Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Na, végig néztem ezt a Babos/Mladenovic meccset az elődöntőért.
Nem lett volna itt semmi gond, ha a lányok 5-0-nál nem könyvelik el, hogy ez meglesz. Aztán valamikor 6-3, 3-3-nál kezdtek visszajönni a meccsbe. Akkor jöttek rá, hogy adogatni kevés lesz. Persze ahogy ilyenkor lenni szokott, a semmiből, minden előzmény nélkül kaptak egy breaket. A harmadik játszmában aztán nagy kérdéseket nem hagytak nyitva, a hiba is belefért. Azért ennek simábbnak kellett volna lennie.
Pennettát kipécézték maguknak. Nem csodálkoznék ha megsértődne. Szana-szét püfölték a testre menő labdákkal. Esett bukott néhányszor. Ez van.
Legközelebb Makarova/Vesnina páros jön. Nem verhetetlenek, de ott már nem lehet elszórakozni. Szerintem 1 szettre biztosan jók Babosék, de az nem fog jól fizetni, az a gond. Valószínűleg nem lesznek olyan atom nagy underdogok hozzá. 1.50-2.45 szorzóra tippelek az oroszok javára...

Mark Philippoussis indul a newporti torna selejtezőjében! A 39 éves játékos 9 éve már csak senior versenyeken indult. Mostani első ellenfele az amerikai Eric Quigley lesz.

A bukaresti WTA torna selejtezőjében indul Jani Réka-Luca és Gobol Edina is. Na meg a bunda is beindul ha már román torna. Cadantu a rutinos román nem bír 17 éves, ITF versenyeken induló honfitársával  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 11, 2015, 09:44:42
A bukaresti WTA torna selejtezőjében indul Jani Réka-Luca és Gobol Edina is. Na meg a bunda is beindul ha már román torna. Cadantu a rutinos román nem bír 17 éves, ITF versenyeken induló honfitársával  ;D
A bukaresti WTA torna A budapesti WTA torna helyét vette át a naptárban sajnos:-(

Idézetet írta: afrikailajos Dátum július 11, 2015, 10:11:08
A bukaresti WTA torna A budapesti WTA torna helyét vette át a naptárban sajnos:-(
2 éve a sokadik árvíz betette a kaput neki. Jenő besokallt, sok a víz, kevés a pénz, még az egészsége is megromlott akkortájt. Maradt a tennis classics bohóckodás.


#1160 július 16, 2015, 18:30:41, butyi
Aussie Tennis Star Bernard Tomic Busted On South Beach
http://miami.cbslocal.com/2015/07/16/aussie-tennis-star-bernard-tomic-busted-on-south-beach/

Tennis stud Bernard Tomic -- the 25th ranked player in the world -- was arrested in Miami Beach yesterday after cops say he fought WAY TOO HARD for his right to PAAAAARRTTYYYY!!!
The 22-year-old Australian was staying at the W Hotel ... and according to the police report, obtained by TMZ Sports, dude was having a BLOWOUT rager in the penthouse suite.
Officials say the neighbors (read: squares) complained about the loud noise and music several times -- so hotel security went up to ask Bernard to keep it down.
But Bernard is no slave to "the man" ... and allegedly "pointed his finger aggressively" at the security guards and slammed the door in their faces.
The hotel decided to EVICT Bernard from the room ... and called the cops who told Bernard and his guests to pack up their stuff and leave ... or else they'd be arrested.
Everyone left ... except Bernard -- who told cops he was standing his ground and wouldn't leave the room.
So, they arrested him and forced him to leave.
Tomic -- who's listed at 6'4", 210 lbs -- was transported to a nearby jail where he was booked for trespassing and resisting arrest. He was eventually released on $2,000 bail.

Ez itt egy buli. :redchug:

A hülyegyerek  ;D Akkort ezért adta le Smith ellen, mert közben szóltak neki siessen a partyra  :redchug:

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ezek után ez a balfék menyire veszi komolyan a Bogota-i tornát... 





Végre megkapta Starace, ami járt neki.  :ok: Egyértelmű volt, hogy nem tiszta, nagyon sokszor tapasztaltam saját magam is.

#1168 augusztus 12, 2015, 20:37:49, Irtis
Jelentem Juzsnyíj visszatért! Egy ideig még lehet érték a szorzójában, érdemes rá figyelni! Pedig féltem, hogy végleg eltűnik a süllyesztőben, de szerencsére magára talált.



Idézetet írta: Irtis Dátum augusztus 12, 2015, 20:32:06
Jelentem Juzsnyíj visszatért! Egy ideig még lehet érték a szorzójában, érdemes rá figyelni! Pedig féltem, hogy végleg eltűnik a süllyesztőben, de szerencsére magára talált.



Remélem Nadal kifilézi. Undorító, hogy ilyen Trinker, Dzumhur, Saville féle senkiktől tükörsimán kap ki, most meg végigveri hibátlan játékkal a fél mezőnyt.  :noway: