Betsson Szezonnyitó Freeroll

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


november 03, 2009, 15:21:19, Milan
[bs]Betsson Szezonnyitó Freeroll[/bs]


Augusztusban rajtolnak a küzdelmek Európa legfontosabb bajnokságaiban.

A [bs]Betsson[/bs] fogadóiroda és a Sportfogadás.org egy Póker Freeroll versennyel inditja az új szezont.

Augusztusban 2 selejtező turnét fogunk szervezni, az első az angol Premier League-t üdvözli, a második peddig a spanyol Primera Division kezdetét.

A szezonnyitó versenysorozatot egy döntő fogja zárni, amellyel a Bajnokok Ligája csoportmérközéseinek a kezdetét üdvözöljük.

Selejtezők Programja:

1.Selejtező: Premier League Welcome torna- Augusztus 14 – Péntek, 19.00 -$100, bonus dollars 4PP/$

2.Selejtező: Primera Division Welcome torna - Augusztus 29 – Péntek, 19.00 - $100, bonus dollars 4PP/$

A selejtezőkön bárki részt vehet, hogyha regisztrálva van a Sportfogadas.org Fórumon.

Ha jelentkezni szeretnél a versenyre akkor meg kell adnod az Azonositók oldalon a [bs]Betssonos[/bs] azonositónevedet (ird az azonositóneved a megfelelő mezőbe). Az azonositókat a verseny elötti nap, 13 óráig lehet beküldeni (az ezután beérkezett azonositókat már nem veszük figyelembe).

A versenyre való belépés egy tikket segitségével történik, melyett a [bs]Betsson[/bs] oszt ki, s melyett bejelentkezéskor a saját számlátoknál fogtok megtalálni.

A selejtezők dijazása 100$, amelyett 4PP/$-al válthatsz majd ki.

Mindkét selejtezőn az első 10 helyezettet díjazzák, s ez a 10 személy bekerül a szeptemberi döntőbe.


Döntő:

Bajnokok Ligája Welcome torna -Szeptember 18 – Péntek, 19.00 - $200 added cash


A döntőben való részvétel feltétele, hogy a bejutott játékos augusztus 15-szeptember 18 között egyszer befizessen [bs]Betsson[/bs] számlájára, min. 3000 HUF-ot (ill. ezzel megegyező más valutát).

A nyereményalap itt $200 added cash!

Ha bármilyen kérdésetek van, akkor azt itt feltehetitek.

Sok sikert kivánunk mindenkinek.  :great:

#1 augusztus 11, 2009, 16:44:32, Milan
Az első selejtezőre Csütörtök(Augusztus 13) 13 óráig lehet jelentkezni.  ;)

Gratulálok Milan a torna megszervezéséhez  :ok:

Én sajnos egyik selejtező időpontjában sem érek rá  :(

Sok sikert mindenkinek aki részt tud venni  :great:  :beerchug:

Hali!

Ma nem voltam itthon, nem vettem észre, hogy máig kell beküldeni az azonositót viszont megnéztem és láttam már meg volt adva előzőleg. Akkor kapok én is tikettet, ugye?

Nekem megjött a nevezésre jogosító tikett!

Sok sikert Mindenkinek!  :ok:

Úgy tűnik összejött a népakarat és olyan verseny lesz, amin tényleg a fórum tagjai fognak játszani. Kár, hogy a selejtezőkön bonus dolcsiért megy a játék..  A döntő added pénze gondolom már nem bonus ugye?

Nekem is megjött a tikett, de felhasználni nem tudom, mert ezt írja: Error: XML document must have a top level element.

#7 augusztus 15, 2009, 08:56:28, gigazo
Mégiscsak sikerült egy kis szabad időt intéznem a verseny idejére, mindenképpen részt szerettem volna venni egy fórumos póker döntőben.  :ok:
Gratulálok minden döntőbe jutott játékosnak!   :beerchug:

Szintén gratulálok a többi döntőbe jutottnak, különösen szigonak, aki ezt sit outosként vitte véghez! :beerchug:

Csimav meg remélem már bocsánatot kért az illetékestől, mert ilyen viselkedés nem való az org.-os versenyekre (amúgy sehova).

Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 15, 2009, 09:29:13
Szintén gratulálok a többi döntőbe jutottnak, különösen szigonak, aki ezt sit outosként vitte véghez! :beerchug:

Én is gratulálok mindenkinek, bár fogalmam sincs, hogy mi történt ott. Tekintettel arra, hogy amint bejelentkeztem a lobbiba, minden egyes alkalommal lefagyott a gépem. Próbálkoztam hősiesen kb. 19.40-ig, aztán feladtam. Ezt az új betsson klienst nem bírja el a gépem, tehát nem fogok részt venni a  döntőn sem, hacsak nem változik meg valami.

