Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Csatlakozom az előttem szólókhoz! A Sport Tv egy határ szar, nemcsak a meccsek, de a "szakértők" is élen a mánestábla Várhidivel. Szerencsére a Honvéd-Fradi meccsből csak perceket néztem, az is elég volt. Most megy a Bilbaó-Sevilla förmedvény ez se különb a többi meccsnél. A Reáltól én is előre félek.

Orbánról meg nem lehet elégszer elmondani, hogy huzzon a picsába!

Bazd meg az anyád te hülye köcsög Bendtner, hogy tudod ilyen geci szarul átvenni azt a geci szar labdát?  :noway: óó bazd meg. Rohadt életbe...

HÚzd bele a faszod a büdös retkes kurva anyádba te tetves krócs.
állandóan könyökölsz te retkes geci, mégis vigyorogsz meg reklamálsz egész meccsen.
egy rohadt sárgát nem kaptál attól a fasszopó bírótol, hogy a bűr hűjjön rá...
remélem egyszer valaki szilánkosra töri a két karodat, te tetves angol genyó.


Szerintem nem Crouch tehet arról hogy a Milan meddő mezőnyfölényig jutott, és kezdetleges támadásaival egy épkézláb helyzetet sem tudott kialakítani.

Szerintem nem mondta senki, hogy krócs tehet róla. attól még megbaszhatja az anyját.
Amúgy szerintem a Tottenhamnek nem volt egy épkézláb helyzete sem a 2 meccsen, nekünk volt 5-6, csak nem rúgtuk be.
Nem tudom te mit láttál.
Emelt fővel búcsúztunk az a lényeg, és a scudetto meglesz...

#350 március 11, 2011, 15:00:59, Lúzer SC
BAMMEG, BAMMEG,BAMMEG  :bash: :bash: :bash:

francia nyomik, ha nem bírtok futni, minek vagytok biathlonisták??? első két ember összeszed 50 másodpercet, pedig nem is lőttek több hibát  :laugh:


na lehet az oroszok is elcseszik a végére 


???

Idézetet írta: TiB Dátum március 11, 2011, 20:54:48
Líbiában 20 forint a benzin bazd meg...

Mi a fasz? (Beugró a gumiszobába. :D)

...pedig most emelték duplájára. Viszont fél dl-t nálunk is annyiért (kb 20 Ft) adnak.

Idézetet írta: TiB Dátum március 11, 2011, 20:54:48
Líbiában 20 forint a benzin bazd meg...

Így már nem is csodálkozom rajta, hogy lázadnak. Ilyen árak nálam is kivernék a biztosítékot  ;)

Ez a "pöcefing" Inter szétkúrta az összes tegnapi kezdeményezésem. Menjenek a kurva annyukba!  :lehany: :hanyas: :lehany:

Húzza bele az olasz labdarúgó szövetség összes tagja a mellette ülő tag kurva anyjába a faszát, amiért a Milan - Inter meccset előrehozták szombatra...
A színházbérletünk 4. darabja lesz aznap este, mondani se kell, hogy eddig mind a három ezen évadbeli előadáskor szombaton volt a Milan meccs.
Azokat még fel is tudtam dolgozni, hogy csak aznap éjszaka felvételről látom, de pont a merda elleni elejéről maradok le...
Faszom beleverem.

Vissza a sportfogadás  világába,remélem szerencsés lesz a visszatérés :)

Tényleg csak 25 hozzászólástól lehet chatelni??

Ha így van jobb lesz belehúzni :D

ezt a kurva rohadt tetves magyar fos geci országot... egy rohadt angol bajnokit nem tud az ember megnézni a tv-be kibaszott stream gecikkel kell szuttyogni, hogy ezt a buzeráns országot nem tudja elmosni egy cunami vagy elsöpörni egy hurrikán  :noway: ... majd az amcsik felhúznának ide egy normális országot...

Fasszopó Leszter Szity, retek Csampionsip! :hanyas: