Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kié a két szeló? Van vér a pucában, az tuti. New England meccsen picit rezgett a léc, de utólag kit érdekel   ;)

Idézetet írta: Várda64 Dátum október 22, 2012, 18:30:54
.... és akkor még finoman is fogalmaztál. Egyébként engednek ekkora tétet tenni?
Ekkora kombinál biztos engednek.

Ezek nem semmi nyeremények! :) Várjuk az újabbakat! Sok sikert mindenkinek!

ui.: remélem, hogy hamarosan én is tehetek be ide egy képet :)

Most nem az irigység beszél belőlem.. de szerintem kamu. Ugyan már milyen tétek ezek: 109 750.. miért pont ilyen lehetetlen szám. vagy 425 250.. ha már 425ezret rárakok valamire minek a 250?:) Vagy csak én szoktam 1000esre kerek téteteket rakni?:) A másik meg egy iroda se engedné (kivéve betfair) hogy hosszú távon ennyit nyerjen valaki, vagy egy igen gazdag igen negatív bankjáról láttunk egy éppen nyerő szériát, vagy kamu az egész.

De ha valós a kép akkor  :great:


Lehet ennyi volt a max.tét,bet365-nél láttam olyat ;)

Isten őrizz hogy leszóljam a nyereményt. Én valószínüleg soha életemben nem fogok 400k-s téttel tolni, de még csak 1milkát sem nyerni.. De nekem ez nem teljesítmény meg kétésfélszerezni a pénzt. Sztem nem a tét nagysága határozza meg egy szelvény "nagyságát". Ez a szememben ugyanannyit ér mintha Kiss Pista 400ftból nyer 1100-t. Persze meg lehet engem kövezni hogy irigy vagyok meg féltékeny,de én többre értékelem a 200ból nyert 20k-s nyereményeket, mert ahhoz tleg kell 'tudás' hogy bejöjjön.

Persze ezektől függetlenül lehet örülni hogy bejött..

Nem nagy nyeremény de szép szelvény ami ma jött.  :great:

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 02, 2012, 17:36:04
én többre értékelem a 200ból nyert 20k-s nyereményeket, mert ahhoz tleg kell 'tudás' hogy bejöjjön.

Érdekes, hogy te tudásnak hívod. Én büdös nagy disznó mázlinak nevezném az ilyet. Szerintem pont h ehhez nem kell semmilyen tudás, csak irtózatos nagy szerencse.

Nembaj szép az, grat Attila1976! :beerchug:

Idézetet írta: Lord Dátum november 02, 2012, 21:19:45
Érdekes, hogy te tudásnak hívod. Én büdös nagy disznó mázlinak nevezném az ilyet. Szerintem pont h ehhez nem kell semmilyen tudás, csak irtózatos nagy szerencse.

Először is idézőjelbe tettem..
Másodszor, ismerek két egymástól független tippmixelőt ( az egyik az edzőm a másik egy segédmunkás) Mindketten  200-1000ftos téttel játszanak 6-8as kötésben. Nem játszanak 1,60 alatt és bátran nyomnak X-eket és meglepetéseket. Míg az egyik rendszeresen (havonta akár többször is) 30-100K-t nyer addig a másik az elmondása szerint 1éve nem nyert. Na most  ne meséld be nekem hogy ehhez csak mázli kell. Ez több annál. Míg az egyik ért a futballhoz, addig a másik még csak a meccseket sem követi, csak az eredményeket.
Sztem eza  teljesítmény, nem pedig aki 400k-s tétből nyer 1millát 10 1,05ös oddszal.

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 02, 2012, 21:50:50
Míg az egyik rendszeresen (havonta akár többször is) 30-100K-t nyer addig a másik az elmondása szerint 1éve nem nyert.
Nálunk a családban van, aki lottózik, és mostanában havonta akár többször is nyer, és ő is ért ám hozzá. 1-től 90-ig bármikor elmondja a számokat, sőőőt, még visszafele is. A csúcson még a csak páros számokat is fel tudta sorolni. Halál komolyan.

Istenem mekkora szánalom ember vagy.. Te is ilyen kibaszott személyeskedő bunkó vagy aki arra élvez el ha másokba beleköthet és játszhatja az eszét. Kurva poénos voltál az iménti írásoddal. Ha viszont azt állítod h a sportfogadás pusztán szerencse akkor nem csak bunkó vagy hanem hülye is.. csak hogy én is személyeskedjek egy kicsit.

Az meg hogy a sportfogadást a lottóhoz hasonlítod akkora ostobaság, hogy inkább ki sem fejtem, mert ha ilyen megfordul abban az okos fejedben akkor kár időt pazarolni arra, hogy felsoroljam a két szerencsejáték közti különbséget..

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 02, 2012, 22:50:32
Istenem mekkora szánalom ember vagy.. Te is ilyen kibaszott személyeskedő bunkó vagy aki arra élvez el ha másokba beleköthet és játszhatja az eszét. Kurva poénos voltál az iménti írásoddal. Ha viszont azt állítod h a sportfogadás pusztán szerencse akkor nem csak bunkó vagy hanem hülye is.. csak hogy én is személyeskedjek egy kicsit.

Az meg hogy a sportfogadást a lottóhoz hasonlítod akkora ostobaság, hogy inkább ki sem fejtem, mert ha ilyen megfordul abban az okos fejedben akkor kár időt pazarolni arra, hogy felsoroljam a két szerencsejáték közti különbséget..
Szerintem nem személyeskedtem és nem voltam bunkó, és azt sem látom többszöri olvasás után sem, hogy hol írtam azt, hogy a sportfogadás szerencse lenne. És nem a sportfogadást hasonlítottam a lottóhoz, hanem a nagy mesterednek a nagy meglepis meg x-es szelóit, ahol 200 meg 1000 forintból nyer havonta 100ezret, és mindezt persze rendszeresen. Innen is üdvözlöm, nagy király lehet az öreg. Amúgy azt sem írtam, hogy ehhez csak mázli kell, de ilyen szinten a mázlinak több köze van a dologhoz, mint a tudásnak. Vagy szimplán olyan nagyon okos, hogy lényegében az összes fogadóirodánál jobban informált, és tudja a nagy tutit.
Szimplán azért szóltam hozzá, mert ilyen butaságot rég olvastam, mint amit te írtál. Konkrétan erre a mondatra gondolok: "De nekem ez nem teljesítmény meg kétésfélszerezni a pénzt." Lehet hogy én hülye vagyok, de hogy neked a matek nem az erősséged, az is tuti. Ha szerinted ez a meg "kétésfélszerezés" nem nagy teljesítmény, akkor kezdd már el a héten 1000 forintról ezt a megkétésfélszerezést heti egy szelvénnyel 8 héten át, és nézd már meg, hogy mennyit nyerhetsz a 8. hét után. Aztán utána majd becsmérelheted az ilyen niemandokat, akik megkétésfélszerezték a pénzüket. Jó számolgatást hozzá, és sok 6-8 eseményes kombi fogadást  ;) :ok:

ncis88: ennek most mi értelme volt?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2


Idézetet írta: Lord Dátum november 02, 2012, 21:57:09
Nálunk a családban van, aki lottózik, és mostanában havonta akár többször is nyer, és ő is ért ám hozzá. 1-től 90-ig bármikor elmondja a számokat, sőőőt, még visszafele is. A csúcson még a csak páros számokat is fel tudta sorolni. Halál komolyan.

Na ne meséld be nekem hogy ez nem sértő. Ezzel a 3sorral, ami tele iróniával, gyakorlatilag kifigurázod az előző írásomat. Viccet csinálsz belőle.