Napi tipp - április 12.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csatarid Dátum április 12, 2021, 00:35:14
NÉMETORSZÁG: DEL - 39. forduló
12.04.2021 18:30
Krefeld - Schwenninger
Tipp: 2
Odds: 1.71
Bet365

Nyertes

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 12, 2021, 15:21:26
Celta - Sevilla
LaLiga
Tipp: Koundé kaput eltaláló lövései 0.5 felett @ 5.00 (betclic)

Jordán, Fernando, Diego Carlos és Koundé. Ezt a négy srácot húztam, hogy lesz kaput eltaláló lövése a Celta ellen. Mindnek megvan a miértje, és mivel minden szorzó 4.00, vagy annál jobb, így csak akkor bukok, ha egyik jómadár sem talál kaput. Az 'odavágón' közülük 3 játékosnak volt SOT-je, a negyediknek azért nem, mert akkor nem játszott.
Koundé szorzója 5.00, ő gólt is jegyzett a Celta ellen. Mivel a Celta a 'senki földjén' van a tabellán, nyugodtan játszhat. Elég offenzív is lesz, egyrészt otthon van, másrészt védők dőltek ki, Murilló eltiltott, így lehet Aidoo játszik hátul, aki egyébként szűrő.
Bármelyiket írhattam volna a négyből, de Koundé nekem nagy kedvencem, sokszor kezd partizán akcióba, és jön fel labdástól, majd tüzel, vagy pontrúgások után is odaér, és fejel. A góljára is löktem egy ezrest, 24.00-es odds betclicen, szerinte annyit megér, mert nem 24 meccsenként lő gólt ez a jómadár
nyertes

Idézetet írta: Pondrux Dátum április 12, 2021, 08:42:40
ENGLAND Premier league
Brigthon - Everton
Tipp: 2,5 gól alatt
Odds: 1,67
Iroda: unibet

Nyertes

Idézetet írta: curpy82 Dátum április 12, 2021, 17:16:33
Celta Vigo-Sevilla
1X2+Mindkét csapat szerez gólt
Vendég és igen
4.75
Tippmix

A forduló zárómeccse. A hazaiak az erős középmezőnyben vannak,ráadásul a Nolito, Aspas, Mina hármassal támadnak. A középpályán és a védelemben azonban elég sok a hiányzó, így vendég sikert predesztinálok. A Sevilla óriási sanszot foghat ma kézbe, hisz elérhető közelségbe kerülhet akár a bajnoki cím is. Szerintem képesek behúzni a meccset.

Nyertes

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 12, 2021, 15:21:26
Celta - Sevilla
LaLiga
Tipp: Koundé kaput eltaláló lövései 0.5 felett @ 5.00 (betclic)

Jordán, Fernando, Diego Carlos és Koundé. Ezt a négy srácot húztam, hogy lesz kaput eltaláló lövése a Celta ellen. Mindnek megvan a miértje, és mivel minden szorzó 4.00, vagy annál jobb, így csak akkor bukok, ha egyik jómadár sem talál kaput. Az 'odavágón' közülük 3 játékosnak volt SOT-je, a negyediknek azért nem, mert akkor nem játszott.
Koundé szorzója 5.00, ő gólt is jegyzett a Celta ellen. Mivel a Celta a 'senki földjén' van a tabellán, nyugodtan játszhat. Elég offenzív is lesz, egyrészt otthon van, másrészt védők dőltek ki, Murilló eltiltott, így lehet Aidoo játszik hátul, aki egyébként szűrő.
Bármelyiket írhattam volna a négyből, de Koundé nekem nagy kedvencem, sokszor kezd partizán akcióba, és jön fel labdástól, majd tüzel, vagy pontrúgások után is odaér, és fejel. A góljára is löktem egy ezrest, 24.00-es odds betclicen, szerinte annyit megér, mert nem 24 meccsenként lő gólt ez a jómadár

Ha jól látom ez nagy kasza volt  :great:,jött a Koundé gól és SOT,meg a Fernando SOT,a másik kettő talált kaput?
Menni akartam veled csak végül lebeszéltem magam, :bash:de legközelebb rakom én is.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum április 12, 2021, 14:09:34
Brighton - Everton
tipp: döntetlen
odds: 3,35
iroda: Unibet

Nem volt még döntetlen az angol bajnokság hétvégi fordulójában, ezért a mai két meccs közül az az útobbira esett a választásom, hiszen a múlt héten az Everton egy a Brightonnál gyengébb képességű Palace ellen is képes volt ikszre adni a mérkőzést, ma is hasonló eredményt várok, mint a kékek múlt hétfői találkozójukon.
nyertes

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 12, 2021, 15:21:26
Celta - Sevilla
LaLiga
Tipp: Koundé kaput eltaláló lövései 0.5 felett @ 5.00 (betclic)

Jordán, Fernando, Diego Carlos és Koundé. Ezt a négy srácot húztam, hogy lesz kaput eltaláló lövése a Celta ellen. Mindnek megvan a miértje, és mivel minden szorzó 4.00, vagy annál jobb, így csak akkor bukok, ha egyik jómadár sem talál kaput. Az 'odavágón' közülük 3 játékosnak volt SOT-je, a negyediknek azért nem, mert akkor nem játszott.
Koundé szorzója 5.00, ő gólt is jegyzett a Celta ellen. Mivel a Celta a 'senki földjén' van a tabellán, nyugodtan játszhat. Elég offenzív is lesz, egyrészt otthon van, másrészt védők dőltek ki, Murilló eltiltott, így lehet Aidoo játszik hátul, aki egyébként szűrő.
Bármelyiket írhattam volna a négyből, de Koundé nekem nagy kedvencem, sokszor kezd partizán akcióba, és jön fel labdástól, majd tüzel, vagy pontrúgások után is odaér, és fejel. A góljára is löktem egy ezrest, 24.00-es odds betclicen, szerinte annyit megér, mert nem 24 meccsenként lő gólt ez a jómadár

Gratulálunk @oakland23 ! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.