Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


A tetem sosem no, nem mohoskodok, es nem kockaztatok... pl ha latom, hogy x amikor szerval mindig siman hozza a gamet, s mikor y szerval , mondjuk az x eleg jol jatszik es y csak nehezen nyeri a gamet agy elveszi a masik akkor nem fogadok mikor y szerval, s volt egy olyan , hogy egymas utan mindegyikre fogadhattam, mert mindig ugy jott ki a lepes hogy sose volt deuce



Csak vissza ne lépjen ettől is... Én nagyon fosok.

Valaki meg tudja mondani, hogy hogyan tudom egy játékos előző x meccsének eredményét visszakeresni oddsokkal ellátva? ha tudok szűrni oddsok alapján, pedig még jobb.



http://www.eredmenyek.com/merkozes/Y9pSqAtn/#osszegzes;1

Tipikus női meccs.... hogy hol voltak ezek amikor az eszet osztották én nem tudom, de hogy ilyen logikátlan dolgokat csak a nők tudnak csinálni az is biztos. Date Krumm a meccs első felében 6szor hozta zsinórban az adogatását úgy hogy Moritának még break labdája se volt, a következő hetet meg kivétel nélkül elvesztette. Hazudnék ha azt mondanám hogy nem örülök neki mivel Moritát játszottam, de ez már tényleg nevetéges.  :crazy:

és hát élőben break break hátán... aranybánya...

Idézetet írta: csaby18 Dátum január 31, 2013, 09:09:12
http://tennisprediction.com/

A százalékos értékelésük mennyire megbízható szerinted/szerintetek? Azt már észrevettem, hogy a százalékok nem odds arányosok, de ki lehet ezekből indulni, jó arányban találják el őket?


Szávay Ágnes visszavonult

Budapest, 2013. február 6., szerda (MTI) - Bejelentette visszavonulását Szávay Ágnes, aki legjobbjaként a 13. helyen állt a női tenisz-világranglistán.


    A 24 éves játékos egyesben öt, párosban két WTA-tornán diadalmaskodott, s egészségi problémákkal indokolta mostani döntését.
    A 2007-ben az év női sportolójává választott Szávay pályafutása csúcspontjaként abban az évben a negyeddöntőig jutott a US Openen.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum február 06, 2013, 13:34:46
Szávay Ágnes visszavonult

Budapest, 2013. február 6., szerda (MTI) - Bejelentette visszavonulását Szávay Ágnes, aki legjobbjaként a 13. helyen állt a női tenisz-világranglistán.


    A 24 éves játékos egyesben öt, párosban két WTA-tornán diadalmaskodott, s egészségi problémákkal indokolta mostani döntését.
    A 2007-ben az év női sportolójává választott Szávay pályafutása csúcspontjaként abban az évben a negyeddöntőig jutott a US Openen.

na szegény....

Idézetet írta: csacsa44 Dátum február 06, 2013, 13:34:46
Szávay Ágnes visszavonult

Budapest, 2013. február 6., szerda (MTI) - Bejelentette visszavonulását Szávay Ágnes, aki legjobbjaként a 13. helyen állt a női tenisz-világranglistán.


    A 24 éves játékos egyesben öt, párosban két WTA-tornán diadalmaskodott, s egészségi problémákkal indokolta mostani döntését.
    A 2007-ben az év női sportolójává választott Szávay pályafutása csúcspontjaként abban az évben a negyeddöntőig jutott a US Openen.

Sajnálom Ágit, nagyon ígéretesen indult. Persze a hazai média nagyon korán felkapta ami nem tett jót neki. Sok sikert a továbbiakban Ági! :) Nekem nagy kedvencem volt :-\