Napi tipp - február 27.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Labdarúgás- Kolumbia- Primera A- Apertura- 10. forduló (23:30)

La Equidad - Chico
Tipp :  Hazai+2,5 gól felett
Odds : 3,10
Iroda : TippmixPro

A Chico az utóbbi tizennégy meccséből tizenkettőt elveszített, a La Equidad remek hazai mérleggel rendelkezik, és az egymás elleni eredményekből kiindulva elképzelhető egy nagyobb arányú Equidad győzelem. A hendikepes opció helyett azonban, tartva egy esetleges vendég találattól, gólokban gazdag hazai sikert voksolok!

Idézetet írta: csacsa44 Dátum február 27, 2021, 12:09:58
Kézilabda, 2021.02.27. 19:30
Aon Fivers - Handball Tirol
Tipp: Handball Tirol +2.5 hendikep
Odds: 1.95
Iroda: bet365

Indoklás: Ami szemet ütött ezzel a meccsel kapcsolatban, az az éllovas Tirol győzelmére kínált 3.80 körüli szorzó. Igaz, hogy ép az Aon Fivers az, amely letaszítaná ez élről a tiroliakat, de ezen kívül én semmi olyat nem találtam, ami indokolná ezt a különbséget. Inkább arról van szó, hogy pont a bécsieknek lesz három nap múlva fontos meccsük az Európa Ligában. Erős iksz körül várom a végét.

Nyertes

Idézetet írta: csacsa44 Dátum február 28, 2021, 05:23:48
Nyertes

@csacsa44 te vagy az én emberem. Ritkán szólsz, de akkor nagyot ;D
Oda kell rád figyelni nagyon! Grat a tippért, pakoltam. :ok:

A növekvő cicik legyenek veled!

Idézetet írta: Őrült Király Dátum február 27, 2021, 21:29:16
Labdarúgás- Kolumbia- Primera A- Apertura- 10. forduló (23:30)

La Equidad - Chico
Tipp :  Hazai+2,5 gól felett
Odds : 3,10
Iroda : TippmixPro

A Chico az utóbbi tizennégy meccséből tizenkettőt elveszített, a La Equidad remek hazai mérleggel rendelkezik, és az egymás elleni eredményekből kiindulva elképzelhető egy nagyobb arányú Equidad győzelem. A hendikepes opció helyett azonban, tartva egy esetleges vendég találattól, gólokban gazdag hazai sikert voksolok!
Nyertes

Idézetet írta: Szigo Dátum február 28, 2021, 09:27:02
@csacsa44 te vagy az én emberem. Ritkán szólsz, de akkor nagyot ;D
Oda kell rád figyelni nagyon! Grat a tippért, pakoltam. :ok:

A növekvő cicik legyenek veled!

;D

@Szigo Köszi Szigo, és téged se kerüljön el a tavaszi rügyezés!  :) :beerchug:

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 27, 2021, 11:13:23
SKC-FTC
női kézi NBI
Tipp: FTC eljut 30 gólig @ 1.52 (bet365)

Az SKC-nál sok a sérült, Tomori karanténban, és kidőlt Szikora Melinda, aki a válogatottnak is a kerettagja, nem védhet a cseréje, Csapó sem, így az ifiből hoznak fel kapusokat, bármelyikük véd, első NBI-es meccse lesz. Ha nem dob 30-at az FTC, húzza le magát a WC-n.
Ráadásul úgy, hogy az Érd is dobott hétközi bajnokin 32-őt, úgy, hogy ott volt Szikora, és egyébként nem is védett rosszul.
nyertes
(cash out-os kép, fogalmam sincs, ez így érvényes-e)

Idézetet írta: Őrült Király Dátum február 27, 2021, 21:29:16
Labdarúgás- Kolumbia- Primera A- Apertura- 10. forduló (23:30)

La Equidad - Chico
Tipp :  Hazai+2,5 gól felett
Odds : 3,10
Iroda : TippmixPro

A Chico az utóbbi tizennégy meccséből tizenkettőt elveszített, a La Equidad remek hazai mérleggel rendelkezik, és az egymás elleni eredményekből kiindulva elképzelhető egy nagyobb arányú Equidad győzelem. A hendikepes opció helyett azonban, tartva egy esetleges vendég találattól, gólokban gazdag hazai sikert voksolok!


Gratulálunk @Őrült Király ! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.