Betfair lóverseny

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Lóversenynél,ha egy lóról nincs infó a racecardon,akkor az újonc vagy csak csesznek kirakni infókat a lovakról?! ;D
A hurdles az az akadályverseny?

Nem szeretem gépen nézni a lovit, és a betfair közvetítés nem is a leggyorsabb. Van valaki aki tv-n lesi a RacingUK-t vagy az ATR-t? Az legyen szíves dobjon rám egy privátot! :)

nemtudom Anglian kivul mennyire megoldhato a TV, viszont a Betdaqen asszem most ujitottak az ATRes versenyeket: mar ki lehet rakni full kepernyore,5 perctol kezdodik nem 3tol es meg fogadni sem kell az adott versenyre hogy nezhesd csak a szamladon legyen penz

Idézetet írta: Kvikt Dátum július 05, 2013, 17:52:38
Nem szeretem gépen nézni a lovit, és a betfair közvetítés nem is a leggyorsabb. Van valaki aki tv-n lesi a RacingUK-t vagy az ATR-t? Az legyen szíves dobjon rám egy privátot! :)

Mire vagy kíváncsi a tv-vel kapcsolatban? A betfair közvetítés lassúsága alapvetően tévhit, nagyon sokszor megy egyszerre a tv-vel. Előnyt viszont nem fogsz tudni egyikből sem kovácsolni, a courtsiderek mindig meg fognak előzni.

A tegnapi Hamiltonban rendezett lóversenyeken ti is tapasztaltatok nagyon nagy késéseket a menetrendben,vagy csak az én Geeksem nem jó?!
A visszaszámlálás már sokszor a pirosban is elment 10-15 percig is,és még mindig semmi!
Tényleg ennyit csúsznának a versenyek?!
Általában 3-5 percig ment a számláló a pirosban és indultak a versenyek,most meg...
Ez azért durva,mert így nem érünk oda minden lóversenyre,hiszen közel vannak egymáshoz!

Idézetet írta: actworld Dátum július 13, 2013, 20:57:58
Mire vagy kíváncsi a tv-vel kapcsolatban? A betfair közvetítés lassúsága alapvetően tévhit, nagyon sokszor megy egyszerre a tv-vel. Előnyt viszont nem fogsz tudni egyikből sem kovácsolni, a courtsiderek mindig meg fognak előzni.
A courtsiderek leginkább az esésekre, botlásokra illetve váratlan eseményekre mennek rá, alapvetően nem ők mozgatják a piacot. Egy esés esetén még fél másodperc is számít, hogy kivegyem a layem vagy backem a piacról /ha épp szerencsém van, és nincs nyitott pozim/, ugyanis a courtsidernek is kell 2 sec míg berakja a tétét!   Csupán egy időben szeretném látni az eseményeket a fogadók nagy részével. Az esetek többségében valóban egyszerre van a suspi és a bf közvetítésen a rajt, ebben egyetértek.

tovabbra is remenytelen a helyzet, Betdaq tiltja a video nem UK felhasznaloknak (bar probalkozhatnek VPNel legfeljebb kitiltanak a befizetett 10$ommal :D)
ATR sem engedi UKn kivul asszem, RacingUk oszig fejleszt nemlehet regisztralni, a Betfair meg szar bélyegképet ad csak nem fullt szoval szerintem tok ertelmetlen ezzel probalkozni :(

Idézetet írta: Kvikt Dátum július 15, 2013, 14:15:45
Csupán egy időben szeretném látni az eseményeket a fogadók nagy részével.

Ez esetben a műholdas ATR és Racing UK-nél nincs jobb megoldás.

Valaki eltudná magyarázni,hogy működik a lóverseny multiples a Betfairnél?
Kössze!

Azt szeretném kérdezni, hogy lóverseny trade-ben milyen mm-t célszerű alkalmazni? Most tanulom második nekifutásra a lóverseny kereskedést, s ebben lenne nagy segítség egy alap, amiből kiindulhatnék. Eddig csak a stoploss lett meghatározva, de az sem %-os változáshoz, vagy x egységnyi elmozduláshoz, hanem egy konkrét összeghez, ami a bank 5%-a volt esetenként. Ez az arány magasnak tűnhet, de úgy figyeltem meg, hogy kifizetődőbb volt itt meghúzni, mint pl 2,5% vagy 1%-on. Rávásárlást milyen gyakran alkalmaztok? Vagy egy kedvezőtlen irányváltásnál inkább kijöttök belőle kis mínusszal? A bank mekkora részét "szabad" betenni egy futamba? (szélsőséges esetben elmehet a pl. net is) :) Nálam eddig finoman szólva sem ritka, hogy a tesztbankom (nem nagy összeg) 70-80%-a bent van egy lovon. Későbbiekben természetesen lejjebb viszem az arányt, de most még a tanulás az elsődleges szempont. Köszönöm, aki tud segíteni!

