Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: dgabesz Dátum december 22, 2020, 00:36:03
Én úgy tudom, hogy a befizetett/küldött/kapott pénznek van egy ún. flagje, ami lehet gambling vagy non-gambling. Ez minden egyes tranzakciónál a pénzzel együtt "mozog". Vagyis, ha a haverodnak elküldted, majd ő visszaküldi neked, akkor sem tudsz vele befizetni, mert a flag a pénzzel együtt utazott.
Ha viszont kriptovalutás átváltást választod, akkor utána már bárhova befizetheted. (Legalábbis pár hónapja még így volt)

Hát ezt beszívtam. vettem kriptot, vissza vásároltam forintba (buktam kb 10%-ot) és most sem enged. Mi a bánatot tudok most csinálni? Ha kiutaltatom számlára az eszetlen fee, gyakorlatilag a pénzem fele bukó. Hol tudok egyáltalán skrillel fizetni szerencsejáték oldalon kívül....?

Idézetet írta: Mefisto Dátum december 22, 2020, 00:41:19
Hát ezt beszívtam. vettem kriptot, vissza vásároltam forintba (buktam kb 10%-ot) és most sem enged. Mi a bánatot tudok most csinálni? Ha kiutaltatom számlára az eszetlen fee, gyakorlatilag a pénzem fele bukó. Hol tudok egyáltalán skrillel fizetni szerencsejáték oldalon kívül....?

Nagyon sajnálom! Ezek szerint szigorítottak...
Ha van kedved olvasgasd a Skrill infó topicot, ott volt erről szó nem is olyan régen.
Valami olyasmi rémlik még, hogy valaki az unibetre tudott befizetni (de lehet rosszul emlékszem).

Idézetet írta: dgabesz Dátum december 22, 2020, 00:52:21
Nagyon sajnálom! Ezek szerint szigorítottak...
Ha van kedved olvasgasd a Skrill infó topicot, ott volt erről szó nem is olyan régen.
Valami olyasmi rémlik még, hogy valaki az unibetre tudott befizetni (de lehet rosszul emlékszem).

Innen kezdve a  skrillnek legfeljebb a bankkártyája miatt van létjogosultsága. Mondjuk nem értem miért ez a mastercard korlátozás. Biztos nem a mastercard sara, hisz közvetlenül simán lehet velük lóvét befizetni.

Hát a tetves kurva anyját a skrillnek! Még netellerre sem engedi átutalni a pénzem, mert mastercardal töltöttem fel. Gyakorlatilag bitcoin vásárláson kívül semmire nem lehet használni ezt a fost! Valahogy szedjem le a pénzem, többet feléjük sem nézek az fix.....

Idézetet írta: Mefisto Dátum december 24, 2020, 09:04:04
Hát a tetves kurva anyját a skrillnek! Még netellerre sem engedi átutalni a pénzem, mert mastercardal töltöttem fel. Gyakorlatilag bitcoin vásárláson kívül semmire nem lehet használni ezt a fost! Valahogy szedjem le a pénzem, többet feléjük sem nézek az fix.....
Mekkora összeg?

Rapid Transferes befizetésnél szerintem lehet szerencsejáték oldalakra befizetni,érdemes azt használni(Ha esetleg rosszul tudom majd valaki kijavít)

Na szóval két hónap kínlódás után dobom a Raiffeisen MasterCardot és euroszámlát nyitok Visa-kártya igényléssel valamelyik bankban.Az eddigiek alapján a CIB vagy az Erste tűnik jó választásnak.Az OTP-nél úgy láttam hogy csak forint alapú számlánál adnak Visát.Van ennek értelme?Túl sok megy el az átváltásoknál.
Ha valakinek van tapasztalata a fenti bankokkal és Visa-kártyákkal kapcsolatban akkor kérem írja.
Kösz.
Nyuszika10  :beerchug:

Urak! Melyik fizikai mastercard dolgozik jobb kondiciókkal a Skrill vagy  a Neteller? Melyikkel kapcsolatban jobbak az elfogadási tapasztalatok?

Mivel ugyanaz a cég, gyanítom a feek nagyon hasonlóak.

Sziasztok!

Erste, CIB és OTP-n kívül van olyan magyar bank, ami engedélyezi a kártyás fizetést bet365-ra, ill. a kifizetés is megérkezik a kártyára?
Tudtok-e olyan online bankot, ami ad virtuális bankkártyát, amivel működik bet365-re a kártyás be/kifizetés? (Revolut nem jó, bet365 nem engedi). Monzo csak UK-ban élőknek jó.

Idézetet írta: bestprofit Dátum február 07, 2021, 00:52:47
Sziasztok!

Erste, CIB és OTP-n kívül van olyan magyar bank, ami engedélyezi a kártyás fizetést bet365-ra, ill. a kifizetés is megérkezik a kártyára?
Tudtok-e olyan online bankot, ami ad virtuális bankkártyát, amivel működik bet365-re a kártyás be/kifizetés? (Revolut nem jó, bet365 nem engedi). Monzo csak UK-ban élőknek jó.
A Cib bank miért nem jó?
Ne nagyon akarjál virtuális bankártyával befizetni, mert gondolnak egyet és addig nem fizetnek ki amíg le nem fotózod a hátoldalát :o

Idézetet írta: bestprofit Dátum február 07, 2021, 00:52:47
Sziasztok!

Erste, CIB és OTP-n kívül van olyan magyar bank, ami engedélyezi a kártyás fizetést bet365-ra, ill. a kifizetés is megérkezik a kártyára?
Tudtok-e olyan online bankot, ami ad virtuális bankkártyát, amivel működik bet365-re a kártyás be/kifizetés? (Revolut nem jó, bet365 nem engedi). Monzo csak UK-ban élőknek jó.
Feltöltöd a revolut számládat, bet365 -ön befizetés Skrillen...ott pedig megadod a revolut kartyád adatait, és így kész is a befizetés. Kifizetés pedig skrillre.

Ezzel az a baj, hogy sokaknak nincs skrill befizetési opció.

Azt hiszem az icarddal működik a bet365.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum február 07, 2021, 10:49:35
A Cib bank miért nem jó?
Ne nagyon akarjál virtuális bankártyával befizetni, mert gondolnak egyet és addig nem fizetnek ki amíg le nem fotózod a hátoldalát :o

Nem írtam, hogy nem jó. Ezekről tudom, hogy működik a bankkártyás fizetés.
A virtuális bankkártya fotózásra vannak megoldások.

Idézetet írta: Alex10 Dátum február 07, 2021, 17:06:25
Feltöltöd a revolut számládat, bet365 -ön befizetés Skrillen...ott pedig megadod a revolut kartyád adatait, és így kész is a befizetés. Kifizetés pedig skrillre.

A bet365 megszűntette a Skrill, Neteller támogatást. Nyilván, ha lenne, akkor azt használnám.