focieb2020.com "Lúzer" játék

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


164 -en maradtak.
Egy magyar győzelem remélem odacsap nekik is rendesen.

Idézetet írta: chabialonso Dátum június 17, 2021, 10:34:36
164 -en maradtak.
Egy magyar győzelem remélem odacsap nekik is rendesen.

Ha az nem is, az utolsó fordulóban néhány, már továbbjutó meccsén azért még lesz egy kis mókázás ;)

133 a maradó. Még egy olyan napon is kiesik ötöde, mikor nincs is meglepetés.

Alapvetoen nekem tetszett, h itt ket lehetoseged van, h folytasd a versenyt, de igazan remek akkor lett volna, ha meccs kezdesig lehetett volna tippelni, mert megjosolni, h masfel het mulva mi tortenik, hat...

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 18, 2021, 11:51:48
Alapvetoen nekem tetszett, h itt ket lehetoseged van, h folytasd a versenyt, de igazan remek akkor lett volna, ha meccs kezdesig lehetett volna tippelni, mert megjosolni, h masfel het mulva mi tortenik, hat...

Az elképzelés jó, a megvalósítás viszont egy picit nehézkés.

Gondolj bele, 36 meccs, s nem tudom hány ember soha ne felejtse el beküldeni meccs előtt a tippjét, mert ha elfelejti, akkor bukja az egészet.

133 -ból 63 -an maradtak. Még egy ilyen napon is képesek lefeleződni, akkor mi lesz ma?

Melyik napon megy le nullára a számláló? Mienk győzelmével már ma estére meglenne.

Idézetet írta: chabialonso Dátum június 19, 2021, 07:33:18
Melyik napon megy le nullára a számláló? Mienk győzelmével már ma estére meglenne.

Tiszta szívből kívánom, hogy ez megvalósuljon. Hajrá magyarok!

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 18, 2021, 12:20:44
Az elképzelés jó, a megvalósítás viszont egy picit nehézkés.

Gondolj bele, 36 meccs, s nem tudom hány ember soha ne felejtse el beküldeni meccs előtt a tippjét, mert ha elfelejti, akkor bukja az egészet.

Esetleg a modosítást lehetne engedni a kezdésig, igy lehetne előre tippelni mindenre, sőt, az általad említett feledékenység miatt érdemes is lenne.

Mar csak egy kezdocsapatnyi jatekos maradt, s a portugal - nemet meg nincs kiertekelve.


Na kérem 17 -en maradtak, és 6 meccs van vissza.
Ha valaki nyer biztos, hogy nem egyedül.
Ki mit tippel? Lesz nyertes?

Idézetet írta: chabialonso Dátum június 22, 2021, 13:08:05
Na kérem 17 -en maradtak, és 6 meccs van vissza.
Ha valaki nyer biztos, hogy nem egyedül.
Ki mit tippel? Lesz nyertes?

Köszönjük az "élő" jelentést! ;)
Nagyon izgalmasan alakul a vége annak a pár fogadónak! :)
Itt már fájó lehet elbukni de szerintem ha nem lesz valami nagy meglepi akkor már hazaérhet 1-2 játékos! :great:
Egy mai cseh győzelem egy szlovák vagy egy magyar meglepetés még rendezhet vérfürdőt ill. a Portugál-Francia utolsó meccsre is kíváncsi lennék ki mit tippelt mert az 3 esélyes.... :D lehet az utolsó meccsen csúszik el a végső győztes?? :bash:
az gutaütés lenne... :redchug:
személy szerint Portugált "tippeltem" (volna) be mert nem hinném hogy kikap a francia csapat de ha mégis az sztem "fekete leves" lesz pár embernek! (nekem az itteni játékban 4 tipp szállt el, legalább nem csak a finnek toltak ki velem...) :great:

Ha osszejon valakinek akkor remelem csinalnak vele egy par kerdeses interjut.

En a jatekban ha egy meccsre 1-est vartam, akkor x es 2 kozott talalomra valasztottam, holott 2 hettel a jatek indulasa utan mar tudom, siman a 2-est kellett volna valasztanom, mert kis bravur osszejohet, a szenzaciohoz meg mindennek ulnie kell.

Egyebkent 6 meccs mar nem hangzik soknak, de szerintem nem er celba senki, bar ketsegtelen, hogy most ez a 17-6 arany mar jonak mondhato. Azok akik az utolso napra hibatlanul rafordulnak, szurkolok, hogy osszejojjon.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 22, 2021, 16:06:57
Ha osszejon valakinek akkor remelem csinalnak vele egy par kerdeses interjut.

En a jatekban ha egy meccsre 1-est vartam, akkor x es 2 kozott talalomra valasztottam, holott 2 hettel a jatek indulasa utan mar tudom, siman a 2-est kellett volna valasztanom, mert kis bravur osszejohet, a szenzaciohoz meg mindennek ulnie kell.

Egyebkent 6 meccs mar nem hangzik soknak, de szerintem nem er celba senki, bar ketsegtelen, hogy most ez a 17-6 arany mar jonak mondhato. Azok akik az utolso napra hibatlanul rafordulnak, szurkolok, hogy osszejojjon.

17 versenyző megmaradt az utolsó napra is. Ha nem lesz meglepets, akkor ennyien osztozkodhatnak is.
A svéd - lengyelre persze ki tudta előre mi a jó fogadási opcio . Jelenleg 1X ,de biztos sokan várták a lengyelek jobb szereplését.
Aztán a francia - portugál is lutri.
Spanyol - szlovák . Ugye a spanyolok nem bírtak a lengyelekkel sem. A szlovákok pedig verték a lengyeleket. Van 2 góljuk, míg a spanyoloknak egy.

Hárman osztoznak a 35 millión.
A győzelmünkkel ez 100% , hogy 0 lett volna.