OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


18:00
Finn Kolmonen
SIF - Norrvalla
Tipp: SIF góljai 5,5 felett @ 7,50 (22bet)

első tétmeccsük a bajnokságban, a SIF tavaly is a 3. osztályban tolta, 3. lett a saját 'divizójában', míg a Norrvalla 1-2 évet a 4. ligában töltött, most jött vissza. Volt is nagy jövés menés, ha igaz, 16 fős a keret jelenleg ifikkel együttes, de itt d-kategóriás afrikai bevándorlótól az ifistákig mindenki játszik, ahogy nézem. Amatőr csapat, kíváncsi vagyok, hogy a 4. ligából való felugrás után a nyitómeccsen mit tolnak, mert amit találtam, képek, videók, a keret azért átalakult picikét. Nyílván fingom sincs, ki kicsoda, de azt gyanítom, a jobbak azért kaptak jobb ajánlatot. Valószínűleg a koronavírus sem tett jót a felkészülésüknek. A SIF sokkal bővebb kerettel bír, rutinos ebben az osztályban, és otthon kezd az újonc ellen. A Sundom tavaly a bajnokság vége felé lőtt 6 gólt, 12-őt, itt a 3-4 finn vonalban ez nem ritkaság, bízom benne, hogy a szimatom nem csal, és a SIF az első meccsén megmutatja a még alakulófélben lévő Norrvallának, hogy azért a 3. és 4. liga között akad minőségbeli különbség. Legutóbb, amikor mindkét csapat itt a Kolmonenben játszott, 5-1-re nyert a SIF, ez volt 2016-ban. Bízom benne, hogy most minimum 6 gólt lő a hazai csapat, végül is ilyen mocsok sok szünet után a játékkedvvel, lövőkedvvel nem lehet majd probléma. Fizikális gond lehet, de az lehet a vendégeknél is, méghozzá hatványozottam. 7,50-ért nem rossz, és bár 4600 Ft a max tét, engedi többször feltenni a 22bet.

22beten mai két angol PL meccsre lehet fogadni a hosszabbítás perceire, első fi 1,5 over, és 2. fi 3,5 over
az 5-5 csere itt is 100%, de én találtam cikket, ahol írják a frissítési szüneteket is, sőt úgy írják, kötelező lesz, és mindenki saját flaskéából iszik. Spanyoloknál eddig minimum 2 perc volt a ráadás első fi-őknél, szerintem itt lesz 2, ráadásul az angol sporik egyébként sem restek hosszabbítani. mindenki döntsön belátása szerint

https://www.mirror.co.uk/sport/football/news/premier-league-games-water-break-22179584

Amit viszont tudni kell, csak az első vagy a 2. félidőre enged fogadni a 22bet, és csak egyszer, szóval ha valaki valamiben nagyon bízik, oda kell tenni a max tétet egyszerre, mert két fogadást nem enged

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 17, 2020, 11:03:27
22beten mai két angol PL meccsre lehet fogadni a hosszabbítás perceire, első fi 1,5 over, és 2. fi 3,5 over
az 5-5 csere itt is 100%, de én találtam cikket, ahol írják a frissítési szüneteket is, sőt úgy írják, kötelező lesz, és mindenki saját flaskéából iszik. Spanyoloknál eddig minimum 2 perc volt a ráadás első fi-őknél, szerintem itt lesz 2, ráadásul az angol sporik egyébként sem restek hosszabbítani. mindenki döntsön belátása szerint

https://www.mirror.co.uk/sport/football/news/premier-league-games-water-break-22179584

Amit viszont tudni kell, csak az első vagy a 2. félidőre enged fogadni a 22bet, és csak egyszer, szóval ha valaki valamiben nagyon bízik, oda kell tenni a max tétet egyszerre, mert két fogadást nem enged

vagy megint levették, vagy bamba vagyok, de nem találom sehol :bash: ;D

még kinn vann, katt a meccsre, aztán rendes játékidő ott fenn, aztán görgesd lefele, meglesz az

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 17, 2020, 11:12:45
még kinn vann, katt a meccsre, aztán rendes játékidő ott fenn, aztán görgesd lefele, meglesz az

siker, City meccsre 2,2 volt, köszi hogy ismét szóltál :ok:

igazából a cserék miatt a 2. félidő 3,5 over tutibb, de hátha átveszik a spanyol protokollt, ott is minimum 2 perc a ráadás első fi-ben, meg ugye jobb a 2,20-as odds, mint az 1,60, de a mai korábbi meccsre a 2. fi ráadása 3,5 perc felett 1,85-ért elég faszának tűnik, 5-5 csere, ivószünet, ráadásul lehet ápolás plusz VAR... Meglepő lenne, ha nem lenne ott minimum 4 perc...

#3936 június 17, 2020, 12:16:36, oakland23
.

