bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Visszanézheted részletesen az egész havi akciózást, hátha kibukik valami...

Két hét alatt 1,2 milliót (jól értelmeztem?) bukni azért nem kispálya.  ???

Idézetet írta: benedek185 Dátum január 31, 2015, 21:12:38
Két hét alatt 1,2 milliót (jól értelmeztem?) bukni azért nem kispálya.  ???

Hát az nem :)  Én is csak kammiláztam, mert azt hittem azért 2 hónapig elhúzza.

válaszolt a bet, a lényeget bemásolom:

Köszönjük levelét.

A fogadását nem tudjuk Önnek érvényteleníteni a hivatalos információk hiányában. Ezért sem tudta igénybe venni a kifizetés most funkciót sem sikeresen. Amennyiben megerősítik a mai napon, hogy nem játszák újra a mérkőzést, alább, a kollégám által írt szabály alapján holnap hajnal 01:00-kor érvénytelenítjük a fogadását.

Fogadás rendezési szempontból egy le nem játszott vagy elhalasztott mérkőzés nem indulónak számít, kivéve ha a mérkőzést még ugyanazon a héten (vasárnapig bezárólag) megrendezik.

#4354 augusztus 22, 2016, 11:20:57, ereghard
sa

Húha, nagyon alacsony az a bizonyos kerítés... ;D  :redchug::bash:

Nem a bet365 hibázott hanem az emberke aki a gólt behúzta élőben. Ugye a bet365 rendszere meg szinte azonnal jóváírta a pénzt, mert azt hitte gól volt. Mire a helyszínen lévő emberke visszavonatta a gólt a supervisorral, addig már rajta volt a pénz a számládon. A supervisor nem a bet365 embere hanem a cégé aki kiküldi a telos, nyomogatós embert. Mire a cég lejelezte az irodáknak hogy nem volt gól eltelt sok idő.
Ennek függvényében jogos hogy visszavették a kifizetett pénzt..

Amúgy ha nem tetszik az iroda nem kellmott játszani. Ilyen egyszerű.

Igen, 14000 forint utalással. Igaz, mellette még van vagy 5 féle kifizetési mód, ahol alacsonyabb.

#4358 augusztus 22, 2016, 11:20:06, ereghard
sa

#4359 február 02, 2015, 12:28:03, Knapp
Idézetet írta: ereghard Dátum február 02, 2015, 10:50:22
Na szép lassan kiderült milyen patkány fogadóiroda ez.Tegnap a Monaco-Lyon meccsen megraktam a 0,5 overt 12k-val.Az 55. perc körül esett egy gól,amit nem adtak meg.A bet365 profi rendszere viszont nyertesnek könyvelte el a fogadást,majd a 80. perc körül levették az egyenleget és visszarakták a fogadást.Persze ekkor már esélye nem volt az embernek kivenni hogy mégse bukjon el mindent,pedig látszott a meccsen hogy itt lósz@r nem lesz.Írtam nekik,és ők jóindulatból 0-ra rakták a számlát és folytathatom a fogadást.

Ekkora gusztustalan bandát,szerintem mindenki jobban jár ha kerüli.Arról ne is beszéljünk,hogy semmi akciójuk nincs,csak ez a 0-0 pénzvisszafizetés,ahol kiválasztják azokat a meccseket ahol esély nincs 0-0-ra.Aztán van még ilyen európai foci bónusz,ahol ha kötésben raksz akkor arra raknak valamennyit.Ebből biztos sokan meggazdagodnak.A hűségbónuszuk viszont valami eszméletlen magas.2-3 havonta adnak 500ft-ot amit még meg is kell forgatnod.Gratulálok nekik.

És akkor még megemlíteném ezt a 14000-es kifizetési limitet.Igaz,más irodáknál 3000-4000-et is ki lehet venni,de ők azért csak megmutatják,hogy kikkel is van dolgunk.

