Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


ha a portugál-magyar meccses 3000-es freebetről van szó, akkor sb-n meccs előtt kellett fogadni, bwinen élőben

#2161 március 26, 2017, 20:56:56, Lancer
Idézetet írta: oakland23 Dátum március 26, 2017, 15:08:30
ha a portugál-magyar meccses 3000-es freebetről van szó, akkor sb-n meccs előtt kellett fogadni, bwinen élőben

Ez nálam így is történt :) És mindkettő vesztes lett :)

Reklamáltam mindent rendben találtak, emailt várok eddig jutottam.

FOGADJON A NAPOLI – JUVENTUS MÉRKŐZÉSRE ÉS SZEREZZEN AKÁR 6000 FT FREEBET-ET!

Újabb "előnye", hogy a bwin és a sportingbet összeolvadt:

A bwinen az Arsenal-City meccsre van promó, a sportingbeten a Napoli-Juvéra, de utóbbinál a feltételekben már az szerepel, hogy a Napoli vagy a City győzelmére kell fogadni...




FOGADJON A NAPOLI – JUVENTUS MÉRKŐZÉSRE ÉS SZEREZZEN AKÁR 6000 FT FREEBET-ET!

Részvételi feltételek

1.      A promócióban való részvételhez a mérkőzés előtt legalább 6000 Ft értékben kell a Napoli vagy Manchester City végső győzelmére fogadnia (Napoli vs.    Manchester City – 2017.04.02).

Ti már megkaptátok a Napoli-Juventus meccs után járó freebetet ?

Idézetet írta: ede Dátum április 05, 2017, 07:54:34
Ti már megkaptátok a Napoli-Juventus meccs után járó freebetet ?

Nekem már hétfőn a számlán volt.
Egyébként amikor a sportingbet ad freebetet, akkor az elmúlt hetek tapasztalatai alapján a bwin is ad aznap, csak egy másik meccsre.

Tizenegy találatom lett a hétvégi totón, kíváncsi vagyok kapok-e érte vagy 5 ezer huf-ot?!

Idézetet írta: prigioni1 Dátum április 10, 2017, 11:02:07
Tizenegy találatom lett a hétvégi totón, kíváncsi vagyok kapok-e érte vagy 5 ezer huf-ot?!

11 lett nekem is, csak a Middlesbrough-Burnley meccset nem találtam el.
600 ezer Ft-ot osztanak szét a 11 találatosok között, szerintem sem jár érte komoly pénz(max pár ezer Ft), mivel szinte mind papírforma eredmény lett.
Biztos sok telitalálat is volt a héten, de ők már 3 millión osztoznak.

Nekem is 11 lett.
Lehet jobbam jártam volna 10-el. Az 10€ freebet, amiből 7-8-at biztosan ki lehet venni.

Idézetet írta: Salvio Dátum április 10, 2017, 12:26:18
11 lett nekem is, csak a Middlesbrough-Burnley meccset nem találtam el.
600 ezer Ft-ot osztanak szét a 11 találatosok között, szerintem sem jár érte komoly pénz(max pár ezer Ft), mivel szinte mind papírforma eredmény lett.
Biztos sok telitalálat is volt a héten, de ők már 3 millión osztoznak.

Nekem is az ment ki.Lehetett volna egyes(amire fogadtam), de a második félidőben sok helyzet kimaradt hazai oldalon.

1875Ft-ot ért, akkor ezek szerint 320 embernek volt 11 találatos szelvénye. Ettől azért kicsit többre számítottam, 3-4 ezer Ft körüli összeget vártam.

Idézetet írta: Salvio Dátum április 10, 2017, 14:16:09
1875Ft-ot ért, akkor ezek szerint 320 embernek volt 11 találatos szelvénye. Ettől azért kicsit többre számítottam, 3-4 ezer Ft körüli összeget vártam.

Az a baj ezzel a játékkal, hogy szerintem a multiaccosok ennél a játéknál is visszaélnek.

Sziasztok!
Lehetséges befizetni ide olyan bankkártyával, ami nem az én nevemen van?

Idézetet írta: Seanconnery Dátum május 20, 2017, 14:09:02
Sziasztok!
Lehetséges befizetni ide olyan bankkártyával, ami nem az én nevemen van?

Soha nem ajánlott az ilyesmi.

Rendben, köszönöm a választ!

Hallo! Megérkezett már nektek a "heti biztositás"?