SSOP 2 - Powered by Betsson

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


május 06, 2009, 14:28:34, Milan
SSOP - powered by Betsson


A Sportfogadás.org és a [bs]Betsson[/bs] fogadóiroda az első SSOP eredményeit figyelembe véve, úgy döntött, hogy egy második turnét is rendez közösen.

A Sportfogadás Series of Poker (SSOP) két selejtező versenyt fog tartalmazni, melyekről be lehet juttni majd a Március 29-ei döntőre, melynek összdijazása: 500$.

Az SSOP programja:

SSOP Seletező 1: Március 15, Vasárnap, 20:00 CET

SSOP Seletező 2: Március 22, Vasárnap, 20:00 CET

SSOP Döntő: Március 29, Vasárnap, 20:00 CET

A verseny selejtezőin a szereplés ingyenes, mindössze a következő dolgokra van szükségetek:

- regisztrálva legyél a Sportfogadas.org fórumon
- legyen egy Betsson-os számlád, melyett ide klikkelvén nyithatsz
- meg kell adnod a [bs]Betsson[/bs]-nál használt azonositóneved, melyett az Azonositók oldalon kell kitöltened, a [bs]Betssonos[/bs] mezőnél
- az azonositóneveket a selejtezők elötti péntek 12 óráig kell megadnod, ez az időpont után már nem garantáljuk, hogy sikerül bejuttnod a selejtezőre


Figyelem: [bs]Betsson[/bs]-os azonositónevet kell kitölteni, s nem azonositószámot, s főleg ne a pókeres nicket.

A versenyekre a belépés egy [bs]Betsson[/bs] által adott jegy-el történik, melyett a számládon, a Tikketeid közt találsz majd meg.

Mind a két selejtezőről az első 10 helyezett jutt a döntőbe. Egy személy játsszhat mind a két selejtezőn, annak ellenére, hogy már kvalifikálta magát a döntőre. Abban az esetben ha az a személy aki már kvalifikálva van a döntőre, újból az első 10 között végez, akkor helyette a 11-dik helyezett kvalifikálodik, s igy tovább.
A döntőben összesen 20 személy fog szerepelni.

SSOP2 Döntő:

Aki a selejtezők során bejutott a döntőbe annak a következő teendői vannak, a döntő elött:

- fel kell töltenie minimum 20$-t a [bs]Betsson[/bs]-os számlájára
- ezután közli nekem privát üzenetben, vagy e-mail-en keresztül az azonositónevét és azt, hogy sikerült feltölteni a kellő pénzösszeget

A [bs]Betsson[/bs] folyamatosan figyeli a döntősök számláját, s amikor láttják, hogy egy döntős feltöltött minimum 20$-t, akkor annak a személynek meg is adják a döntőre belépést biztositó tikketet.

Az SSOP döntő nyereményalapja a következő módon osztodik el:

1.hely: 100$
2.hely: 75$
3.hely: 55$
4.hely: 40$
5.hely: 30$
6.hely: 20$
7.hely: 20$
8.hely: 20$
9.hely: 20$
10.hely: 20$
11-20.hely: 10$


Ne hagyd ki ezt a turnét. Játssz te is a Sportfogadás Series of Pokeren!

Sok sikert kivánunk mindenkinek!

Ha bármilyen kérdésed van akkor azt ebben a témában felteheted.

Hamarosan közölni fogom a pénznyeremény elosztását is, viszont azt már elmondhatom, hogy a döntőben az utolsó helyezett is pénznyereményben részesül, mégpeddig 10$-ban.

Jól hangzik az egész turné meg minden, csak azt kéne tisztázni a betssonnal, hogy a döntőbe jutott játékosok a befizetett 20 dollárt meg a döntőben szerzett nyereményt, ki tudják-e majd venni egyből vagy meg kell forgatni.? 

Idézetet írta: TiB86 Dátum március 05, 2009, 19:46:57
Nem is magyar fórum lenne, ha ez nem vetődne fel kapásból egy nekünk rendezett verseny kapcsán...

egy haverom is beszállna aki nem szokott online fogadni meg pénzt sem tenni fel, és nem szivesen tenne fel, ha utána meg nem tudná kivenni. szóval szerintem jogos a kérdés.

ab_aevo a játék nem csak arról szól, hogyan legyünk gazdagabbak 10 dolláral, hanem arról, hogy játsszanak az emberek.

