Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem tudom, hogy hogyan működnek a "játékgépeik", de az tuti, hogy nem lehet velük nyerni. Emiatt én már kerülöm ezt az "irodát".

NetEnt gépeik vannak, nem tudom, hogy ebben lehet-e különbség attól függően, hogy melyik irodánál játszol.
Nekem az utóbbi napokban a yoganonál sikerült kétszer is az ingyen pörgetések nyereményével a 40-szeres forgatási követelményt túlélnem a BloodSuckers játékon. Persze korábban többször, több irodánál hiába próbálkoztam ezzel...
Ennél a játéknál 97% felett van a visszafizetési arány hosszú távon, persze akkor is mázli kell hozzá, hogy ilyen követelmények mellett maradjon belőle valami.

Idézetet írta: Irtis Dátum március 12, 2014, 18:05:54
Kaptam egy 7500 Ft-os bónusz ajánlatot. A feltételek szerint csak a kaszinóban lehet kipörgetni, de ismerve az Unibet bónusz rendszerét gyanítottam, hogy fogadással is megoldható. Igazam is lett, a bökkenő csak az, hogy 7 500 ezer Ft forgatási követelményt kaptam  :D! Imádom az Unibetet, mindig tudnak meglepetéssel szolgálni. Most igyekszem átbukni máshova, de ha az Unibet oldala nyer, akkor reklamálni fogok. Csak nem várják el, hogy 7 millát eljátsszak náluk 7500 Ft bónuszért.
Én is kaptam ezt a bonuszt 7500ft értékben,
De mivel nem írja hogy sportolni is lehet vele, ezért inkább kihagyom

Válaszolt az ügyfélszolgálat. Komolyan gondolták a 7 és fél millás megforgatást. Azt írták ez egy kaszinó bónusz, és érdemes a kaszinóban megforgatni. Valóban. Szerencsére sikerült átbuknom máshova, aztán meg töröltem a bónuszt  :).

Sziasztok!

szeretnék unibetre regisztrálni és azt akarom kérdezni,hogy itt lehet Netbank-ról befizetni? (Erste netbank) és kifizetést is netbankra? üdv.

Persze lehet. Nekik tök mindegy, hogy a banki átutalást netbankból, személyesen bankfiókból vagy telefonon intézed.

Sziasztok.Szeretnék SOS segítséget kérni,hogy az Unibet-nél bankszámlámra szeretnék kérni kifizetést és az az adatok megadása után átirányít valami Earthport nevű oldalra.Ez mi a f..z? Ja és ezt írja nekem hogy "invalid ABA number".
Chat ugye pénteken nincs! :(
Köszi a  mielőbbi segítséget! Üdv.

#1267 március 21, 2014, 15:22:40, Gerpa
Idézetet írta: golyoallo Dátum március 21, 2014, 15:06:13
Sziasztok.Szeretnék SOS segítséget kérni,hogy az Unibet-nél bankszámlámra szeretnék kérni kifizetést és az az adatok megadása után átirányít valami Earthport nevű oldalra.Ez mi a f..z? Ja és ezt írja nekem hogy "invalid ABA number".
Chat ugye pénteken nincs! :(
Köszi a  mielőbbi segítséget! Üdv.
Valami gebasz van. Normális esetben nem továbbít sehova hanem egyszerűen elfogadja a kifizetési kérelmet. Mivel azt írja, hogy "invalid ABA number", így valószínű, hogy valamelyik számot hibásan írtad be. Próbálj a kötőjelekkel variálni, hátha ott nem tetszik neki valami.


*** Az ABA number az amerikai bankok azonosítója.
Ilyet nem is kérhetnek tőled ezesetben, ehelyett van SWIFT kód, ami a banki azonosító.

Normális esetben azt a képet kell látnod amit én csatoltam.

Idézetet írta: Gerpa Dátum március 21, 2014, 15:14:46
Valami gebasz van. Normális esetben nem továbbít sehova hanem egyszerűen elfogadja a kifizetési kérelmet. Mivel azt írja, hogy "invalid ABA number", így valószínű, hogy valamelyik számot hibásan írtad be. Próbálj a kötőjelekkel variálni, hátha ott nem tetszik neki valami.


*** Az ABA number az amerikai bankok azonosítója.
Ilyet nem is kérhetnek tőled ezesetben, ehelyett van SWIFT kód, ami a banki azonosító.

Normális esetben azt a képet kell látnod amit én csatoltam.
Igen,ezt a képet látom .Beírom az adatokat(már próbáltam kötőjellel,anélkül,mindenhogy) és mégis ezt az invalid ABA numbert írja!!!!Már a bankom is hívtam Ők is azt mondták az általam megadott adatok helyesek és jól is adtam meg.
Hát ilyet?! De befizetni milyen egyszerű is volt,na de kifelé..!  ;D

Idézetet írta: golyoallo Dátum március 21, 2014, 15:06:13
Sziasztok.Szeretnék SOS segítséget kérni,hogy az Unibet-nél bankszámlámra szeretnék kérni kifizetést és az az adatok megadása után átirányít valami Earthport nevű oldalra.Ez mi a f..z? Ja és ezt írja nekem hogy "invalid ABA number".
Chat ugye pénteken nincs! :(
Köszi a  mielőbbi segítséget! Üdv.

Péntek délután felesleges banki utalással kifizetést kérned, mert ha sikerül is, csak annyit érsz el, hogy eltűnik a pénz az egyenlegedről, de hétfőig nem történik vele úgysem semmi, mert ha még dolgozik is pénzügyes ilyenkor az unibetnél, akkor is banki szünnapok jönnek...
Érdemes megvárni ilyen esetben a hétfőt, most meg úgy néz ki, muszáj is.

Akkor passz, nem tudom az okát. Én is így szoktam kikérni pénzt, soha nem volt hasonló bajom.
Esetleg használd az angol live chatet.

Idézetet írta: Knapp Dátum március 21, 2014, 17:14:11
Péntek délután felesleges banki utalással kifizetést kérned, mert ha sikerül is, csak annyit érsz el, hogy eltűnik a pénz az egyenlegedről, de hétfőig nem történik vele úgysem semmi, mert ha még dolgozik is pénzügyes ilyenkor az unibetnél, akkor is banki szünnapok jönnek...
Érdemes megvárni ilyen esetben a hétfőt, most meg úgy néz ki, muszáj is.

Ez mind rendben!Tudom hogy 3-10 nap az átutalási idő.
De a bankok nyitva tartásától függetlenül kérhetek kifizetést bármikor és ezt még sem tudom megtenni,ez itt a probléma!
Köszi a válaszod!  :cya:

Helló Golyóálló! Én is a Unibet-en vagyok és én is kifizetést próbáltam kezdeményezni Hajdú Takarék-os bankszámlámra, nekem is ugyanazt írja ki, mint neked "Invalid ABA number. Csak az a probléma, hogy eddig elfogadta a bank kódját, mert ez egy banki kód. Beszéltem a bankkal, leegyeztettem a kód nem változott, tehát jó kóddal próbálok a pénzemhez jutni és sorra elutasít! Élő chat-en beszéltem a csákóval, azt írta, hogy a problémámat továbbította az illetékes osztálynak, ez 2 napja volt azóta semmi. Remélem nem visszatartják a pénzt, mert becsődölés előtt van a Unibet??
:'(

Idézetet írta: Trebron Dátum március 22, 2014, 13:23:48
Helló Golyóálló! Én is a Unibet-en vagyok és én is kifizetést próbáltam kezdeményezni Hajdú Takarék-os bankszámlámra, nekem is ugyanazt írja ki, mint neked "Invalid ABA number. Csak az a probléma, hogy eddig elfogadta a bank kódját, mert ez egy banki kód. Beszéltem a bankkal, leegyeztettem a kód nem változott, tehát jó kóddal próbálok a pénzemhez jutni és sorra elutasít! Élő chat-en beszéltem a csákóval, azt írta, hogy a problémámat továbbította az illetékes osztálynak, ez 2 napja volt azóta semmi. Remélem nem visszatartják a pénzt, mert becsődölés előtt van a Unibet??
:'(

Szia Trebron.
Én chat-en nem értem el őket de email-re válaszoltak :
"Sajnos technikai hiba okozza a problémát, az illetékes osztály folyamatosan dolgozik a megoldásán.
Egyenlőre sajnos nincs információnk, hogy mikor hárítják el a hibát, kérem próbálja újra később."
Ezt a választ kaptam!
Üdv.


Ha esetleg  valaki tud friss infóval szolgálni kérem jelezze!
Köszönöm!  :beerchug: