Február 17, 2020, 16:19:29 pm CET

Szerző Téma: Betfair Infó  (Megtekintve 345346 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető mikisun

Re:Betfair Infó
« Válasz #3105 Dátum: Október 04, 2019, 21:36:03 pm CEST »
Knapp,vmlinuz!
Nektek is nagyon köszi a segítséget!
Sosem utaltam még ki skrillről,úgyhogy,ha gond lesz,bízom benne,hogy tudtok még segíteni!

Amúgy,olyan szerintetek nem lehet,hogy a számlára sem tudják kiutalni a pénzt,mert,akkor megmarom magam,meg az otp-s köcsögöket is!:D :D

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Elérhető SPF Admin

« Válasz #3106 Dátum: Október 07, 2019, 10:43:51 am CEST »
Knapp,vmlinuz!
Nektek is nagyon köszi a segítséget!
Sosem utaltam még ki skrillről,úgyhogy,ha gond lesz,bízom benne,hogy tudtok még segíteni!

Amúgy,olyan szerintetek nem lehet,hogy a számlára sem tudják kiutalni a pénzt,mert,akkor megmarom magam,meg az otp-s köcsögöket is!:D :D

Előbb várd meg a vásár napját.  ;)

Nem elérhető Adam2000

« Válasz #3107 Dátum: Október 31, 2019, 17:30:39 pm CET »
Sziasztok! Mennyi a max tét? Milyen dokumentumokat kér az iroda a kifizetéshez? Válaszaitokat előre is köszönöm.
« Utoljára szerkesztve: November 10, 2019, 15:55:25 pm CET írta Adam2000 »

Nem elérhető sportbettorpro

« Válasz #3108 Dátum: November 11, 2019, 10:01:57 am CET »
Sziasztok!
Múltkor back-eltem exchange-en, mikor gyorsan esett az odds valakire, aztán láttam, hogy érvénytelen. Ilyenkor még egy másik félnek is be kell szállnia? Honnan tudom, hogy már beszállt?

Ha lay-elek egy eseményt (pl. City nem lesz BL-győztes), akkor annyi pénznek kell lenni és maradni a számlámon, hogy ki tudjam fizetni később, ha vesztettem?

És az utalásoknál amikor átváltás van nem veszít az ember az átváltásokon? Vagy ez nem annyira számottevő?

Nem elérhető Knapp

« Válasz #3109 Dátum: November 11, 2019, 14:27:00 pm CET »
Sziasztok! Mennyi a max tét? Milyen dokumentumokat kér az iroda a kifizetéshez? Válaszaitokat előre is köszönöm.

Az exchange részen annyi a maximum tét, amennyiért mások fogadnának veled az adott paicon, az adott áron.
Ezt látod a kínálatból.
A sportbook részen meg elég alacsonyak a limitek és könnyen korlátozhatnak is. Nálam pár tíz eurónál már nem enged többet kisebb piacokon.

Sziasztok!
Múltkor back-eltem exchange-en, mikor gyorsan esett az odds valakire, aztán láttam, hogy érvénytelen. Ilyenkor még egy másik félnek is be kell szállnia? Honnan tudom, hogy már beszállt?

Ha lay-elek egy eseményt (pl. City nem lesz BL-győztes), akkor annyi pénznek kell lenni és maradni a számlámon, hogy ki tudjam fizetni később, ha vesztettem?

És az utalásoknál amikor átváltás van nem veszít az ember az átváltásokon? Vagy ez nem annyira számottevő?

A back-elésnél lehet, hogy más gyorsabb volt, vagy időben visszavonta a fogadását, aki állta volna a tétedet.
Nem csak a szorzót kell figyelni, hanem hogy összességében mekkora összegben kínálnak fogadást egy adott oddson.

Ha lay-elsz, akkor egyből annyi pénzt zárolnak a számládon, amennyi a fogadás elbukásakor levonásra kerülne.

Az utalásnál nem tudom, mire gondolsz. Ha különböző devizanemű számlák között (akár bank, akár fogadószámla) mozgatod a pénzed, akkor az biztosan kopik, de eltérő mértékben, hisz ez függ az alkalmazott árfolyamtól, az utalás költségétől (ami azonos devizanemnél is meglehet) és az esetlegesen felszámított konverziós díjtól. (amit pl. egyes magyar bankok alkalmaznak a devizatételek beérkezésekor, mikor euróról forintra váltják az összeget. Ez az árfolyamon elbukott összeghez hozzáadódik költségként.)

