Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ma a húsvéti bónusznaptárban a szerdaihoz hasonló akció van, csak most NBA meccsre kell fogadni 6000 ft-ért, hogy 3000 ft-os ingyenes fogadást kapjunk kedd este.

Nagyon nyomatják az új felületet, kár, hogy a régi egy nagyságrenddel gyorsabb és átláthatóbb volt. Ezen a szaron egyes fogadás típusokat meg sem találok...

Sziasztok!
A fórumot olvasgatva láttam, hogy abban az esetben, ha az oldalon keresztül regisztrálok az Unibethez 5000 forintos ingyen fogadásban részesülök. Mi(k) ennek a feltételei?

Idézetet írta: Seanconnery Dátum április 19, 2017, 23:19:32
Sziasztok!
A fórumot olvasgatva láttam, hogy abban az esetben, ha az oldalon keresztül regisztrálok az Unibethez 5000 forintos ingyen fogadásban részesülök. Mi(k) ennek a feltételei?

A feltételei, hogy általunk regisztrálj.  ;D

Részletesebben:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,13516.0.html

Sziasztok! Unibet élő chatet elérte már valaki valaha??? Én 100-ból 0-szor eddig, hiába van elvileg. Emailre se válaszolnak, csak megjön, hogy elolvasták. Mi a tökömet csináljak már??? Hogy lehet elérni ezt az átkozott unibetet???

Idézetet írta: lazanyja Dátum április 24, 2017, 18:40:05
Sziasztok! Unibet élő chatet elérte már valaki valaha??? Én 100-ból 0-szor eddig, hiába van elvileg. Emailre se válaszolnak, csak megjön, hogy elolvasták. Mi a tökömet csináljak már??? Hogy lehet elérni ezt az átkozott unibetet???

Szia! Az angol chat bármikor elérhető, a magyar csak bizonyos időközönként van, de akkor sem mindig elérhetőek.
E-mailre nekem 2 nap alatt válaszoltak a múlt hónapban, [email protected]

Erre az emailcímre írtam már 3szor 2hét alatt, de hiába, csak olvasó üzemmódban vannak. Angol chatet tudom, múltkor 1perc alatt elrendezték a problémámat, írtam is nekik egy hatalmas köszönömöt, de amit most szeretnék, azt nem igazán tudnám angolul kifejezni.

Idézetet írta: lazanyja Dátum április 25, 2017, 13:38:09
Erre az emailcímre írtam már 3szor 2hét alatt, de hiába, csak olvasó üzemmódban vannak. Angol chatet tudom, múltkor 1perc alatt elrendezték a problémámat, írtam is nekik egy hatalmas köszönömöt, de amit most szeretnék, azt nem igazán tudnám angolul kifejezni.

Most próbáld, nálam elérhető a magyar chat.

Próbálom én 5-10 percenként, de nálam nem elérhető.  >:(

Idézetet írta: lazanyja Dátum április 25, 2017, 14:33:00
Próbálom én 5-10 percenként, de nálam nem elérhető.  >:(

Mi az, amit ennyire nem tudsz angolul kifejezni? Már régen végeztél volna velük és nem morgolódnál. Egyedül a valutaváltást nem tudtam az angolokkal elintézni eddig, de mást mindent gyorsan megcsináltak.

Kb. 136. próbálkozásra elértem az élő chatet!  :D Mindössze 45 percig tartott az eszmecsere!  ;D Ebből szerintem minden kiderült.  :)

Nálam már nem elérhető a régi sportfogadás felület.
Ez azért "remek hír", mert az új felületen meg nem lehet beállítani élő fogadásnál, hogy a megváltozott szorzót is elfogadja, így a felhasználói élmény javulása helyett sűrű anyázást prognosztizálok...

Én is ezen mérgelődöm és azon, hogy megszűnt a kedvencek menüpont, ahol követhettem azokat a meccseket, amikre fogadtam. Ez az újítás nagyon gáz..... :bash:

Idézetet írta: Knapp Dátum április 27, 2017, 17:19:46
Nálam már nem elérhető a régi sportfogadás felület.
Ez azért "remek hír", mert az új felületen meg nem lehet beállítani élő fogadásnál, hogy a megváltozott szorzót is elfogadja, így a felhasználói élmény javulása helyett sűrű anyázást prognosztizálok...

A beállításoknál be lehet állítani: rákattintasz A-Z-re ott van a beállítások-->> Viselkedés oddsmódosításakor

 :bash: :bash: Amikor bejelölöm a választott oddsokat eltűnik  :o :( >:( a panel és csak be és kilépés után mutatja rendesen... Csak nálam van ez így vagy ti is tapasztaljátok? Mindenestre emelkedik a vérnyomásom :-\