Challenger Zadar

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Most sikerült végignéznem a Fatic - Nagal "derbit" Zadarból... 5-7, 6-3, 7-5.

Láttam már pár tenisz meccset, de ha ez nem lebeszélt meccs volt, akkor semmi... szerintem ezt szétpakolták az elejétől a végéig... volt itt minden... oda-vissza breakek, szetthátrányból fordítás... Fatic egyébként végig húzta a lábát. Nagal meg indokolatlan szitukban teátrálisan balhézott a székbíróval... simán a színjáték része.  ;D

A kedvencem az volt, amikor a döntő szettben egyszer le akarta adni az adogatását Nagal, de 0-40-ről szerzett két pontot Fatic hibái miatt, na ott 30-40-nél egy olyan kettőshibát ütött, hogy alig ment el a labda a hálóig, nehogy a másik oldalon a sánta Fatic belerontson... remélem nem csak én láttam és lesz ebből valami vizsgálat, mert ez kegyetlen volt...  ;D

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 26, 2021, 12:39:37
Most sikerült végignéznem a Fatic - Nagal "derbit" Zadarból... 5-7, 6-3, 7-5.

Láttam már pár tenisz meccset, de ha ez nem lebeszélt meccs volt, akkor semmi... szerintem ezt szétpakolták az elejétől a végéig... volt itt minden... oda-vissza breakek, szetthátrányból fordítás... Fatic egyébként végig húzta a lábát. Nagal meg indokolatlan szitukban teátrálisan balhézott a székbíróval... simán a színjáték része.  ;D

A kedvencem az volt, amikor a döntő szettben egyszer le akarta adni az adogatását Nagal, de 0-40-ről szerzett két pontot Fatic hibái miatt, na ott 30-40-nél egy olyan kettőshibát ütött, hogy alig ment el a labda a hálóig, nehogy a másik oldalon a sánta Fatic belerontson... remélem nem csak én láttam és lesz ebből valami vizsgálat, mert ez kegyetlen volt...  ;D

A leírtak többsége a kisebb versenyek - azon belül is főleg salakon - mérkőzésein rengetegszer tapasztalhatók.
Nem egyedi eset.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 26, 2021, 12:39:37
Most sikerült végignéznem a Fatic - Nagal "derbit" Zadarból... 5-7, 6-3, 7-5.

Láttam már pár tenisz meccset, de ha ez nem lebeszélt meccs volt, akkor semmi... szerintem ezt szétpakolták az elejétől a végéig... volt itt minden... oda-vissza breakek, szetthátrányból fordítás... Fatic egyébként végig húzta a lábát. Nagal meg indokolatlan szitukban teátrálisan balhézott a székbíróval... simán a színjáték része.  ;D

A kedvencem az volt, amikor a döntő szettben egyszer le akarta adni az adogatását Nagal, de 0-40-ről szerzett két pontot Fatic hibái miatt, na ott 30-40-nél egy olyan kettőshibát ütött, hogy alig ment el a labda a hálóig, nehogy a másik oldalon a sánta Fatic belerontson... remélem nem csak én láttam és lesz ebből valami vizsgálat, mert ez kegyetlen volt...  ;D

Az oddsokat nem figyelted?
Faticot ápolták is?
Kíváncsi lennék milyen odds volt az esélytelenebb,sérült Faticra szetthátrányban?
Egyébként sima bunda meccsnek tűnik.

Idézetet írta: Suugger Dátum március 26, 2021, 16:14:53
Az oddsokat nem figyelted?
Faticot ápolták is?
Kíváncsi lennék milyen odds volt az esélytelenebb,sérült Faticra szetthátrányban?
Egyébként sima bunda meccsnek tűnik.

Nem figyeltem, de brutál szorzó lehetett... mondjuk az első szettben még nem szenvedett látványosan. A második szett elején kezdte... szervák után csak néhány szökdelést követően tudott lábraállni, meg labdamenetek között sokszor térdre támaszkodva szívta a fogát... látszott, hogy nincs rendben valami, szóval ezt egy komoly bravúr volt megnyeretni vele... a következő meccsét fel is adta Fatic...

Néztem amúgy Nagal közösségi felületeit, elég komolyan kapta az ívet a "corrupt player"-től a "sz@rdarabig" kapott hideget-meleget...  ;D Érdekes módon néhány órával később már csak a támogató üzenetek maradtak, és minden bundára utaló kommentet törölt...  ;D Remélem találnak valamit és hosszú időre elmeszelik a kis bundáskenyeret.  :laugh: