Moneybookers segítséget kérnék!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok! Az a nagy problémám van,hogy a MB-es számlám mastercard kártyával használom!
A befizetés okés de kifele?
Hova kellene utalnom,hogy kitudjam venni?
Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv.:hentes81

Bankszámlára tudsz utalni. (amihez lehet, hogy regisztrálni kell a számlaszámot (vagy csak kis összeget tudsz utalni)) Ráadásul van költsége a bankszámlára utalásnak is.
Vagy feltöltöd valahova és onnan töltöd le a bankszámládra.

Ok köszi,de a Raiffeisen bankszámlát nem ismeri fel sajna!

Idézetet írta: hentes81 Dátum október 04, 2009, 21:55:21
Ok köszi,de a Raiffeisen bankszámlát nem ismeri fel sajna!
Nekem is rafis számla van regelve MB-re, nekem felismeri.

Sziasztok!
Annyi kérdésem lenne,hogy Moneybookers-re lehet csekkel is befizetni pénzt?:)
Üdv

Idézetet írta: Ghastly Dátum december 01, 2009, 18:23:05
Sziasztok!
Annyi kérdésem lenne,hogy Moneybookers-re lehet csekkel is befizetni pénzt?:)
Üdv


Magyarországról befizetni nem lehet, csak arra igényelni lehetséges.


Sziasztok,
egy olyan kérdésem lenne, hogy ha moneybookers számlámról utalok egy másik embernek pénzt, akkor ő látni fogja hogy ki vagyok? Név, lakcím meg ilyeneket vagy csak az e-mail címem??

Idézetet írta: Styles90 Dátum december 07, 2009, 21:01:44
Sziasztok,
egy olyan kérdésem lenne, hogy ha moneybookers számlámról utalok egy másik embernek pénzt, akkor ő látni fogja hogy ki vagyok? Név, lakcím meg ilyeneket vagy csak az e-mail címem??


Szia,

Nem, nem fogja látni.

Email címed, meg a neved fogja láttni....ennyit.


Idézetet írta: Milan Dátum december 07, 2009, 21:44:21
Szia,

Nem, nem fogja látni.

Email címed, meg a neved fogja láttni....ennyit.


Köszi, szóval a nevem látni fogja, nem csak az email címem :)

Sziasztok! Teljesen kezdö vagyok a moneybookerssel kapcsolatba, a minap nyitottam egy számlát/HUF/,de nem tudom miképp tudok pénzt tenni a moneybookers számlámra???Bankkártyám van ,de nem enged utalni az irodákba se...Kérdezném ,hogy mit tegyek,hogy tudok pénzt tenni rá?? Köszi elöre is a segitséget! :cya:

Idézetet írta: artur33 Dátum március 26, 2010, 17:01:54
Sziasztok! Teljesen kezdö vagyok a moneybookerssel kapcsolatba, a minap nyitottam egy számlát/HUF/,de nem tudom miképp tudok pénzt tenni a moneybookers számlámra???Bankkártyám van ,de nem enged utalni az irodákba se...Kérdezném ,hogy mit tegyek,hogy tudok pénzt tenni rá?? Köszi elöre is a segitséget! :cya:

Ezt olvastad?

http://www.sportfogadas.org/cikk-Moneybookers-68.html


Sziasztok! Az lenne a kérdésem,hogy a moneybookers számlámat feltudum ugy tölteni,hogy besétálok egy CIB bank fiokba és az adatok megadásával fizetek be a moneybookers számlámra??Köszi elöre is a segitséget!

Nem, csak ha saját számládról utalsz.