Emiatt nem mondhatom, hogy egyből ki lehetne venni.

Amúgy Tib86 hozzászólása teljesen jógos.

Idézetet írta: Milan Dátum március 05, 2009, 21:13:24
ab_aevo a játék nem csak arról szól, hogyan legyünk gazdagabbak 10 dolláral, hanem arról, hogy játsszanak az emberek.

Emiatt nem mondhatom, hogy egyből ki lehetne venni.

Amúgy Tib86 hozzászólása teljesen jógos.

hát figyelj szerintem a játék feltételei közé beletartozik ez a tény is. vagy ez azért nincsen alapból közölve, mert hátrányos a betsson számára? hoppá, talán nem is a játék a lényeg egyesek számára? mert a betsson számára biztosan nem...
Szerintem igenis fontos, hogyha beteszed a pénzedet hozzájuk, akkor tudjad, hogy nem tudod kivenni csak ha mittomén hányszor megforgatod (és addig elveszted), főleg annak aki  nem szokott neten játszani. Ha a betssont az érdekli hogy szegény sportfogadás.org tagjai tudjanak egy jót játszani, akkor miért kell befizetni, meg hasonlók? az irodák csak a profitot nézik mindig és mindenhol ezt már észrevehettétek volna. de ha már én megkérdeztem ezt akkor pénzéhes vagyok. El is ment az egésztől a kedvem és nem azért, mert meg kell forgatni :noway:

Ha be kell fizetni valahova 20 dollárt mint indulási feltételt ,akkor igenis tisztázni kellene a pénz kivételének feltételét is. Ez nem is értem, hogy lehet vita tárgya.


A Betsson sem azért rendezi hogy játszunk egy jót hanem azért mert pénzt lát benne.
Aki a zsebpénzét kockáztatja erre és nincs havi 150ezres keresete, annak  számít  hogy a pénzét milyne feltételek között kapja meg, és nem kell ezért lehurrogni.


Szerintem nincs vele semmi baj, ha előre szeret tájékozódni! ;)

Nah...hogy félreértés ne legyen, elmagyarázom nektek az egészet.

Ha logikusan gondolkodtok akkor rájösztök ti is, hogy itt nekem is igazam van:
A [bs]betsson[/bs] rendez egy versenyt exklusziv a Sportfogadas.org számára. Verseny alapja 500 dollár.

Selejtezőkre mondjuk jelentkeznek 50-en.

Lezajlanak a selejtezők, 20 ember bejutt a döntőbe. Feltölt mindenki 20 dollárt, ami igy 400 dollár összesen...

Jön a döntő, kioszt a betsson 500 dollárt...s mindenki lehivja a pénzét.

Nah, most őszintén melyik cég csinálná ezt meg? Ha egy kicsit logikusan gondolkoztok akkor rájöhettek, hogy azért itt a fogadóirodának is van valami üzlete...nem csak azért rendez pókerversenyt, mert nincs jobb dolga.

Én utána kérdeztem, mert felvetödött ez a kérdés, hogy akkor feltétel nélkül ki lehetne venni a pénzt? S erre az volt a válasz, hogy ha már alapból erre gondolnak az emberek akkor ez nem egy jó üzlet.
Itt nem arról van szó, hogy ha feltöltöd a 20 dollárt és még kapsz 10-et plusszba akkor azt muszály náluk eljátsszanod...hanem arra akarnak késztetni, hogy játsszatok a [bs]Betsson[/bs]-nál...nem feltétlenül pókert, hanem akár sportfogadást is.

Én megértelek benneteket is, hogy jógotok megkérdezni, hogyha van feltétel vagy sincs...s elnézést ha egy picit durvábban válaszoltam az este (fáradtság miatt..). El kell fogadni azt a dolgot, hogy a fogadóirodák a kliensek miatt léteznek, s nem kell most sem negativan gondolkodni, hogy igen, mert a fogadóirodák el akarják venni a pénzünket stb.

Nem, a [bs]Betsson[/bs] konkrétan nem tett ki semmilyen feltételt, csak annyit mondott, hogy az lenne az ideális, hogyha az emberek játsszanának a [bs]Betsson[/bs]-on.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum március 05, 2009, 21:52:34
Idézetet írta: Milan Dátum március 05, 2009, 21:13:24
ab_aevo a játék nem csak arról szól, hogyan legyünk gazdagabbak 10 dolláral, hanem arról, hogy játsszanak az emberek.