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 17, 2020, 11:21:22
igazából a cserék miatt a 2. félidő 3,5 over tutibb, de hátha átveszik a spanyol protokollt, ott is minimum 2 perc a ráadás első fi-ben, meg ugye jobb a 2,20-as odds, mint az 1,60, de a mai korábbi meccsre a 2. fi ráadása 3,5 perc felett 1,85-ért elég faszának tűnik, 5-5 csere, ivószünet, ráadásul lehet ápolás plusz VAR... Meglepő lenne, ha nem lenne ott minimum 4 perc...
másnál is egy eseményre csak egy fogadást engedd tenni? Aston Villa Sheffield meccsre megjátszottam az első félidős hosszabbítás overt, de a második félidőre már nem engedi, hogy tippeljek

Paks - Kaposvár 16:55

Paks első fi 1 felett AH 1,73 @ 22bet

Kapi alaposan fel van forgatva, 3. számú kapus kezd, a Paks essen is ki, ha félidőig minimum egyet nem lő. Aztán, ha egyet lő -amit illene- onnantól már csak azt várjuk, hogy push tipp, vagy csurran a profit. Esetleg ha nagy tétet rakunk rá, egy brutál korai hazai után még biztosítani vagy cah outolni is lehet, ha ajánl fel.

Idézetet írta: peshark Dátum június 17, 2020, 11:16:52
siker, City meccsre 2,2 volt, köszi hogy ismét szóltál :ok:

Ez igazabol a korai serulessel kizoldult, csak nem akartam elkiabalni, koszi oak :great:

#3940 június 18, 2020, 21:51:15, oakland23
Real Madrid - Valencia
21:00
Tipp: cserejátékos szerez gólt @ 3.00 (22bet)

Teljesen korrekt odds, simán a value kategória, vendégeknél Gameiro és Guedes tuti bejön, szerintem Cherysev is, hazai oldalon Diaz, Bale, Rodrygo, Vinicius vagy James jöhet be, valakinek csak elsül a lába, vagy bólint egyet

9.50-ért a szabadrúgásból lőtt gól sem rossz, Hazard, Parejo ...

Celta meccsen félidő van, Alavés 4-0-ás hátrányban és emberhátrányban. SZerintem jön Sisto, Nolito, Mina, cserejátékos lő gólt 2.80 betclicen!
VALUE!

ill. 22beten Celta 6 gól felett AH 4,40-ért egész jó lehet, nagy kedvvel, jól tolták eddig, ha nem állnak le, lehet 7-8 is akár

Valencia-Osasuna 19:30

Lesz büntető @ 3.30 betclic
Lesz kihagyott tizi @ 9.00 22bet
Parejo kaput eltaláló lövései 0,5 felett és 1,5 felett
Kondogbia kaput eltaláló lövései 0,5 felett és 1,5 felett betclic mindkettő
Parejo gólpasszt ad @ 5.00 betclic

Medié fújja a meccset, szintén nagy büntetőadó, mint a Celta meccsen kollégája, ő is bátran mutat a meszes pontra, szintén 0,6 büntető/meccs átlaggal bír, és a Valencia meccseken azért szokott lenni tizi, tavalyi szezonban szerintem tuti dibogós volt büntetők terén, idén annyira nem, de védőgondok vannak, Guillamón azért rutintalan, Diakhaby meg Mangala meg rémálom. Guedesék is tudnak penáldót kiharcolni a másik oldalon, jó odds a 3.30 a tizire.

Ha lesz tizi, vélhetően hazai oldalon Parejo lövi, így egyből lehet kaput találó lövése is, ha nem küldi mellé, de nem szokása. Kondogbia meg egy bivaly, jól fejel, lő lő távolról, egy kaput találó lövése neki is simán lehet, ha meg nem kezdenek, tét visszajár.

Aztán ha kijön a kezdő, és sok potens góllövő jöhet csereként, 22bet 3.52-ért húzom majd a cserejátékos gólját, ahogy a délután meccsen Nolito akasztott egyet, de ez a kezdő és cserepad függvénye.

live!
Aston Villa - Chelsea
fi-ben 1-0-nál
Tipp: cserejátékos gólt szerez @ 2.70 (betclic)

Hátrányban a Chelsea, jönni fog Pedro, Abraham, Barkley és Pulisic előbb utóbb, szóval előre cserél majd a vendég csapat, így sanszos, hogy cserejátékos betalál majd, de hazaiak közül is előre cserélnek majd, szóval ez 2.70-ért nem világmegváltó tipp, de szerintem fasza

#3944 június 21, 2020, 18:34:30, oakland23
Real Sociedad-Real Madrid

-Középpályás gólt szerez @ 1.85
-Védő gólt szerez @ 2.95

22beten lehet húzni, én mindkettőt húztam, mert ezek fasza tippek, az odds pedig esni fog, ez tapasztalat. Nem is húzom tovább, ebben az opcióban van pénz. Ideális esetben mindkettő jön, de nem nagyon látom magam előtt a szcenáriót, hogy mindkettő bukjon. Persze benne van, de nem fog
a téttel lehet játszani, és ha igaz, Zidane ma 4 középpályással játszik, szűrni kell majd Isakék kontráit, Modric, Kroos, Valverde és Casemiro is játszik, ez az odds 1,50 körüli lesz, mire kezdődik a meccs