Utoljára ekkora taktikai sikert ab_aevotól láttam az EBGuru játékban, amikor nem tippeléssel vitte el a győzelmet ;D

Srácok:
Bocs a tegnapiért, de akkor is szemétség, hogy voltunk 6-7-en egy asztalnál s abból csak 2-3 volt ott, a többi AWAY....
Jó taktika :tickedoff:

Idézetet írta: szigo Dátum augusztus 15, 2009, 09:39:13
.... Ezt az új betsson klienst nem bírja el a gépem, tehát nem fogok részt venni a  döntőn sem, hacsak nem változik meg valami.

Próbáld meg "a játék a böngészőben" funkciót (vagyis a Betsson oldalon játszani Java-felületen), mert tapasztalatom szerint kisebb erőforrást igényel, mint ez az új kliens. (új kliens óta csak így freeroll-ozok itt)

Sajnos tegnap nem értem időbe haza a freeroll-ra, pedig 15 indulóból (ha indulok akkor 16) még lehet nekem is sikerült volna :)

Idézetet írta: szigo Dátum augusztus 15, 2009, 09:39:13
Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 15, 2009, 09:29:13
Szintén gratulálok a többi döntőbe jutottnak, különösen szigonak, aki ezt sit outosként vitte véghez! :beerchug:

Én is gratulálok mindenkinek, bár fogalmam sincs, hogy mi történt ott. Tekintettel arra, hogy amint bejelentkeztem a lobbiba, minden egyes alkalommal lefagyott a gépem. Próbálkoztam hősiesen kb. 19.40-ig, aztán feladtam. Ezt az új betsson klienst nem bírja el a gépem, tehát nem fogok részt venni a  döntőn sem, hacsak nem változik meg valami.

Utoljára ekkora taktikai sikert ab_aevotól láttam az EBGuru játékban, amikor nem tippeléssel vitte el a győzelmet ;D

azért azt hozzátenném, hogy a döntőben a taktikai csatát elvesztettem és én indultam a kisebb eséllyel de szerencsével megnyertem :)

Tegnap már nagyon idegesitett amikor szigo-t sehogy nem lehetett kiejteni mert sit outosként vagy négyszer nyert egymásután K3-al A7 ellen pl.

Amúgy a verseny tetszett 3. lettem nem tudom a bónuszpénzt ki tudom-e majd játszani, a döntőben ugye real cash lesz a nyeremény? 

Idézetet írta: ab_aevo Dátum augusztus 15, 2009, 11:57:09
Idézetet írta: szigo Dátum augusztus 15, 2009, 09:39:13
Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 15, 2009, 09:29:13
Szintén gratulálok a többi döntőbe jutottnak, különösen szigonak, aki ezt sit outosként vitte véghez! :beerchug:

Én is gratulálok mindenkinek, bár fogalmam sincs, hogy mi történt ott. Tekintettel arra, hogy amint bejelentkeztem a lobbiba, minden egyes alkalommal lefagyott a gépem. Próbálkoztam hősiesen kb. 19.40-ig, aztán feladtam. Ezt az új betsson klienst nem bírja el a gépem, tehát nem fogok részt venni a  döntőn sem, hacsak nem változik meg valami.

Utoljára ekkora taktikai sikert ab_aevotól láttam az EBGuru játékban, amikor nem tippeléssel vitte el a győzelmet ;D

azért azt hozzátenném, hogy a döntőben a taktikai csatát elvesztettem és én indultam a kisebb eséllyel de szerencsével megnyertem :)

Tegnap már nagyon idegesitett amikor szigo-t sehogy nem lehetett kiejteni mert sit outosként vagy négyszer nyert egymásután K3-al A7 ellen pl.

Amúgy a verseny tetszett 3. lettem nem tudom a bónuszpénzt ki tudom-e majd játszani, a döntőben ugye real cash lesz a nyeremény? 

Ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá, azt hittem legalább megnyered, ha már kiejtettél. Egyébként el kellett mennem otthonról, mert élő versenyre mentem, úgyhogy barátnőmmel játszottál a végén...  ;)

Idézetet írta: ab_aevo Dátum augusztus 15, 2009, 11:57:09
Tegnap már nagyon idegesitett amikor szigo-t sehogy nem lehetett kiejteni mert sit outosként vagy négyszer nyert egymásután K3-al A7 ellen pl.

Ilyen jól játszottam? ;D Nem is kell nekem elindulnom, sitoutosként megnyerem mostantól az összes versenyt. Hányadik lettem végül? Mi lett az első tíz sorrendje?