Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szamla kivonatot kernek tolled arrol a kartyarol amit leverifikalni szeretnel, latszodjon a neved es 90 napnal ne legyen regebbi a kivonat. Ha latszik a kartya szam a kivonaton akkora kozepso 8 szamot takard el.

Idézetet írta: sunik29 Dátum október 28, 2017, 08:13:18
Szamla kivonatot kernek tolled arrol a kartyarol amit leverifikalni szeretnel, latszodjon a neved es 90 napnal ne legyen regebbi a kivonat. Ha latszik a kartya szam a kivonaton akkora kozepso 8 szamot takard el.
Köszi. Számlakivonatom nincs a kártyámról, úgyhogy akkor érdekes lesz.

Kérj egyet vagy netbankos is jó. Arról a számláról kell, amihez a kártyád csatolva van.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 28, 2017, 08:26:42
Kérj egyet vagy netbankos is jó. Arról a számláról kell, amihez a kártyád csatolva van.
Köszi. Az még nem is lenne probléma, de a netbankos számlatörténetben semmi nyoma nincs a netelerre való befizetéseknek. Ez normális? El kell telnie pár napnak vagy miért nincs nyoma?

Idézetet írta: Zzz Dátum október 28, 2017, 07:02:55
Hali!

Valaki tudna nekem segíteni, abban, hogy itt pontosan mit is kérnek tőlem? Az angolom nem olyan jó:

"Please provide a credit/debit card statement for the card you wish to verify.

Please ensure that your full name is present, NETELLER transaction details are clearly visible, and the statement has been issued within the last 90 days.

Please be advised that you must block out the middle 8 digits of your credit/debit card number if displayed on your card statement before it is submitted."

Ahhoz a kártyához tartozó bankszámlakivonatot kérnek amit hitelesíteni akarsz.

Ami mindenképpen rajta kell legyen: A teljes neved, Neteller tranzakció részletei jól láthatóan, valamint nem lehet 90 napnál régebbi számlakivonat.
Ha látszik a kártyaszám középső 8 számjegye a kivonaton akkor azt takard ki mielőtt elküldöd.

Idézetet írta: Zzz Dátum október 28, 2017, 10:15:01
Köszi. Az még nem is lenne probléma, de a netbankos számlatörténetben semmi nyoma nincs a netelerre való befizetéseknek. Ez normális? El kell telnie pár napnak vagy miért nincs nyoma?

Jaja, olyan van. Nem csak a zárolt tételeknél szerepel még? Később majd látható lesz a számlatörténetben is.

Idézetet írta: Tipp9000 Dátum október 29, 2017, 02:48:14
Neteller virtual cardrol tudok utalni Magyar webshopba?
Olyan webshopra gondolok,ahol nincs Paypal lehetőség.

A virtuális kártya úgy működik, mint egy normális kártya. Tudsz vele online vásárolni.

Hello! Nekem se akar összejönni ez a webkamerás feltöltés. A mobilapplikációjuknál meg nincs is ilyen opció, de a pénzt azt már előre levették. Vissza lehet azt valahogy fordítani, vagy már sehogy?Buktam 3000 ft-ot?  >:(

Ez az üzenet jön elő folyton, de kilőni nem lehet, pedig a webkamera be van kapcsolva. Jó nagy pénzlehúzós oldal ez a neteller is.

Mobilapplikáció nem kért telepitéskor vagy induláskor engedélyt a kamera hozzáféréshez? Nekem nagyon úgy tűnik, hogy ez megtagadott hozzáférés miatt van.

Laptopon kért, de kinyomtam  :crazy: végül is a mobilappjukkal sikerült érvényesíteni, átakartam tölteni betre a pénzt, de most meg azt nem tudom megcsinálni  :D amíg nem írom be azt a 4 jegyű számot ami a bankszámlán lesz majd rajta, addig nem is tudom használni ezt az összeget?

Hali!

Lekértem bankszámlára egy összeget tegnap reggel, de még mindig függőben van. Kb. mikorra várható, hogy elbírálják?

A mobilappjukkal egyszerű volt, csak nehéz megtalálni hogy hol is van ez a feltöltés opció, jól elrejtették. Van egy fej ikon a bal sarokba arra kell rányomni aztán követni az utasításokat. Először a jogsid vagy személyid elülső oldalát szkenneled be aztán meg a hátsót, utána meg készíteni kell egy selfit.Tőlem mást nem kért, bankszámlakivonatot se.

5 perc alatt jött is az email hogy elfogadták az adataim. Csak most még erre a 4 jegyű számra várok ami a bankszámlakivonaton lesz majd rajta, addig letétbe van náluk a pénzem, nem tudok vele semmit se csinálni.  >:(

Hát nem vagyok egy nagy angolos, de szerintem ez azt jelenti hogy megkapták a dokumentumaidat, most vizsgálják, értesítenek majd emailben. Telón ez egy kicsit gyorsabban ment. De lehet hogy már azóta kaptál emailt, nézd meg.