Szeptember 26, 2020, 23:33:48 pm CEST

Szerző Téma: Unibet Infó  (Megtekintve 352381 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető McHaraps

Re:Unibet Infó
« Válasz #2190 Dátum: Február 10, 2016, 19:41:07 pm CET »
Hali!
Gondom adodott. Befizettem ma kozel 15 ezer forintot abaqoosal az unibetre. Kiirta, hogy a befizetésem sikertelen. Az abaqoosrol persze levonta a pénzem. Az unibetes szamlamon pedig sehol.  Namost, irtam chaten a supportnak, aki nehany szemelyes adat elkerese utan kozilte, hogy rutin ellenőrzés van az accountomon es hitelesitsem (megjegyzem korabban mar volt hitelesites, volt ki es befizetesem).

De meg ezzel se lenne gond. Ertem én, hogy hitelesitsem magam stb. De HOL A Pénzem?  A kettő nem gondolom, hogy ossze kene fuggjon. Meg ha kifizetest kerek es nem fizetik ki addig az rendben van, de hogy levonjak es nem irjak jóvá az a pofátlanság netovábbja.

Nem elérhető Knapp

« Válasz #2191 Dátum: Február 10, 2016, 20:02:49 pm CET »
Hali!
Gondom adodott. Befizettem ma kozel 15 ezer forintot abaqoosal az unibetre. Kiirta, hogy a befizetésem sikertelen. Az abaqoosrol persze levonta a pénzem. Az unibetes szamlamon pedig sehol.  Namost, irtam chaten a supportnak, aki nehany szemelyes adat elkerese utan kozilte, hogy rutin ellenőrzés van az accountomon es hitelesitsem (megjegyzem korabban mar volt hitelesites, volt ki es befizetesem).

De meg ezzel se lenne gond. Ertem én, hogy hitelesitsem magam stb. De HOL A Pénzem?  A kettő nem gondolom, hogy ossze kene fuggjon. Meg ha kifizetest kerek es nem fizetik ki addig az rendben van, de hogy levonjak es nem irjak jóvá az a pofátlanság netovábbja.

Használtad ezt az abaqoos számlát más nevén lévő unibet számlához is?
A pénzed szerintem megvan, csak az unibet parkoltatja az ellenőrzés végéig.

Nem elérhető McHaraps

« Válasz #2192 Dátum: Február 10, 2016, 22:36:38 pm CET »
Nem használtam, kizárólag a sajatomat töltöttem fel vele. A problémám tovabbra sem az ellenőrzéssel van, hisz ezt elfogadom maximalisan. De talán ugy kellett volna kezdeni, hogy nem engednek befizetni es felszolitanak hitelesitesre, nem pedig hogy parkoltatjak a pénzemet, hisz az az enyém tudtommal. Ha tudom felrakom amugy az ablakrol a printscreent amit ezutan kidobott.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Knapp

« Válasz #2193 Dátum: Február 11, 2016, 02:55:08 am CET »
Nem használtam, kizárólag a sajatomat töltöttem fel vele. A problémám tovabbra sem az ellenőrzéssel van, hisz ezt elfogadom maximalisan. De talán ugy kellett volna kezdeni, hogy nem engednek befizetni es felszolitanak hitelesitesre, nem pedig hogy parkoltatjak a pénzemet, hisz az az enyém tudtommal. Ha tudom felrakom amugy az ablakrol a printscreent amit ezutan kidobott.

Valamiért a befizetés után/kapcsán juthatott eszükbe az ellenőrzés.
Most még tart az ellenőrzés? Valóban most az abaqoos-nál akadt el a pénz vagy egyszerűen ők nem írták azt jóvá a számládon?

Az abaqoos-nál is érdeklődhetsz

Nem elérhető McHaraps

« Válasz #2194 Dátum: Február 11, 2016, 03:35:41 am CET »
Az abaqoos azt írta vissza, hogy ők elkuldték. Addig eszukbe sem jutott egyébként, amíg nem írtam chaten, hogy eltűnt a penzem az éterben. Elkerte a hölgy az adataim, majd kisvártatva elkezdte írni, hogy rutin ellenőrzés van a fiokomon,hitelesitsem azt. Semmi gond, mint írtam, elkuldtem már a kért dokumentumokat. Csupán a kérdésre nem kaptam választ, miszerint hol a pénzem. Remelem a mai nap pont kerül a végére.

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #2195 Dátum: Február 11, 2016, 09:28:41 am CET »
Az abaqoos azt írta vissza, hogy ők elkuldték. Addig eszukbe sem jutott egyébként, amíg nem írtam chaten, hogy eltűnt a penzem az éterben. Elkerte a hölgy az adataim, majd kisvártatva elkezdte írni, hogy rutin ellenőrzés van a fiokomon,hitelesitsem azt. Semmi gond, mint írtam, elkuldtem már a kért dokumentumokat. Csupán a kérdésre nem kaptam választ, miszerint hol a pénzem. Remelem a mai nap pont kerül a végére.

