Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: szalist Dátum július 08, 2021, 19:20:08
Ha még fiatal vagy úgyse lesz itt nyugdíjad...Tnyugdíjad...Tedd be a bankba évi 1-2 % ot biztosan kamatozik....

2% kamat? Hol?

Van valakinek linkje a kérdéses wimbledoni tippjátékra?Nem tudom mit tettem megnézném..

Idézetet írta: szalist Dátum július 10, 2021, 08:50:06
Van valakinek linkje a kérdéses wimbledoni tippjátékra?Nem tudom mit tettem megnézném..

Én ezeket mindig print screen-elem a torna előtt. A kérdéseket tudom.
Djokovic vagy más nyer?
Djokovic hány szettet bukik a tornán?
A női győztes ki lesz? (Bartyra lehetett rakni, míg ha Pliskova nyer, akkor más)
Halep hány szettet bukik a tornán? Ezt előre lehetett tudni, hogy 0, hisz nem indult.
Hány férfi és női kiemelt jut tovább a harmadik fordulóba? Ezt megfogtam a 33-36 opcióval, hisz 34 ment tovább.
Hány ász lesz összesen a férfi és női döntőben?

Linkem sajnos nincs.

Idézetet írta: curpy82 Dátum július 10, 2021, 10:11:24
Én ezeket mindig print screen-elem a torna előtt. A kérdéseket tudom.
Djokovic vagy más nyer?
Djokovic hány szettet bukik a tornán?
A női győztes ki lesz? (Bartyra lehetett rakni, míg ha Pliskova nyer, akkor más)
Halep hány szettet bukik a tornán? Ezt előre lehetett tudni, hogy 0, hisz nem indult.
Hány férfi és női kiemelt jut tovább a harmadik fordulóba? Ezt megfogtam a 33-36 opcióval, hisz 34 ment tovább.
Hány ász lesz összesen a férfi és női döntőben?

Linkem sajnos nincs.
És mi volt a tippjáték pontos megnevezése,az alapjan megtudnam talalni szerintem..



Sziasztok!

A unibetre valaki tud befizetni skrillel? Nekem a kifizetés mindig sikerül, de a befizetést rendre visszadobja a rendszerük! Ráírtam a chatre, erre azt írják az lehet a gond, hogy a skrilles kártya nem magyar bankhoz van kötve ... Én úgy tudom minden skrill kártya külföldi bankhoz van kötve!? Nem???

Szóval nem tudom most mit tehetnék befizetés terén náluk, ha skrillről szeretznék tranzakciózni. Valakinek van valami javaslata?

#3892 július 12, 2021, 12:30:37, MessiÁs
A skrilles kartyaval nem lehet befizetni sehova. De amugy sincs jelentosege a sima skrilles befizetesnek, hogy milyen a kartya.


Hol akadsz el? Hol a problema?

Végigvezetem a skrilles sima befizetést (tehát nem kártyás) és ahogy elküldöm a befizetést, úgy a skrillemre visszajön a befizetett összeg! Jelzi is a telefonom, tehát 1 mp alatt visszaküldik a befizetést.

Idézetet írta: Titti7 Dátum július 12, 2021, 14:03:31
Végigvezetem a skrilles sima befizetést (tehát nem kártyás) és ahogy elküldöm a befizetést, úgy a skrillemre visszajön a befizetett összeg! Jelzi is a telefonom, tehát 1 mp alatt visszaküldik a befizetést.
Nem lehet hogy no gambling a pénz ami fennt van?Magyarán nem tudsz játékra költeni belőle

A többi iroda engedi ... akkor szerintem nem az a gond. :(

Idézetet írta: Titti7 Dátum július 12, 2021, 14:50:03
A többi iroda engedi ... akkor szerintem nem az a gond. :(
Lehet az unibettel van a gond nálam egyszer ugyanezt csinálta bankkártyás befizetésnél,menj fel chatre és kérd h nézzenek rá.

A Darts World Matchplayre lehet most minden nap 1500 Ft ingyen fogadást szerezni. Nálatok látszik az ingyenes fogadás/nyereménynövelő fülön a függő státusz? Eddig minden ilyen promójuk úgy működött, hogy ott megjelent egy függőben lévő freebet, de most nincs ott semmi nekem. Kétlem, hogy így is csak úgy automatikusan jóváírnák a freebetet, pedig feliratkozni nem kell... (Nálam a 25%-os nyereménynövelők se jelentek meg most hétvégén.)

Idézetet írta: Tigris Dátum július 18, 2021, 19:34:36
A Darts World Matchplayre lehet most minden nap 1500 Ft ingyen fogadást szerezni. Nálatok látszik az ingyenes fogadás/nyereménynövelő fülön a függő státusz? Eddig minden ilyen promójuk úgy működött, hogy ott megjelent egy függőben lévő freebet, de most nincs ott semmi nekem. Kétlem, hogy így is csak úgy automatikusan jóváírnák a freebetet, pedig feliratkozni nem kell... (Nálam a 25%-os nyereménynövelők se jelentek meg most hétvégén.)
Párom számláján ott van,az enyémen nincs...Nyilván ha rakom,akkor reklamálhatnék utólag,de nincs kedvem velük levelezgetni napokig...Tehát elvileg úgy kellene mukodnie...

Nem lehet hogy nem mindenkinek jár? Bet365-ön se adnak mindenkinek ingyenes bónuszt. Egy ideje már én se kapok. De azért most adták rendesen ezekre a nagyobb döntőkre. Szinte minden héten jött vmi, EB döntő, Wimbledon, kár hogy most semmi nincs a kanyarba se. Olimpiára biztos nem lehet majd náluk fogadni.