Napi tipp - február 9.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


február 06, 2021, 17:59:15, SPF Admin
Napi tipp - február 9.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!

Az Ausztrál Openre vonatkozó tippek nem érvényesek ebben a játékban!


PORTUGÁLIA: Primeira Liga - 18. forduló
09.02.2021 22:00
Gil Vicente - Sporting CP
Tipp: 2
Odds: 1.50
Bet365

la liga 21:00
Real Madrid-Getafe
félidő 2-0
8.00
bet365

A Getafe idén rosszul szerepel a bajnokságban, defenzív csapat, nem nagyon fog gólt lőni az elején. A Real egykapuzni fog valószínűleg ekkor, és kiköszörüli a csorbát, amiért múltkor majdnem kikapott az utolsótól, azelőtt vesztett is, stb. Simán lejöhet ez, de akár a 3-0 is, bár arra nagyon kevés az esély, és az már nagy varianciát tartalmaz (26.0).

2021. 02. 09. 16:00
Labdarúgás, PORTUGÁLIA, Liga

Ferreira - Portimonense

Tipp:    1
Odds:   2.03
Iroda:   TippmixPro

A hazaiak soha nem látott magasságban vannak a tabellán, még a nemzetközi kupaszereplés is összejöhet. A vendégek a kiesés elől menekülnének, de most pont nélkül maradnak az otthon félelmetes Pacos ellen.

Juventus - Inter
Labdarúgás Olaszország Coppa Italia
2021.02.09. 20:45

Tipp: over 3,5
Odds: 3.05
Iroda: unibet

Furcsa, de a Juventus a szorzók alapján esélytelenebb, mint az Inter. Vicces, hogy pár hete még Conte kirúgásáról cikkeztek a a szakértők, ma meg az ő továbbjutásukat várják. Egy olyan meccs lesz, ahol az Internek a meccs elejétől mennie kell előre, mert az első mérkőzésen 2-1-re kikaptak a Guiseppe Meazzában. A Juve elméletileg védekezni fog, de Pirlo nem töketlen, szerintem ők is meg akarják rúgni a maguk gólocskáit. Nálam ez a meccs ezért minimum 2-1 lesz valamilyen formában, de én továbbmegyek, és lesz az 2-2 is, összességében pedig Juve továbbjutás egy izgalmas meccs végén.

Sportág, Időpont: labdarúgás, 2021.02.09. 14:00
Esemény: Bloem Celtic  -  Supersport
Tipp: gólok száma 4,5 fölött
Odds: 8.50
Iroda: bet365

A hazai csapat képes beleszeladni adok-kapokba, vagy egy szimpla kitömésbe is. Így volt ez pár napka idegenben a kupában a Cape Town ellen 4:0. Előtte a bajnokságban kaptak ki 4:3-ra . Ma is jó esély mutatkozik arra, hogy a fáradt csapat védelme ne legyen a helyzet magaslatán.

Soccer » France » Coupe de France
Lorient - Paris FC
Today, 09 Feb 2021, 18:30
Tipp: Over 2,5 1st half
Odds: 9
Bet365
Indok : Hallgatva illetve olvasva mindkét edző nyilatkozatát , az jön le hogy  ez a meccs nem igazan jó egyik csapatnak sem , a Lorientnel fiatalokat probalnak ki , mig a Paris Fc nel ha jol ertem a bajnoksag a fo cel. a meccs idopontjaban esik havazik  hideg lesz es fuj a szel kb -10 fok , gondolom szogletbol is lesz egy par , ugy mint gol  en az 1,5 golt is .

Sziasztok!

Időpont: 2021.02.09. (16:00)
Esemény: Foci Portugál bajnokság (Ferreira - Portimonense)
Tipp: Összesített gólok (2.5 felett)
Odds: 2.35
Iroda: bet365
Indoklás:

Ferreira remek formában van és sorozatban ötödik győzelmét szerzi és ebből az utolsó három mérkőzésén megvolt a három gól. Portimonense változatos eredményeket ér el most viszont igyekezni kellene a csapatnak mert nem sok választja el a kieső helytől. Mindkettő csapatban megvan a motiváció a győzelemre és helyezésük megerősítésére ami szerintem hozni fogja a gólokat hiszen több olyan mérkőzésük is volt ahol jött a három gólos mérkőzés.

