Napi tipp - július 21.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - július 21.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Suriname v Guadelopue
3.5 over
3.75
Bet365

Eddig mindkét oldalnak a veszteségminimalizálás volt a célja, de a vereségeket így sem sikerült elkerülni, a továbbjutás már matematikailag is elszállt, tét nélküli meccsen felszabadultabb és bátrabb játékot várok. A gólátlaguk 2.5 és 3.5, a "vendégek" mindkétszer betaláltak, erősebb ellenfeleik ellen, míg Suriname csak Costa Rica ellen lőtt gólt, bár az vezető gól volt. Sok gólt várok.

Labdarúgás  USA MLS
2021.07.21  4:00

Vancouver Whitecaps - Houston Dynamo
Tipp : gólok száma over 3.5
Odds : 2.95
Iroda : Unibet

Sportág, időpont: Kosárlabda, 2021.07.21., 03.05
Esemény: Milwaukee - Phoenix
Tipp: PHX +1,5 pont + Lopez 5 vagy több pont + Middleton, Connaughton, Booker és Crowder is dob legalább 1 triplát + MIL 98,5 pont felett
Odds: 3,9
Iroda: Bet365
Indoklás: Bár minden a MIL győzelme mellett szól, de mivel a Suns már nem hibázhat többet (és a MIL játékosok keze is megremeghet a végső cél kapujában), így azt gondolom, hogy van esély az egyenlítésre. (Bár a hendikep miatt nekem ezúttal az egypontos MIL győzelem is jó lenne.) Mivel az eddigi 5 mérkőzés mindegyikén túldobta a Bucks a 100 pontot, így hazai pályán ezúttal sem lehet gond nekik a legalább 99 pont. Lopez legalább 5 pontja borítékolható (nem is emlékszem, hogy mikor dobott ennél kevesebbet egy meccsen), a tippben szereplő négy játékostól pedig legalább egy hárompontos szinte minden mérkőzésen összejön.

2021.07.21.  10.30
Tenisz - ATP - Gstaad
GYÖRE - BERGS
Tipp: GYÖRE nyer 2-1-re (pontos eredmény)
Odds: 3,90
Iroda: unibet

Indoklás: Bergs ügyes teniszező ritkán játszhat ATP mérkőzésen, megtesz majd mindent, hogy megszorongatja Győrét, jó lehet 1 szettre, de nem hiszem hogy nyerni is tud!

 :-\
21.07.  20.30
foci-BL Selejtező
Slovan Bratislava-Young Boys
   döntetlen
odss:3.65
unibet


Smith - de Sousa
Darts -WM 20:10
Tipp: de Sousa nyer @ 1.53 (bet365)

Parma - Bochum
Labdarúgás barátságos meccs
2021.07.21. 17:00

Tipp: over 2,5
Odds: 1.62
Iroda: unibet

Labdarúgás Világ Olimpia női
21.07.2021.          13.00
Zambia W - Netherlands W
tipp:1.félidő 1,5 gól felett
odds:1,52
unibet

EURÓPA: Bajnokok Ligája - Selejtező - Negyeddöntők
21.07.2021 16:00
K. Almati (Kaz) - Crvena zvezda (Srb)
Tipp: ht/ft  2/2 + 5 szöglet felett
Odds: 3.98
Bet365

Olimpia
Női labdarúgás

Zambia-Hollandia
Mindkét csapat szerez gólt-Igen
3.5
Pinnacle

A mai nap legegyértelműbb női meccsének tűnik, de ilyen oddsért én ezt az opciót nem tudom kihagyni. Zambia újonc az olimpián és sosem játszott még európai együttes ellen. Más stílusban fociznak, és lehet ez zavarni fogja egy ideig a hollandokat. Miért ne lehetne ez a meccs 1-3???

2021. 07. 21. 20:30
Labdarúgás, EURÓPA, Bajnokok Ligája - Selejtező

Slovan Bratislava (Svk) - Young Boys (Sui)

Tipp:    1X
Odds:   1.96
Iroda:  Unibet

Sziasztok!

Időpont:2021.07.21. (16:00)
Esemény: Foci Bajnokok ligája (K. Almati - Crvena zvezda)
Tipp: Összesített gólok/mindkét csapat szerez gólt (2.5 felett és Igen)
Odds: 2.75
Iroda: bet365
Indoklás:

Nem lebecsülendő csapat az Almati hiszen hazai pályán igen erős és több gólos győzelmeket ér el valamint igen jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak! A Crvena zvezda most itt a BL mérkőzésen mutathatja meg tudását és attól függetlenül,hogy a bajnoki első mérkőzése nem úgy sikerült attól még most győzelemre hajt a csapat. Így pedig igen sok gólos eredmény várható és a gólváltás is biztató.

Idézetet írta: horzol Dátum július 21, 2021, 06:16:05
2021.07.21.  10.30
Tenisz - ATP - Gstaad
GYÖRE - BERGS
Tipp: GYÖRE nyer 2-1-re (pontos eredmény)
Odds: 3,90
Iroda: unibet

Indoklás: Bergs ügyes teniszező ritkán játszhat ATP mérkőzésen, megtesz majd mindent, hogy megszorongatja Győrét, jó lehet 1 szettre, de nem hiszem hogy nyerni is tud!

Nyertes :ok:, épp ahogy gondoltam....

Idézetet írta: curpy82 Dátum július 21, 2021, 10:19:48
Olimpia
Női labdarúgás

Zambia-Hollandia
Mindkét csapat szerez gólt-Igen
3.5
Pinnacle

A mai nap legegyértelműbb női meccsének tűnik, de ilyen oddsért én ezt az opciót nem tudom kihagyni. Zambia újonc az olimpián és sosem játszott még európai együttes ellen. Más stílusban fociznak, és lehet ez zavarni fogja egy ideig a hollandokat. Miért ne lehetne ez a meccs 1-3???

Nyertes