig a Chicago részéről O. Portert választottam, mert bár az előző két meccsén elég gyengén dobott (három, illetve négy sikeres mezőnykísérlet), de tud ő ennél jobban is játszani (amit bizonyított a szezon legelején).

NYERTES