Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ne felejtsétek el mindig kihasználni a freeplay ticketet a pools betting részlegen. Sajnos az utolsó két meccs is egy gólon ment el, de az Arsenal meccs után felajánlott cash outra másfél eurót, sajnos nem vettem ki, pedig most bentebb lehetnék egy ötszázassal  :D


#2716 október 17, 2017, 20:40:54, Knapp
A Betfairtől jött email szerint holnaptól MasterCard és Maestro kártyákat nem lehet náluk használni, a kártyacég és a magyar felügyelet korlátozása miatt.

Ha ez így van, akkor várhatóan más irodáknál is megszűnik a mastercard használhatósága hamarosan...

Hosszú küzdelem, de a kormány nyeri a háborút.

Remeljuk nem nyeri meg. Most hogy a decentralizaltsag fele megy a trend ideje lenne kriptopenz deposit es withdrawal is

Idézetet írta: TiB Dátum október 17, 2017, 20:01:22
Hosszú küzdelem, de a kormány nyeri a háborút.

Csak idő kérdése, mikor bukják el. Na meg persze az is kérdés, hol leszünk mi addigra.   :)

Akkor gondolom a skrill és paypal az marad attól hogy magyarok vagyunk?

Exchange ios mobil appjuk létezik? Mutatni szokta, hogy töltsem le, de külföldi appstoren sem talalom

Idézetet írta: lehetnyerek Dátum október 18, 2017, 23:15:26
Exchange ios mobil appjuk létezik? Mutatni szokta, hogy töltsem le, de külföldi appstoren sem talalom

Létezik, de sokra most nem mész vele, a blokkolás miatt nem működik, legalábbis az Androidos nekem nem megy

Sziasztok. Kérlek segítsetek. Bezárták a számlámat, valószínűleg a vpn miatt. Nem tudok belépni, és így csetelni sem. Pontosabban belépni még be tudok, de ha az account closed üzenet megjelenésénél rányomok a contact us-ra majd a chat-re, akkor még a chat megjelenése előtt mindig újra jelszót kér és a chat-ig már nem jutok el. Mert a jelszó beírása után meg ugyanez kezdődik elölről. Mit csináljak másként? Csak így lehet velük kapcsolatba kerülni, nincs esetleg email support? Köszönöm.

Szerintem nem muszáj belépni a chathez, legalábbis nekem betölt úgy is az oldal, ha nem vagyok bejelentkezve

https://en-betfair.custhelp.com/app/contact_us

Chat/phone közül kiválasztom a chatet, utána a témát, és utána meg nem történik semmi. Ha meg rányomok a chatre jelszót kér és kezdődik megint.

Idézetet írta: WBT Dátum október 19, 2017, 16:14:55
Chat/phone közül kiválasztom a chatet, utána a témát, és utána meg nem történik semmi. Ha meg rányomok a chatre jelszót kér és kezdődik megint.

A témaválasztásnál a Login/Registration Help-et válaszd, ott nem kell megadni az adatokat.

Mindkettőtöknek köszönöm a segítséget, de közben felhívtam őket és így minden megoldódott.
Amúgy azt mondták a vpn-t nem szeretik, fentebb írta is valaki. Köszönöm, üdv.

Idézetet írta: dynand Dátum október 16, 2017, 18:25:03
Ne felejtsétek el mindig kihasználni a freeplay ticketet a pools betting részlegen. Sajnos az utolsó két meccs is egy gólon ment el, de az Arsenal meccs után felajánlott cash outra másfél eurót, sajnos nem vettem ki, pedig most bentebb lehetnék egy ötszázassal  :D

Megijedtek hogy nagyot nyerhetsz, mar nincs is freeplay ticket  :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 21, 2017, 09:43:50
Megijedtek hogy nagyot nyerhetsz, mar nincs is freeplay ticket  :D

NFL-re van freeplay, csak az új felületen nehezebb megtalálni. Ha rámész a Big Jackpots-ra, akkor fogja kiírni az ingyen játékot.