Kézilabda,BL
2021.02.09  20:45
Barcelona-Veszprém

Tipp:Barcelona nyer és 64.5 felett
Odds:2.6
Iroda:bet365

Pár napja veszprémben 37-34-re nyert a barca.Most otthon játszanak a csurgón is pontot vesztő rossz formában lévő magyar bajnokkal.A hazaiak jobb formája érvényesül egy ismét gólzuhatagot hozó meccsen.

Labdarúgás
21:00
Real Madrid - Getafe
Összes elkövetett szabálytalanság: Felett 26.5
1.85
Unibet

39,43,37,44,40...ezek az egymás elleni utolsó meccseken összehozott szabálytalanságok. Tovább nem is néztem. Városi derbi ez a javából, a hazaiaktól a fél kezdőcsapat hiányzik, így még nehezebb lesz legyűrni a Getafét. Szerintem nagyon elmérték a bukik ezt a határt.

Real Madrid - Getafe
tipp: x2
odds: 2.55
iroda: Unibet

Indok: Madridi derbit pótolnak ma este, és tegnap az egyik bajnokesélyes madridi csapat ellen tippeltem, ma pedig a Realt sem hagyom ki a sorból. Getafe, mint kis külvárosi madridi gárda, ma borsót törhet a város kirakatcsapata orra alá, akik idén nem találják önmagukat, s sokan már Zidane menesztését követelik. Nincs is formában a Real, hétvégén is vért izzadva szerezték meg a győzelmet a tökutolsó Huesca ellen. A rossz forma betudható a rengeteg sérültnek, akikből ma sem lesz hiány, hiszen szinte egy komplett kezdő tizenegyet ki lehetne rakni a hiányzókból. Hueascanal jobb csapat ez a Getafe, ha sikerülne nekik megszerezni a vezetést, bennük van annyi erő, hogy kihúzzák a végéig a Huescaval ellentétben. Vendég pontszerzést várok este.  :cya:

Labdarúgás
21:00
Real Madrid - Getafe
Tipp: Kubo kaput eltaláló lövései 0.5 felett @ 4.00 (betclic)

Ha játszik, biztos extra motivált lesz, mivel a játékjoga a Madridé. Rendre kölcsönadják, a Geta már a 3. csapata a Mallorca és a Villarreal után, szerintem ha lehetőséget kap, biztos próbálkozni fog. Bár közel sem annyira direkt a játéka, mint pl. a Mallorcánál, a Real ellen csak szeretne egy dugót. Kis aprót megér, többet semmiképp



Labdarúgás, Olaszország, Coppa Italia, 2021. 02. 09., 20:45

Juventus - Inter
Tipp: 2,5 gól felett


Odds: 1,79
Iroda: Unibet

Indoklás: Nagyon adja magát ez a tipp. Az 1-2-es odavágó gólgazdag meccset sejtet: Lukakuéknak az első pillatattól támadni kell, menni előre. Ilyen csatárokkal egy gólt csak beprésel az Inter, és hazai pályán csak nem marad gól nélkül a Juve. Akkor viszont már csak egy találat kell ahhoz, hogy zöldüljön a tipp - márpedig egy gól minden meccsben benne van!

Szigo bátrabb nálam, és simán lehet, hogy zöldülni is fog az ő 3,5 overe. Én most kicsit visszafogottabb vagyok: rámegyek a tutira.

Real Madrid-Getafe
Büntetőlapok száma 5.5 felett
2.73
Tippmixpro

Igazából meggyőzött az egyik mai írás, mely szerint sok faultos városi meccs lesz ez a madridi mérkőzés. Ha így lesz, simán el tudok képzelni ennyi lapot, sőt még többet is. Nem vagyok benne biztos, hogy nyer ma a Real, ha küszködni fog, akkor biztos vagyok a tipp "zöldülésében".

Idézetet írta: csatarid Dátum február 09, 2021, 08:32:16
PORTUGÁLIA: Primeira Liga - 18. forduló
09.02.2021 22:00
Gil Vicente - Sporting CP
Tipp: 2
Odds: 1.50
Bet365

Nyertes