Emiatt nem mondhatom, hogy egyből ki lehetne venni.

Amúgy Tib86 hozzászólása teljesen jógos.

hát figyelj szerintem a játék feltételei közé beletartozik ez a tény is. vagy ez azért nincsen alapból közölve, mert hátrányos a betsson számára? hoppá, talán nem is a játék a lényeg egyesek számára? mert a betsson számára biztosan nem...
Szerintem igenis fontos, hogyha beteszed a pénzedet hozzájuk, akkor tudjad, hogy nem tudod kivenni csak ha mittomén hányszor megforgatod (és addig elveszted), főleg annak aki  nem szokott neten játszani. Ha a betssont az érdekli hogy szegény sportfogadás.org tagjai tudjanak egy jót játszani, akkor miért kell befizetni, meg hasonlók? az irodák csak a profitot nézik mindig és mindenhol ezt már észrevehettétek volna. de ha már én megkérdeztem ezt akkor pénzéhes vagyok. El is ment az egésztől a kedvem és nem azért, mert meg kell forgatni :noway:

ab_aevo, félre ne értsd a dolgokat, egyáltalán senki nem mondta, hogy pénzéhes vagy, s megmondom őszintén én sem vagyok az. A fogadóirodák viszont profitot akarnak produkálni, hisz mi értelme lenne egy üzletnek negativ-ba menni. Szerintem neked is ha lenne egy céged akkor nem azért futatnád, mert minuszba akarsz kijönni, hanem azért, hogy profitod legyen.

Én elmagyaráztam, hogy a [bs]Betsson[/bs]-nak nem jó, hogyha egyből az összes döntős pl. kiveszi a pénzt onnan,  s valahogy őket is meg kell érteni.

Mégegyszer megérdeklödtem, s a válasz a következő: Nincs semmilyen feltétel, tehát a nyereményt egyből le lehet hivni.

Viszont, azt megjegyzem, hogy követik ezt a versenyt, s ha a többség úgy dönt, hogy csak azért játszik, mert 10 dollárt akar keresni, akkor a közeljövőben lehetséges, hogy nem rendezünk közösen hasonló versenyeket.

Persze teljesen világos amit mondasz Milán, hogy a betssonnak is üzlet éppen ezt magyaráztam én is. Sőt, én azt sem mondtam, hogy ez így nincsen rendben, nyugodtan tehet a betsson is kikötéseket, csak azt nem értettem miért nem jogos ez a kérdés.
Remélem béke van   :ok:

ui.: igérem megforgatom a pénzt, ha lesz rá lehetőségem  ;)

Idézetet írta: ab_aevo Dátum március 06, 2009, 11:58:53
Persze teljesen világos amit mondasz Milán, hogy a betssonnak is üzlet éppen ezt magyaráztam én is. Sőt, én azt sem mondtam, hogy ez így nincsen rendben, nyugodtan tehet a betsson is kikötéseket, csak azt nem értettem miért nem jogos ez a kérdés.
Remélem béke van   :ok:

ui.: igérem megforgatom a pénzt, ha lesz rá lehetőségem  ;)

Részemről mindig is béke volt... ;)

Mindenkinek jógában van azt tenni a pénzzel amit akar, ha betartja a feltételek. Ebben az esetben nincsenek megforgatási feltételek.

Világbékét mindenkinek! És ígérem az első díjat benthagyom a betssonnál, megforgatom százszor és kiveszek egymillát! ;D

Sziasztok!

Ebből miért kell ekkora ügyet csinálni? Aki elfogadja a játék feltételeit az feltölt 20 dollárt szájhúzás nélkül, aki meg sajnálja azt a pénzt az megy és játszik a hétórási freerollon!! ENNYI! Nekem sincs tele milliókkal a számlám, de ez egy jó lehetőség! Nekem ne mondja senki, hogy olyan rohadt nehéz bejutni a döntőbe mondjuk 80 emberből!! Akinek ez gondot okoz, az miért vacilál ezen, hogy most akkor kivehetem egyből?! Amúgy meg igen is néha próbára kell tenni a szerencsét valódi pénzes játékon, nem csak freeken.

Milán jó volt az első verseny is és ez is jó lesz!