OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


élő fi-ben
Patriots-GNBC 42-44-nél

Tipp: 2. fi Patriots jut el először 50-ig @ 1.90 bet365

Az első játékrészben full szarok voltak a hazaiak, de ha elkezdik a centereiket tömni, fizikálisan nagy fölényben vannak. Más kérdés, hogy Ibét lehet ütni, semmit nem dob be a vonalról azzal a technikával. A GNBC szerintem el is fárad, lesz sok TO, ha ezzel a szar játékkal 42 pontot hoztak, szerintem a 50 sanszos a 2. félidőre. Sajna a PAtriots 97,5 over tippem egyelőre szarul néz ki, de talán még nem szállt el teljesen. Ehhez persze kéne már a mák is...

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 19, 2021, 14:59:50
élő fi-ben
Patriots-GNBC 42-44-nél

Tipp: 2. fi Patriots jut el először 50-ig @ 1.90 bet365

Az első játékrészben full szarok voltak a hazaiak, de ha elkezdik a centereiket tömni, fizikálisan nagy fölényben vannak. Más kérdés, hogy Ibét lehet ütni, semmit nem dob be a vonalról azzal a technikával. A GNBC szerintem el is fárad, lesz sok TO, ha ezzel a szar játékkal 42 pontot hoztak, szerintem a 50 sanszos a 2. félidőre. Sajna a PAtriots 97,5 over tippem egyelőre szarul néz ki, de talán még nem szállt el teljesen. Ehhez persze kéne már a mák is...

ritkán látni ekkora bundát a kosárlabdapályán, mint ami itt zajlik  ;D

2019-ből ugandai női bajnoki:
ne a játék minőségét nézzétek, hanem a pályát a körítést, a hangulatát...
ahogy semmi sem szabvány, ahogy a gyűrű fel van téve, kegyetlen jó

https://www.youtube.com/watch?v=_GGKt3u0Ea0

Roar-City
élő 5. perc 1-0-nál

6,5 gól felett @ 10.00

A show elkezdődött

Tula-UOR-5
élő fi u19 orosz foci félidőben 6-0-nál

8,5 gól felett @ 1.90 (bet365)

utsó 6 meccsét visszapörgettem itt hirtelen az UOR-nak, rendre volt még 3 gólt a 2. féliőben.
belenéztem az elsőbe, simán van még három gól  a meccsben, ha ott folytatják, ahol abbahagyták.

Oroszország-Kanada
jéghoki vb
Oroszország nyer @ 1.43
+
FTC-Marseille
vízilabda
FTC nyer @ 1.27

Egy ilyet megpróbálok mára. Kanada full gáz ezen a vb-n, szerintem az oroszok kitakarítják ma őket. A Fradi győzelmét pedig kiszurkoljuk, csúnya lenne, ha a Marseille jelentené a megállót.
unibetes szorzók, de én bet365-ön rakom, mivel az unibet nem nagyon enged rátenni nekem még pár ezret se...

Győr-Mosonmagyaróvár
NBI kézi női

57,5 gól felett @ 1.85

Görbicz búcsúzik, Amorim búcsúzik, szerintem gálameccs lesz, mert tét eleve semmi, játszanak egy jót, nem verik össze egymást, egyébként is jó kapcsolatban vannak a csapatok, szóval egy 35-25 körüli eredményt várok, de alsóhangon.

amire még gondoltam, hogy ma lesz 4 vízilabda meccs, BL final Four, ugye a két helyosztó eleve olyan, hogy lehet bundázni, hisz kb. mindegy az 5-8 hely, a két elődöntő meg eleve lehet szoros, oddsok alapján is azok.
Szóval vagy egységnyi téttel behúzni a négy remit, vagy valami tétemeléses módszerrel rámenni.
Lehet rászánok vagy 5000 Ft-ot, többet aliga.
Hannover meg a Fradi meccsét érzem sanszosnak az ikszre, de a másik kettőből is akadhat be egy.

NBA
Hawks - 76ers

224.5 pont felett @ 1.95 bet365

Néztem az első meccset, a Hawks egész jól küldte, a 76ers sem nagyon tud rosszabbul játszani támadásban, szerintem overes lesz a 2. meccs is.

Annyi EB topik van, nem tudtam hová írjak, így jöttem ide :)

Tudsz/tudtok olyan bukit, ahol lehet fogadni arra, hogy hány piros/sárga lesz az egész torna alatt? Régebben bwinen, willhillen rémlik ilyen, de most nem találom. Hmm?

Idézetet írta: Latzka Dátum június 09, 2021, 17:45:17
Annyi EB topik van, nem tudtam hová írjak, így jöttem ide :)

Tudsz/tudtok olyan bukit, ahol lehet fogadni arra, hogy hány piros/sárga lesz az egész torna alatt? Régebben bwinen, willhillen rémlik ilyen, de most nem találom. Hmm?

Sportingbullon lattam. A sargat szerintem rendesen ala lottek. @Latzka

török olasz félidőben 0-0-nál
Tipp:Lesz büntető @ 4.10 (22bet)

Az elsőben is fújhatott volna vagy kettőt a hátranyalt hajú köcsög, megölik, ha a következő kétest sem ítéli meg

Már egy lement, és még nem volt döntetlen az Eb-n.  :)
Ma lesz 3 Eb-meccs, mindre tolom az ikszet. Elvileg mindhárom lehet iksz simán, szóval ha egy beakad, már jó. Vagy legalábbis nem rossz.


16:45
Magyarország-Japán
női vízilabda világliga
Tipp: 21.5 gól felett @ 1.85 (unibet)

Athénban világliga meccsek tökéletes olimpiai felkészülés. USA minket most sokszor bucira vert, Gangl (kapus) nincs most, ami jó hír a tipp szempontjából Gurisatti viszont van, ami megint jó hír. Japán gyors, pörgős vizit játszik, képes gólokat dobni, meg kapni is, simán lehet ebből 25, akár 30 gólos meccs is. A mostani szabályok alapján ez a 21.5 egy igencsak kecsegtető line, én úgy kalkulálok, hogy egy hátradőlős tipp lesz, amely egy percig sincs veszélyben. Egy biztos, több gól lesz itt, mint a cseh-skót meccsen.

Ma valahogy megjött a kedvem a fogadáshoz, úgyhogy egy Eb-t tippet is behúztam:
Csehország-Skócia
Lövések száma 23,5 felett @ 2.00 (unibet)

A csoportban még Anglia és Horvátország, szóval ezt a meccset mindkét csapatnak nyernie kéne. Glasgowban a skótok biztos nem alibiznek majd, Coufalék is kontrázhatnak kedvükre, én bízom benne, hogy tüzelnek majd a srácok.