Március 05, 2021, 08:49:19 am CET

Szerző Téma: Skrill Infó  (Megtekintve 386746 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető MrElegant

Re:Skrill (Moneybookers) Infó
« Válasz #2490 Dátum: Június 08, 2016, 08:39:44 am CEST »

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne,hogy Ti szoktátok a skrilles számlát banki átutalással feltölteni? Ha valaki próbálta már,kérem jelezze,hogy mennyi nap alatt íródott jóvá? Mert amit ír a skrill (3-5 nap) kicsit sokallom.
/azért nem skrill directel akarom,mert ott lent van a limitem/

Nem elérhető Larsson

« Válasz #2491 Dátum: Június 08, 2016, 11:54:49 am CEST »
 A skrill directe mennyi időre van a limit 30-90 nap? mert ha nincs napi limit akkor akkor egymás után többször is lehet utalni.

Nem elérhető Chessmaster

« Válasz #2492 Dátum: Június 09, 2016, 11:37:48 am CEST »
Helloka!

Meg tudnátok mondani, hogy banki átutalással pontosan mi a módja a Skrill befizetésnek? Úgy tudom, legutóbb Magyarországon a Commerz Banknál vezetett számlájukra kellett forintot utalni a Skrill azonosító feltüntetésével. Azután pár nap múlva megjelent a pénz a Skrill számlán.Nincs-e változás ami esetleg elkerülte a figyelmemet...

csingacsgukanyja

« Válasz #2493 Dátum: Június 09, 2016, 12:37:08 pm CEST »
Helloka!

Meg tudnátok mondani, hogy banki átutalással pontosan mi a módja a Skrill befizetésnek? Úgy tudom, legutóbb Magyarországon a Commerz Banknál vezetett számlájukra kellett forintot utalni a Skrill azonosító feltüntetésével. Azután pár nap múlva megjelent a pénz a Skrill számlán.Nincs-e változás ami esetleg elkerülte a figyelmemet...
Biztos nem oda kell. Kattints rá, kiírja

csingacsgukanyja

« Válasz #2494 Dátum: Július 04, 2016, 03:20:35 am CEST »
Hello, megy most rendesen a bankszámlára hazautalás?  (a rendesenen azt értem, hogy délelőtti indított withdraw délutánra a számlán volt, csak aztán volt az kavarás egy hónapja. )

Kösz a választ

Nem elérhető Irtis

« Válasz #2495 Dátum: Július 13, 2016, 22:18:07 pm CEST »
Megkért a Skrill, hogy nyilatkozzak a Skrillre feltöltött pénzem forrásáról. Más is kapott ilyen kérést? Mi van, ha nem teljesítem? Szerintem ehhez semmi közük, és nincs joguk ilyet kérni. Mondjuk összeget nem kell írni, csak forrást, de akkor is fura.

Nem elérhető Wonder68

« Válasz #2496 Dátum: Július 13, 2016, 22:38:38 pm CEST »
Megkért a Skrill, hogy nyilatkozzak a Skrillre feltöltött pénzem forrásáról. Más is kapott ilyen kérést? Mi van, ha nem teljesítem? Szerintem ehhez semmi közük, és nincs joguk ilyet kérni. Mondjuk összeget nem kell írni, csak forrást, de akkor is fura.

Írhatod azt is hogy nyerted :D
Csak most megint feltöltötted...
 :great:

Sportfogadas.org

Ajánlat
« Válasz #2496 Dátum: Július 13, 2016, 22:38:38 pm CEST »
Szeretnél online fogadni?

Amennyiben megbízható helyen szeretnél játszani, akkor ajánljuk, hogy nézd át az általunk javasolt online fogadóirodákat tartalmazó listát.

Nem elérhető Knapp

« Válasz #2497 Dátum: Július 14, 2016, 00:01:11 am CEST »

Kérdezz rá, hogy mi az adatgyűjtés célja! (...esetleg hogy hol szerepel a felhasználói feltételekben, hogy ilyesmire válaszolnod kell. Lehet, hogy van hivatkozási alapjuk, pénzmosás elleni "küzdelem" vagy ilyesmi.)

Régebben valamelyik iroda topikjában (talán betathome?!) volt hasonló eset említve.

Most fizettél be hozzájuk vagy éppen kifizetést kértél?

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Irtis

« Válasz #2498 Dátum: Július 14, 2016, 09:17:04 am CEST »
Egyik se, már egy hete nem használtam a számlám, és nincs is rajta pénz.

Nem elérhető Irtis

« Válasz #2499 Dátum: Július 18, 2016, 08:48:03 am CEST »
Jó, hogy nem válaszoltam, mert most láttam csak, hogy a may.mayanja@paysafe.com címről jött a levél, szóval nem a Skrill küldte. Gyanús volt, na. Mondjuk azt nem tudom, hogy ezzel mi a célja a feladónak, és hogy honnan tudta a nevemet, és hogy van Skrill számlám.

Nem elérhető Alk

« Válasz #2500 Dátum: Augusztus 14, 2016, 19:16:41 pm CEST »
Ugy remlik, mintha olvastam volna itt az orgon valahol, hogy van "atjaras" Skrill es Neteller kozott, azaz lehet egyikrol a masikra kuldeni penzt. Ha nem almodtam, valaki segitsegemre lenne, hogy mikent tudnam ezt megejteni? Skrillrol menne a penz Netellerre.

Nem elérhető ncis88

« Válasz #2501 Dátum: Augusztus 14, 2016, 20:01:42 pm CEST »
Régóta megy.

Netellernél keres a skrilles befizetési opciót.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Mehecske

« Válasz #2502 Dátum: Augusztus 16, 2016, 22:09:52 pm CEST »
Másnak is van most bejelentkezési problémája?

Nem elérhető benedek185

« Válasz #2503 Dátum: Augusztus 16, 2016, 22:44:15 pm CEST »
Sziasztok!

Kaptam egy emailt, hogy okt. 17-től megváltoznak a Skrill szolgáltatásainak díjai. Csak gondoltam szólok. :)
« Utoljára szerkesztve: Augusztus 16, 2016, 22:46:49 pm CEST írta benedek185 »

Nem elérhető Mehecske

« Válasz #2504 Dátum: Augusztus 16, 2016, 22:53:07 pm CEST »
Sziasztok!

Kaptam egy emailt, hogy okt. 17-től megváltoznak a Skrill szolgáltatásainak díjai. Csak gondoltam szólok. :)
Ezt akartam átolvasni, csak nem tudok belépni...

Sportfogadas.org

Exkluzív!
« Válasz #2504 Dátum: Augusztus 16, 2016, 22:53:07 pm CEST »