Idézetet írta: Alk Dátum február 08, 2014, 22:17:29
Azt szeretném kérdezni, hogy lóverseny trade-ben milyen mm-t célszerű alkalmazni? Most tanulom második nekifutásra a lóverseny kereskedést, s ebben lenne nagy segítség egy alap, amiből kiindulhatnék. Eddig csak a stoploss lett meghatározva, de az sem %-os változáshoz, vagy x egységnyi elmozduláshoz, hanem egy konkrét összeghez, ami a bank 5%-a volt esetenként. Ez az arány magasnak tűnhet, de úgy figyeltem meg, hogy kifizetődőbb volt itt meghúzni, mint pl 2,5% vagy 1%-on. Rávásárlást milyen gyakran alkalmaztok? Vagy egy kedvezőtlen irányváltásnál inkább kijöttök belőle kis mínusszal? A bank mekkora részét "szabad" betenni egy futamba? (szélsőséges esetben elmehet a pl. net is) :) Nálam eddig finoman szólva sem ritka, hogy a tesztbankom (nem nagy összeg) 70-80%-a bent van egy lovon. Későbbiekben természetesen lejjebb viszem az arányt, de most még a tanulás az elsődleges szempont. Köszönöm, aki tud segíteni!

Mivel én is nagyon kezdő vagyok a témában tanácsot nem adnék. Csak egy pár észrevételt írnék:
-Kezdetnek elégnek tűnik a minimális tét (2 euro), amíg bele nem tanul az ember. Elvileg ha ráérzel a dologra akkor 2 euroból is lehet épitkezni, a haladók közül nem egy van aki alacsony tétekkel játszik és napi 30-50 euro profitot össze tud hozni.
-Véleményem szerint e-bookra ne költs pénzt, mivel a sikeres tréderek nem fogják elmondani, hogy pontosan hogy csinálják. Az oktatóvideokból is nehezen lehet látni (kezdőként), hogy mi történik. Mégis talán hasznosabb ha a neten fellelhető (kevés hasznos) infoból és youtube videokból + a saját magad tapasztalatából építkezel. Nyomd be a progit (Geeks Toy vagy akármi) és figyeld a piacokat, esetleg trédelj Practice Mode-ban. Előbb utóbb rá kell jönnöd valamire (pusztán ezzel a metódussal) ha van keresnivalód ebben a businessben.
-Egyébként szvsz a Scalping tűnik a legbiztonságosabb megoldásnak, ha elmenni látszik egy trade, akkor scratch minimalizálni a veszteséget, vagy 0-san kijönni. Persze minden piacot nem érdemes Scalpolni.
-Véleményem szerint bele lehet jönni a dologba, de nem olyan egyszerű, mint amilyennek tűnik. Sajnos a net tele van lehúzással ebben a témában is. Óvatosnak kell lenni.

Valaki el tudja magyarázni, hogy működik a forecast illetve reverse forecast fogadás a lóversenyeken? Ezeket az 1-3 2-4 8-3 stb számokat nem tudom értelmezni.

Szerintetek melyik időtáv a kifizetődőbb?
Futam előtti fél - 1 óra.
Vagy akár előtte éjjel is érdemes valamit kezdeni a piaccal?
Esetleg rögtön ahogy kijönnek a másnapi új piacok?

Mi van most a lóversenyekkel, hogy sem a betfair oldal sem pedig geek toys program nem adja? Vagy nekem valami nemjó? Tud erről valaki valamit?   ???   :noway: :ok:

Idézetet írta: siki333 Dátum szeptember 10, 2014, 10:04:43
Szerintetek melyik időtáv a kifizetődőbb?
Futam előtti fél - 1 óra.
Vagy akár előtte éjjel is érdemes valamit kezdeni a piaccal?
Esetleg rögtön ahogy kijönnek a másnapi új piacok?

Futam előtti 10 perc.