Pinnacle Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Alkimista87 Dátum június 04, 2010, 17:42:54
Szia Milan!

Még nem volt szerencsénk egymáshoz, pedig már kb 1-2 hónapja rendszeres látogatója, írója vagyok a honlapotoknak, ami a legszínvonalasabb, amivel eddig találkoztam. Ha lesz egy kis időm írok majd egy bemutatkozást is, ugyanis hosszú távra tervezem a sportfogadási karrierem, így az ittlétemet is :)

A Pinnacle-lel kapcsolatban szeretném a segítségedet, segítségeteket kérni a felmerülő költségek tekintetében. Gondolok itt az átutalással járó esetleges levonásokra, ingyenes kifizetések számára stb. nem kell ragoznom gondolom.. :)

Köszönöm előre is mindenkinek.

Üdv.


rozsda ezzel mi volt a terved? emlékeztető?  8)

Köszönöm mindenkinek :ok:

íjjj, 288 ért van az euro :(

Ha meg majd kifizetést kérek, és mondjuk 265-ön lesz, rögtön bukok kb 8 %-ot

most legyen okos az ember.. :)

Légyszi valamely segítőkész fórumtársam fordítsa le az alábbi mondatot, hogy végre nyugodt szívvel fizethessek be a pinnacle-re.

Please provide us with your Authorization Form after your first deposit with this card is made,  including the date and amount of the initial deposit.

Köszönettel.

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum június 07, 2010, 17:18:25
Légyszi valamely segítőkész fórumtársam fordítsa le az alábbi mondatot, hogy végre nyugodt szívvel fizethessek be a pinnacle-re.

Please provide us with your Authorization Form after your first deposit with this card is made,  including the date and amount of the initial deposit.

Köszönettel.

hello,

en is most regisztraltam, eloszor befizettem es most fogom elkuldeni ezt a papirt nekik. ezt elkuldtek az email cimemre az elso befizetes utan, ki kell nyomtatni, kitolteni, beszkennelni es utana visszakuldeni nekik. ra kell irni az elso befizetes datumat es osszeget. a kartya oldalairol keszult kepet is kerik, bizonyos szamokat kitakarva, es fenykepes igazolvanyrol szolo kepet is kernek.

Idézetet írta: lunatik Dátum június 08, 2010, 00:14:27
hello,

en is most regisztraltam, eloszor befizettem es most fogom elkuldeni ezt a papirt nekik. ezt elkuldtek az email cimemre az elso befizetes utan, ki kell nyomtatni, kitolteni, beszkennelni es utana visszakuldeni nekik. ra kell irni az elso befizetes datumat es osszeget. a kartya oldalairol keszult kepet is kerik, bizonyos szamokat kitakarva, es fenykepes igazolvanyrol szolo kepet is kernek.

Szia!

Köszönöm a segítséget, Lunatik. Az igazolvány + bankkártya képek elküldve, s most már ezt is értem.

Köszi. Sok sikert!

Üdv.

Sziasztok
Lenne egy kérdésem,ez a under 2,5 and 3  milyen fogadás,mikor nyerek ezzel?
Előre is köszönöm a választ

Idézetet írta: igalj Dátum augusztus 02, 2010, 10:26:32
Sziasztok
Lenne egy kérdésem,ez a under 2,5 and 3  milyen fogadás,mikor nyerek ezzel?
Előre is köszönöm a választ

Ha 0, 1 vagy 2 gól esik, akkor nyersz. Ha 4 vagy több, akkor veszítesz. Ha 3, akkor téted felét elbukod, másik felét visszakapod.

Idézetet írta: benson Dátum augusztus 02, 2010, 10:37:58
Ha 0, 1 vagy 2 gól esik, akkor nyersz. Ha 4 vagy több, akkor veszítesz. Ha 3, akkor téted felét elbukod, másik felét visszakapod.

Köszönöm a segítséget  :)

Nektek is nehezen loginol be ma a pinnacle?

Létezik, hogy a Pinnacle lekorlátozott? Tegnap 2 fogadásnál is 70 illetve 32 euró volt a max tétem. Ugye a szorzók felett ír egy max tétet, de nekem jobb oldalt egy kis négyzetbe megjelenik, hogy mennyi a tényleges max tétem.

Milyen események és oddsok voltak? Ha az odds mellett piros karika van, az jelzi, hogy a fent mutatottnál alacsonyabb a tét-limit. Ekkor ha rávisszük az egeret, kiírja a valós max tétet. Ha ez neked a nagy ligáknál több ezer euró, akkor nem korlátoztak le.

Idézetet írta: Irtis Dátum október 27, 2013, 11:28:55
Milyen események és oddsok voltak? Ha az odds mellett piros karika van, az jelzi, hogy a fent mutatottnál alacsonyabb a tét-limit. Ekkor ha rávisszük az egeret, kiírja a valós max tétet. Ha ez neked a nagy ligáknál több ezer euró, akkor nem korlátoztak le.

Pontosan már nem emlékszek, valamilyen röpladba és kéziladba meccsek voltak, biztos nem a legnagyobb kaliberűek, de azt hittem, hogy azért ennél nagyobb téteket enged kisebb eseményekre is. Majd még tanulmányozom.

#29 november 01, 2013, 15:20:05, Seven
Sziasztok!

Most regisztráltam befizettem 200$-t  skrillről. Meg is jött a visszaigazolo email rola de a pénz mégsincs a irodánál. Az egyenlegem 0$-t mutat! Ötletek?  :D

Szerk: Megvan a pénz csak elég sokat kellett várni hogy megjelenlen. Nem vagyok hozzá szokva :D