Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszönöm a válaszokat. A bankváltáson elgondokodom ????????????
Ha nyitok egy euros számlat, akkor azzal megszűnik az ide-oda váltogatád ugye?

Idézetet írta: Timibp Dátum október 09, 2017, 19:40:28
Köszönöm a válaszokat. A bankváltáson elgondokodom ????????????
Ha nyitok egy euros számlat, akkor azzal megszűnik az ide-oda váltogatád ugye?

Az unibet akkor is vált, remélhetőleg marad a korrekt árfolyam.
Illetve ha forintban költöd el/veszed fel majd a pénzt, akkor ott is lesz egy váltásod, csak azt időben eltolhatod akkorra, mikor neked tetszik az árfolyam.
És ugye a devizaszámlád vezetésének is lesznek költségei.

Jelenleg a legkedvezőbb kifizetési mód az unibetnél és még néhány irodánál, ha VISA kártyára kéred ki a pénzt, ilyenkor elvileg nincsen semmiféle váltási és egyéb költség, a forint unibet számládról forintban érkezik meg a VISA kártyádra a pénz, ami ugye értelemszerűen a forint folyószámládra kerül, ugyanúgy, mint ha sima átutalással érkezett volna.
Tehát az egy működő opció, hogy a bankodnál VISÁ-ra cseréled a bankkártyádat.

Így van, Visa befizetés után a kifizetésnél a kiutalt teljes összeg érkezik meg.

Leszopom magam. Eddig nem kellett igazolnom magama mostani kifizetés után viszont igen. Ez nem is zavart volna, ha nem pont egy hete ülnének a pénzemen. 80óra után elfogadták a személyim, majd kértek egy bankszámlakivonatot amit azóta sem érvényesítettek, aztán tegnap emailben kértek még egy lakcímigazoló közüzemi számlát. Minden nap chates Aliz szerint újabb 72óra míg lecsekkolják, majdonnan még 1-2 munkanap míg megjön a számlámra a pénz.Ha szerencsém van 10munkanap(14nap) után jövőv hétfőn megkapom a pénzem.

Szánalmas hogy 21.században, egy vezető  cégnél 1hét mire ellenőrzik a dokumentumokat. Jó hogy nem erkölcsi bizonyítványt nem kérnek.

Idézetet írta: markymark Dátum október 16, 2017, 14:51:39
Leszopom magam. Eddig nem kellett igazolnom magama mostani kifizetés után viszont igen. Ez nem is zavart volna, ha nem pont egy hete ülnének a pénzemen. 80óra után elfogadták a személyim, majd kértek egy bankszámlakivonatot amit azóta sem érvényesítettek, aztán tegnap emailben kértek még egy lakcímigazoló közüzemi számlát. Minden nap chates Aliz szerint újabb 72óra míg lecsekkolják, majdonnan még 1-2 munkanap míg megjön a számlámra a pénz.Ha szerencsém van 10munkanap(14nap) után jövőv hétfőn megkapom a pénzem.

Szánalmas hogy 21.században, egy vezető  cégnél 1hét mire ellenőrzik a dokumentumokat. Jó hogy nem erkölcsi bizonyítványt nem kérnek.

Allitolag egyes helyeken meg source of fund bizonylatot is kernek, azaz hogy honnan van penzed feltolteni  :redchug:

De komolyan, most ezek a faszok miatt nem tudom kihasználni a freebetet a beten :D

A teniszes promós ingyen fogadást megkapta már valaki (tegnapi fogadás után?)

Idézetet írta: Schleck Dátum október 17, 2017, 17:35:33
A teniszes promós ingyen fogadást megkapta már valaki (tegnapi fogadás után?)

Nem még, szokás szerint késnek...

Komoly irodánál nem fordulhatna elő, hogy 10 esetből kilencszer nem tudják tartani a saját maguk által vállalt határidőket.
Nem is tudom, hogy melyik szakmában lehetne megtenni, hogy órákat meg fél napokat késnek mindig a "munkával"...
Ráadásul magukat is szívatják, mert most kapják a felesleges reklamációkat, amitől meg az (egyébként egyre gagyibb) ügyfélszolgálatuk lesz leterhelt.

Remélem, olvassák még ezt a fórumot.   ;)

Másnak is feltűnt, hogy az Unibeten radikálisan csökkentek a felrakható téteket? Nekem már volt limit a tétjeimen eddig is (több mint egy éve), de eddig azért lehetett használni. Most pedig nem enged, csak pár száz-ezer forintokat rakni pl. egy BL szöglet opcióra. Mintha tizedére csökkent volna a rkaható tét...

Idézetet írta: ggmac Dátum október 18, 2017, 09:16:56
Másnak is feltűnt, hogy az Unibeten radikálisan csökkentek a felrakható téteket? Nekem már volt limit a tétjeimen eddig is (több mint egy éve), de eddig azért lehetett használni. Most pedig nem enged, csak pár száz-ezer forintokat rakni pl. egy BL szöglet opcióra. Mintha tizedére csökkent volna a rkaható tét...


Igen, engem is korlátoztak már. Azért pár száz-ezrekkel még jó vagy, nekem sokszor 10k-t nem enged feltenni. Általában továbbküldöm a kereskedőnek, többször volt olyan hogy pl. 7800 volt a max tétem, 8k-t akartam feltenni és nem engedte. Viszont a US Openen a Delpo-Fed meccsre is vmi ratyi limit volt, ott továbbküldtem 70k-t és elfogadták.

Idézetet írta: Lucho Dátum október 18, 2017, 09:32:16

Igen, engem is korlátoztak már. Azért pár száz-ezrekkel még jó vagy, nekem sokszor 10k-t nem enged feltenni. Általában továbbküldöm a kereskedőnek, többször volt olyan hogy pl. 7800 volt a max tétem, 8k-t akartam feltenni és nem engedte. Viszont a US Openen a Delpo-Fed meccsre is vmi ratyi limit volt, ott továbbküldtem 70k-t és elfogadták.

Hát a pár százezernek én is örülnék, de úgy értettem, hogy 400Ft - 1500Ft között kb... :)

Idézetet írta: ggmac Dátum október 18, 2017, 09:34:20
Hát a pár százezernek én is örülnék, de úgy értettem, hogy 400Ft - 1500Ft között kb... :)

Hehee :)
Sajnos ezekre a speciális opciókra, nekem is nagyon keveset enged. Pedig a kosár eb-re, vagy az átigazolásokra voltak nagyon jó speciális fogadások.

#2863 október 18, 2017, 17:03:56, Knapp
Idézetet írta: Schleck Dátum október 17, 2017, 17:35:33
A teniszes promós ingyen fogadást megkapta már valaki (tegnapi fogadás után?)

Van valakinél változás?
Reklamáltatok?
Már a mainak kéne jönnie...

Kiegészítés: ma jóváírtak 1500-öt, de nem tudom, melyik napért kaptam...

Idézetet írta: Knapp Dátum október 18, 2017, 16:02:09
Van valakinél változás?
Reklamáltatok?
Már a mainak kéne jönnie...

Kiegészítés: ma jóváírtak 1500-öt, de nem tudom, melyik napért kaptam...
Nálam 1 db jelent meg, pedig mindkét nap teljesítettem a feltételeket. Lassan érik egy meccselés Alizzal.