Így átváltásnál megúszhatod 0,5% körül is, de kerülhet neked 5-10%-ba is a tranzakció.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Adam2000

« Válasz #3110 Dátum: November 12, 2019, 22:21:06 pm CET »
Sziasztok mit jelentenek a back fogadás előtti és a lay fogadás utáni fehér oddsok? Valaki elmagyarázná?
« Utoljára szerkesztve: Január 18, 2020, 16:40:03 pm CET írta Adam2000 »

Nem elérhető kompresszor

« Válasz #3111 Dátum: December 06, 2019, 08:16:16 am CET »
A spotsbook-ra kaptam egy 5 eurós freebetet.Mindent elfogadtam, mégsem tudok vele fogadni.
Kérem, aki tud segítsen, hogy mit kell még tennem.

Nem elérhető Adam2000

« Válasz #3112 Dátum: Január 12, 2020, 17:11:20 pm CET »
Milyen dokumentumokat kérnek kifizetéskor? Pl. Személyi, útlevél ennyi elég hozzá?
« Utoljára szerkesztve: Január 30, 2020, 20:05:29 pm CET írta Adam2000 »

Nem elérhető Adam2000

« Válasz #3113 Dátum: Január 20, 2020, 14:30:00 pm CET »
Sziasztok! Mennyi annak az esélye hogy a betfair kivonul a magyar piacról?

Nem elérhető MessiÁs

« Válasz #3114 Dátum: Január 20, 2020, 15:07:14 pm CET »
Elmeletileg barmikor. A betfair korabban egyesult a paddypowerrel akik evek ota nem fogadnak magyarokat.

Gyakorlatilag nem erdekuk hisz nem illegalis amit csinálnak. A pp is akkor vonult ki amikor meg fejetlenseg volt.

Azt nem tudom hogy a brexit utan mi lesz, valtoztat e barmin is.

Elérhető SPF Admin

« Válasz #3115 Dátum: Január 20, 2020, 18:30:01 pm CET »
Elmeletileg barmikor. A betfair korabban egyesult a paddypowerrel akik evek ota nem fogadnak magyarokat.

Gyakorlatilag nem erdekuk hisz nem illegalis amit csinálnak. A pp is akkor vonult ki amikor meg fejetlenseg volt.

Azt nem tudom hogy a brexit utan mi lesz, valtoztat e barmin is.

Máltán van a székhelye (legalábbis a nemzetközi piacnak), máltai engedéllyel rendelkezik, így a Brexit nem befolyásolja az Uniós működését.

Elérhető SPF Admin

« Válasz #3116 Dátum: Január 20, 2020, 18:30:56 pm CET »
Sziasztok! Mennyi annak az esélye hogy a betfair kivonul a magyar piacról?

Bármely iroda, bármikor kiléphet. Elméletileg a Tippmixprót is leállíthatják, sőt a McDonald's is kivonulhat.  :D

Nem elérhető Fradifan

« Válasz #3117 Dátum: Január 27, 2020, 11:32:19 am CET »
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a Raifeisen bank támogatja a sportfogadást ha náluk nyitok számlát? Betfair irodánál van számlám és oda szeretnék feltölteni pénzt skrillen keresztül. 
 Visa kártyát támogatja a Raifeisen bank?

Vagy milyen kártyát érdemes igényelni ennél a banknál?  Bármilyen segítség érdekelne!!

Cibnél voltam, de egyéb okokból váltani szeretnék, és a Raifeisen bankra gondoltam új számla nyitást!

Előre is köszönöm a válaszokat!

Nem elérhető Nyuszika10

« Válasz #3118 Dátum: Január 27, 2020, 12:23:26 pm CET »
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a Raifeisen bank támogatja a sportfogadást ha náluk nyitok számlát? Betfair irodánál van számlám és oda szeretnék feltölteni pénzt skrillen keresztül. 
 Visa kártyát támogatja a Raifeisen bank?

Vagy milyen kártyát érdemes igényelni ennél a banknál?  Bármilyen segítség érdekelne!!

Cibnél voltam, de egyéb okokból váltani szeretnék, és a Raifeisen bankra gondoltam új számla nyitást!

Előre is köszönöm a válaszokat!

Több mint 15 éve van Rafis Visa-kártyám,nagyon elégedett vagyok velük.Ezt használom minden játéknál,ki-és beutalásnál.Nem baj ha a Betfair,a Skrill és a Visa devizaneme ugyanaz,nem buksz az átváltáson.Szerintem most jobb az euro.

Nem elérhető Nyuszika10

« Válasz #3119 Dátum: Január 27, 2020, 12:25:12 pm CET »
A Raiffeisent nem érdekli hogy mire használod a kártyádat,de azért szerintem szükségtelen hangoztatni.  ;)

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #3119 Dátum: Január 27, 2020, 12:25:12 pm CET »