Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Írtam nekik, azt mondták folyamatban van az ügyem, igazából arra lennék kíváncsi, hogy járt e már valaki így.

#1261 december 11, 2013, 17:21:17, david_22
Idézetet írta: david_22 Dátum december 11, 2013, 17:06:11
Írtam nekik, azt mondták folyamatban van az ügyem, igazából arra lennék kíváncsi, hogy járt e már valaki így.
Az utalás 12.02.-én ment végbe mivel hétfőn sem volt még ott akkor jeleztem nekik először, akkor néztem jobban utána a dolgoknak és akkor vettem észre a hibát.

A letölthető kaszinóban találtam 20 ingyen pörit! Csak ma!!!

Idézetet írta: forzainter Dátum december 15, 2013, 07:34:12
A letölthető kaszinóban találtam 20 ingyen pörit! Csak ma!!!

melyik játékon?


Kaptatok kifizetést skrillre vagy másra mióta volt náluk egy nap leállás? Előtte lévő napon kértem ki pénzt és még egyet az utána lévő napon de egyik sem jött meg. Pénteki levélre se válaszoltak még..

Idézetet írta: inter08 Dátum január 13, 2014, 16:27:47
Kaptatok kifizetést skrillre vagy másra mióta volt náluk egy nap leállás? Előtte lévő napon kértem ki pénzt és még egyet az utána lévő napon de egyik sem jött meg. Pénteki levélre se válaszoltak még..

Én is várok egyet két napja.. Idén már volt egy teljesített kifizetésem, az is két napra rá érkezett meg, de mivel ma már elmúlt du. 13-14 óra, így már csak holnapra várható. Az elsőnél még mentem is chatre, hogy mi a helyzet, akkor max. 48 órás teljesítésről kaptam tájékoztatást (persze a mostani függőm már kicsúszott ebből az időlimitből). Egyébként nem lennék meglepve, ha ez tudatos lépés lenne részükről. Azért plusz 1-2 nap jó kis pénz az irodának, ha annyival tovább használhatja a kifizetésre kért összegeket..

Én beszéltem ma velük chaten!Azt mondták tecnikai probléma van türelmemet kérik! :ok:

Üdv!

Érdeklődök egy hozzáértőtől, hogy a teniszfogadásban a feladást hogyan kezeli a sportingbet?  Múltkori fogadásomnál aki ellen fogadtam feladta és érvénytelenítették a választást. Ma meg akire fogadtam az adta fel (Dodig I.) és ezt vesztesnek írták ki.  :'(

Idézetet írta: mulika2 Dátum január 15, 2014, 08:03:49
Üdv!

Érdeklődök egy hozzáértőtől, hogy a teniszfogadásban a feladást hogyan kezeli a sportingbet?  Múltkori fogadásomnál aki ellen fogadtam feladta és érvénytelenítették a választást. Ma meg akire fogadtam az adta fel (Dodig I.) és ezt vesztesnek írták ki.  :'(

Egy szettes iroda.
Ha mérkőzés kimenetelére fogadtál, akkor elfogadják a végeredményt (aki feladja, veszt), ha legalább 1 szett befejeződik.

Idézetet írta: szumos Dátum január 15, 2014, 08:09:23
Egy szettes iroda.
Ha mérkőzés kimenetelére fogadtál, akkor elfogadják a végeredményt (aki feladja, veszt), ha legalább 1 szett befejeződik.

Köszi!   :-\ Értem már, bár szerintem nem túl fogadóbarát a dolog.

Idézetet írta: mulika2 Dátum január 15, 2014, 08:25:24
Köszi!   :-\ Értem már, bár szerintem nem túl fogadóbarát a dolog.

Miért nem fogadóbarát?
Most ugyan te rosszul jártál vele, de ugyanennyi az esély rá, hogy egy szett után nyertes lesz a fogadásod.

Igazából az nem "fogadóbarát", hogy négyféle szabályozás is érvényben van az irodáknál: 1 labdamenet-, 1 szett-, 2 szett lejátszása után is hirdethetnek győztest és érvénytelen is lehet a fogadás feladás esetén.

http://tennisbios.com/view/tennis-bookmakers

Simán lehet ezzel ügyeskedni is. Ha látod, hogy egy játékos sérült, és fel fogja adni, és már játszottak 1 szettet, akkor fogadsz ellene. Sérülten amúgy sincs sok esélye nyerni, a feladáskor meg ugye biztosan nyersz.

csak hogy ha egy játékos megsérül azt rögtön lereagálják az irodák.. és láttam én már sérülten is nyerni vert helyzetből nem egy két embert.. Tavaly pl Serena majdnem nyert Stephens ellen,mindeki azt hitte feladja, alig bírt lépni, és majdnem nyert..

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 15, 2014, 20:30:20
csak hogy ha egy játékos megsérül azt rögtön lereagálják az irodák.. és láttam én már sérülten is nyerni vert helyzetből nem egy két embert.. Tavaly pl Serena majdnem nyert Stephens ellen,mindeki azt hitte feladja, alig bírt lépni, és majdnem nyert..

Ennek a "műfajnak" a nagy klasszikusa Fabio Fognini!  ;D