Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


A Sportingbet ügyfélszolgálata azt állította tegnap, hogy én is játszhatok a most elindult "Utazás Brazíliába" promócióban, bár a bónusz akcióikból korábban kizártak számomra ismeretlen okokból.   ;D

Mindenesetre ezzel a szelvénnyel tértem vissza hozzájuk, így legalább pár nap múlva (elvileg hétfőn osztanak először díjakat) kiderülhet, hogy valóban nyitott-e ez a promó a "fekete listán" lévő játékosok számára is.




Idézetet írta: Knapp Dátum január 15, 2014, 22:52:12
A Sportingbet ügyfélszolgálata azt állította tegnap, hogy én is játszhatok a most elindult "Utazás Brazíliába" promócióban, bár a bónusz akcióikból korábban kizártak számomra ismeretlen okokból.   ;D

Mindenesetre ezzel a szelvénnyel tértem vissza hozzájuk, így legalább pár nap múlva (elvileg hétfőn osztanak először díjakat) kiderülhet, hogy valóban nyitott-e ez a promó a "fekete listán" lévő játékosok számára is.

Hát elég necces lesz az általános részvételi feltételek 1. pontja szerint, de azért hajrá. :D
Ez jelenleg milyen nyereményre elég?

Idézetet írta: Tigris Dátum január 15, 2014, 23:42:41
Hát elég necces lesz az általános részvételi feltételek 1. pontja szerint, de azért hajrá. :D
Ez jelenleg milyen nyereményre elég?

Persze, én sem élem bele magam, de ugye direkt ezért kérdeztem rá előtte írásban.
Mondjuk az oldalon másnap üzenet is várt, hogy akarok-e játszani.
Ha viszont engednek versenyezni, de aztán mégsem leszek jogosult díjra, az nagy szemétség, mivel mások elől veszem el a helyet illetve a nyereményt, azaz ezen spórolhat a sportingbet...  :)

Reggel még 20. helyre írt, estére valamiért 21. lett belőle, pedig elvileg csak naponta egyszer frissül.
Ez 10 vagy 15000 ft-ot jelentene, viszont ha az első nap lett volna 3 fogadásom (csak a 2. nap kezdtem játszani), akkor 70 ponttal a 4-9. helyen állnék valahol, ami 25 és 100eft közötti bónuszt jelent.

Persze hosszú a hét, ráadásul szerdán nem volt nyertes kombim így a mai ranglistán már a pénzdíjas helyek végén leszek valahol.

Mondjuk ezt a promót jól kitalálták az iroda szempontjából!
Könnyű "elszállni" anyagilag, mivel korlátlan mennyiségben tehetjük a legalább 3-as kombikat és "észrevétlenül" lemehet naponta pár ezer forint az egyenlegünkből, miközben a magas szorzókat hajkurásszuk minimális téttel. Ráadásul holtverseny esetén is a több megtett fogadás dönt...

Mindegy, az első szelvény nyereményét bátran rászánom erre a promóra, bár még nem jöttem rá, mi lenne az optimális stratégia.

Kaptam 10000 Ft bónuszt háromszoros forgatási kötelezettséggel   :D Nem tudom hogy mivel érdemeltem ki,talán feltünt nekik hogy nemigen játszottam a bónusznaptár megszünte óta.Vagy egyszerűen így ismeretlenül is szimpatikusnak találnak.Hát még ha ismernének is...

Érzik a Sportingbetnél, hogy "lógnak nekem", mert ma hajnalban a bónusz programos 25 ingyen pörgetésnél a legutolsó (!) kísérletre beadott egy 50 eurós nyereményt. hehe
A ComeOn meg az Avalon II. játékra adott ma 10 ingyen pörgetést és itt is az utolsó pörgetéssel lett 17 euró nyeremény belőle.
Ráadásul mindkét összeg készpénz, forgatási kötelezettség nélkül...

Szerinted megéri rámenni az ingyenes pörgetésekre? Ahogy néztem, elég kemény feltételeket kell teljesíteni az előző héten...

Idézetet írta: Irtis Dátum március 06, 2014, 15:27:14
Szerinted megéri rámenni az ingyenes pörgetésekre? Ahogy néztem, elég kemény feltételeket kell teljesíteni az előző héten...

Csak az alap, sportfogadásért járó ingyen pörgetéseket használom ki. (ez nem heti, hanem havi)
Bár korábban nem is számolta már a szimpla fogadásaimért a "Bonus Club" pontokat, mióta elindult a brazíliai promó és kötésben játszom, azóta megint gyűlnek.
Na most 250 ft-os szelvényekből nehéz összegyűjteni 2501 pontot, amennyi a 2. szinthez kell, de azért 201 simán összejön.

Mai BL-promó:

PÉNZVISSZFIZETÉS, HA A BÜNTETŐ BETALÁL
A kilencszeres győztes Real Madrid, és az ötszörös bajnok és címvédő Bayern Münhen csap össze a Bajnokok Ligája keddi második fordulójában. Ez a mérkőzés kulcsfontosságú a Realnak.

Ha betalál egy büntető bármikor a Bayern München v Real Madrid mérkőzés alatt, visszatérítjük vesztes Pontos végeredmény, Akármikor gólt szerez és Dupla eredmény (félidő/végeredmény ) fogadását bóusz formájában 6000 Ft-ig.

Ma eltűntek a Bonus Club pontjaim.
Nektek megvannak?
Pedig reggel még pörgetni is tudtam az előző havi pontjaim alapján.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 05, 2014, 23:18:23
Ma eltűntek a Bonus Club pontjaim.
Nektek megvannak?
Pedig reggel még pörgetni is tudtam az előző havi pontjaim alapján.

Tegnap még nálam is látszottak a pontok, ma reggelre lenullázódott.
Szerintem csak valami technikai probléma lehet, régebben mintha lett volna már ilyen hiba.

A Vb tippjátékot hogyan lehet ellenőrizni, mert megtettem a tippeket, fogadás is volt, de a megerősítő gomb sehol nem látható?

Idézetet írta: ZTE88 Dátum június 03, 2014, 14:04:12
A Vb tippjátékot hogyan lehet ellenőrizni, mert megtettem a tippeket, fogadás is volt, de a megerősítő gomb sehol nem látható?

Kicsit cseles, mert nem elég kiválasztani a döntő eredményét, hanem rá is kell kattintani arra a csapatra, akit győztesnek hozol ki. Ezután alul fel fog bukkanni 1 küldés gomb...

Idézetet írta: Tigris Dátum június 03, 2014, 17:38:53
Kicsit cseles, mert nem elég kiválasztani a döntő eredményét, hanem rá is kell kattintani arra a csapatra, akit győztesnek hozol ki. Ezután alul fel fog bukkanni 1 küldés gomb...

Köszi, megvan.

#1288 június 05, 2014, 17:38:45, 26juventino
Sziasztok!
Lehet, hogy rossz helyre írok (ebben az esetben kérem a Moderátort, hogy helyezze át a megfelelő témába), de lenne egy problémám. Megnyitom a Sportingbet oldalát és nem tudok bejelentkezni, pedig minden PopUp be van kapcsolva. A kaszinót se tudom letölteni, mert ha rákattintok felugrik az oldal tetejére. Minden frissítés le van szedve. Csak ez az oldal nem működik :/

Valaki tudja, hogy esetleg mi lehet a gond?

e.: 4 böngészővel próbáltam meg: Mozilla, Chrome, Opera és Safari
e2.: most meg jó lett... :) minden jó ha a vége jó

Starbruston ma 10 ingyen pörgetés.