Egész véletlenül nem próbáltál meg gyorsan játszani a tévesen jóváírt nyereményből?  ;)
Gondolom ezért kellett nullára visszarakni a számládat.

Egyébként érdekes, hogy a regisztrációd után pár nappal előbb az unibetet próbálod sározni, most meg már a "kedvenc" irodádat is...
Vagy nem is annyira új ez a regisztráció?!  ;)

Szerintem a sportfogadás nem igazán neked való, legalábbis mostanában nem.
Valahogy mentálisan nem tudod kezelni a problémákat.

Idézetet írta: ereghard Dátum február 02, 2015, 12:05:18
nem nagyon hat meg az értelmetlen dumátok :)
ezekután nem is fogok ott játszani,de azért kösz a javaslatot
érdekes más irodánál utalni is lehet 3000et nem 14-et
érdekes hogy a nyomogatós embernek csak ilyen esetben tart sokáig a jelzés.. ugyan már azt se tudod mit beszélsz

Csimav! Hát visszatértél! Már úgy vártunk! :kiss2:
Keringett itt a fórumon egy legenda, miszerint "egyszer visszatér a kiválasztott".
Azóta árgus szemekkel figyelünk, hogy felismerjünk!

Nézd, itt is és az Unibet topikban is segiteni próbáltak többen is, erre te elég alpári hangnemben válaszolsz. Igy ne várj segitséget. Végülis a te döntésed, hogy meghallgatod a magyarázatokat vagy nem, de ha nem akkor kár irni ide.

Jézusom, 0 tájékozottsággal ide jössz dühöngeni, ez a gumiszobába való (de nem a sportfogadás fórumos gumiszobára értem). Egyébként a 0-0 végeredményes push az összes létező focimeccsre érvényes mérkőzés előtti fogadás esetén, én így tudom és így is tapasztaltam mindeddig, underes ligákban nagyon jól ki lehet használni pl. kombinált végeredményes fogadásokkal.

Idézetet írta: szorzatos Dátum február 02, 2015, 14:11:33
Jézusom, 0 tájékozottsággal ide jössz dühöngeni, ez a gumiszobába való (de nem a sportfogadás fórumos gumiszobára értem). Egyébként a 0-0 végeredményes push az összes létező focimeccsre érvényes mérkőzés előtti fogadás esetén, én így tudom és így is tapasztaltam mindeddig, underes ligákban nagyon jól ki lehet használni pl. kombinált végeredményes fogadásokkal.

Rosszul tudod..vannak felsorolva meccsek amikre érvényes.A többire nem

Hol találtál ilyet? Szerintem nem, talán a felsorolt néhány előző napi példát hitted annak, amik 0-0-ák lettek.

"0:0 - pénzvisszafizetés

0:0 - pénzvisszafizetés ajánlatunkkal nem fogja többé unni a gól nélküli mérkőzéseket.

Fogadjon a Pontos eredmény, Félidő/játékidő vagy Scorecast megnevezésű piacokra bármely mérkőzés előtt és gólnélküli döntetlen esetén a vesztes fogadások tétjét visszafizetjük!

A bet365-tel a gólnélküli döntetlen nem lesz többé rossz eredmény.

Korábbi 0:0 - pénzvisszafizetés mérkőzések:

Bayer Leverkusen v Borussia Dortmund
Szombat
Excelsior v NAC
Szombat
Metz v Nice
Szombat
Lorient v Montpellier
Vasárnap
Udinese v Juventus
Vasárnap
Monaco v Lyon

Részvételi feltételek

Többszörös fogadásokban választását nem indulóként kezeljük.
Ez az ajánlat minden mérkőzés előtti Félidő/játékidő, minden pontos eredmény és minden Scorecast piacon megtett fogadásra vonatkozik, amennyiben a találkozó 0:0-val ér véget.
Ez az ajánlat nem lesz érvényes, ha a Felvehető most funkcióval zárt le egy fogadást vagy annak egy részét."