Nyugalom, a dokumentumok ellenőrzése után megjelenik az összeg a számládon, ha minden rendben. Ha pedig gond van a papírokkal akkor a pénz visszakerül a bankszámládra (Abaqoos stb.).

Aki egy picit jártas az online fizetésekben, az tudja, hogy a pénz nem azonnal megy át. Mert azt mégis hogyan? Az oké, hogy úgy látszik, hogy azonnal átmegy a pénz, de ez a valóságban nem történik meg.

Nem egyszer megtörténik, hogy fizetünk valamit bankkártyával, a tranzakció sikertelen, a pénz meg sehol, de egy pár napon belül visszakerül a számlára. Sajnos van ilyen.

Nem elérhető Sziszka123

« Válasz #2196 Dátum: Február 11, 2016, 12:18:14 pm CET »
Sziasztok!

Segítsetek Nekem! Lenne pár kérdésem. Az egyik kérdésem az lenne, hol tudom megnézni az előző játékok nyerteseit, a másik hogy ha Voucher-ből vásárolom a szelvényeket akkor abban is kapom a nyereményt? Milyen megforgatási követelmény van itt? Az utolsó pedig, hogy a privát szobába ami ha jól értem hétfőn és pénteken van küldenek vmi értesítést ha elértem a szintet vagy Nekem kell számon tartani?

Köszi előre is a hozzászólásokat!

Nem elérhető lovep76

Unibet Infó
« Válasz #2197 Dátum: Február 11, 2016, 13:02:30 pm CET »
Sziasztok!

Nekem az a problémán, hogy kb. 1 éve regisztráltam az Unibethet, ahol akkor játszottam is valamennyi pénzzel. Tegnap szerettem volna feltölteni ismét, de sikertelennek jelezte. Chat természetesen elérhetetlen. Írtam egy mail-t, amire jópár óra múlva jött a válasz, hogy a befizetes azert nem sikerul, mert egy mar regisztralt bankkartyat probaltam ujra regisztralni.
Ezt nem igazán értem. Nem regisztrálni akartam, hanem játszani. A kártyám amúgy is 1 hónapja lecseréltem.
Szóval nem tudok tölteni. Ma még várok az újabb válaszra - megírtam nekik, hogy hívjanak fel - aztán regisztrálok máshol.

Nem elérhető pecsigergo

« Válasz #2198 Dátum: Február 15, 2016, 18:40:01 pm CET »
Hali!
Tud valaki kodot az esti pokerhez?

Nem elérhető Nyuszika10

« Válasz #2199 Dátum: Február 15, 2016, 19:30:55 pm CET »
referee

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető pecsigergo

« Válasz #2200 Dátum: Február 15, 2016, 19:32:13 pm CET »
Koszonom!

Nem elérhető ronaldo1215

« Válasz #2201 Dátum: Február 15, 2016, 19:38:34 pm CET »
üdv mindenkinek!
gondolkozom azon hogy regisztráljak online fogadóirodához és a bet365 és az unibet közül szeretnék választani. otp junior kártyám van, azzal lehet e befizetni? ha nyerek kb. éves szinten 100-200 ezret milyen károm származhat belőle?adóhatóság?

Nem elérhető lovep76

« Válasz #2202 Dátum: Február 16, 2016, 10:06:18 am CET »
Szia! Unibetre ne! Én másfél hete próbálom őket elérni, de nem tudom. Email-re választ nem kapok, csak egy automata jön azzal, hogy a magyar nyelvű ügyfélszolgálat nem elérhető, próbáljam chat-en. A chat gyakorlatilag szintén nem elérhető. Beleuntam. Regisztráltam máshol. Nem kevés pénztől estek el, de ez valahogy nem igazán érdekli őket.

A bet365-öt vagy a sportingbet-et javaslom. Attól függ mi a fontos számodra.

Nem elérhető Schleck

« Válasz #2203 Dátum: Február 16, 2016, 10:54:17 am CET »
Van most olyan promóció, hogy a PSG BL továbbjutására emelt oddsszot ad. 2,1-ért adja. Elméletileg nincs semmi szigorítás, a nyeremény az normál nyeremény.

Gyönyörű sure betet lehet csinálni, akár az oldalon belül is...

Nem elérhető lovep76

« Válasz #2204 Dátum: Február 16, 2016, 12:39:27 pm CET »
Én inkább a 10-15 perces időszakos gólokat szoktam játszani. Ezért is jó a sportingbet. Ráadásul mindig 24 órán belül a számlámon a van a  pénz visszautalásnál. Élő cset várakozás nélkül és ez érvényes a telefonra is.
Sok Ausztrál meccs van, ahol rendszerint 5-7 gól esik. Én overezek általában.

Sportfogadas.org

Pinnacle
« Válasz #2204 Dátum: Február 16, 2016, 12:39:27 pm CET »