KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szeretném a véleményeteket kérni egy fizetős tippszolgáltatásról.

Azt hiszem, nem szabad ide linket elhelyezni külső oldalra, és nyilván nem is reklámozni szeretném azt. De talán hallottatok amúgy is róla. Hiszen a másik - elég nagy - magyar nyelvű sportfogadással foglalkozó site kezdeményezése. Úgy müködik a dolog, hogy krediteket lehet venni, és azután ebből a kreditből tippeket - ha jól számolom, nagyságrendileg olyan fél euro körül jön ki egy tipp. (Bevallom, főképpen ez a - megfizethetőnek látszó - ár keltette fel az érdeklődésemet.)

Szóval a kérdésem az lenne, hogy ismeri-e valaki közületek a rendszert, esetleg vannak-e tapasztalataitok, vagy legalább véleményetek róla.

Remélem, így rendben van a kérdés (nem sérti a szabályzatot), és persze azt is remélem, válaszolni is fogtok rá.

Nem akarok megsérteni senkit,de az én véleményem az hogy az emberek egyik fele hülye a másiki fele meg abból él hogy az egyik fele hülye.
Ha itt beleolvasol az előzetesekbe meg a sportágak topikjaiba, szerintem legalább olyan jó tippeket találsz mint ott. Ingyen.

Hello

Talaltam egy Foci PreMatch Tradinghez valo segedeszkozt amit rengetegen dicsernek, viszont a hinyos angoltudasom miadt nem igazan ertem a video tutorialban elmagyarazott dolgokat.Esetleg lenne valaki olyan kedves hogy leirna hogy konkretan mi es hogyan tortenik.

A weboldal neve: prematchtrading . com es a videos fulecskenel talahatoak a peldak.

Koszonom a segitsegeteket!

Ért valaki ehhez a csicska kriketthez??
Akkora egy fos egy sport és igazából nem is értem.
Láttam megy egy meccs,amelyen Bangladesh játszott/játszik South Africa ellen.
1.05 volt Bangi oddsa,na mondom,ez már elég tutinak tűnik,nyomok rá egy kis pénzt.
szerencsére tényleg csak kis pénzt tettem,mert 2 órával később már Bangi oddsa volt 4-es,szal úgy néz ki,hogy ez nem jött be.
Valaki szokott krikettre fogadni?Ha igen,akkor mit tart szem előtt?
Köszi!
Ui:most nézem,hogy Bangi oddsa már csak 2.26!
WTF?!
Ezt a hektikus sz@rt!

1 over ugye 6 ütésből áll. Nem tudom te milyen meccsre fogadtál, Twenty 20, ami 20overes, és pár óra alatt lemegy, vagy 50overes vagy esetleg több napos tesztmeccsre. Ha eléri egy csapat a 10kiesőt akkor biztosan vége az ütéseknek, ez a határ, olyan mint a baseballban a 3out. Ha pl eggy csapatból viszonylag gyorsan kiesik(wicket) 2-3 játékos, pl 2 overen belül akkor drasztikusan nő az odds. Főleg ha egy olyan emberke esik ki hamar, akitől sok pontot(átfutást) várnak. Vagy ha például valamelyik csapat egy overben nagyon jól megy és üt 4eseket 6osokat akkor az megint csak dobálja az oddsot elég rendesen.

Kösz a választ Ncis!
Erre nem mégis behúzta a csicska banglafos?!:D:D
Lefosom a bokám az örömtől,hogy mekkora buzi egy sportág ez!:D:D
Többet sose,ezekre a köcsögökre!
Betojtam és kiszálltam minusszal,erre mégis lehozzák!
Kapjátok be bangladeshi barmok!
Egyébként csicska u19-es meccs volt.7.ODI,ami ha jól tudom ilyen 1 napos meccsnek van mondva.

Sziasztok!

Félidei eredményeket és oddsokat keresnék focibajnokságokból. Jó lenne, ha nem egyenként (adott meccsre kattintva) lennének elérhetőek, hanem fordulónként egyben.
Köszi!  :cya:

Sziasztok! Egy tippadó oldalhoz szeretnék befizetni Paypal-on keresztül. De valamiért nem lehetséges és nagyon nem tudom, hogy mi a probléma! Ezt írják :

"You cannot use an e-mail address or card number that belongs to an existing PayPal account. If you have a PayPal account, please log in. If you don't, please change the e-mail address or card number and try again."

A Google Fordítóval próbálkoztam de inkáb hátráltatott mint segített! Valaki tudna segíteni? Előre is köszönöm!

Idézetet írta: vinatieri Dátum április 30, 2015, 18:34:29
Sziasztok! Egy tippadó oldalhoz szeretnék befizetni Paypal-on keresztül. De valamiért nem lehetséges és nagyon nem tudom, hogy mi a probléma! Ezt írják :

"You cannot use an e-mail address or card number that belongs to an existing PayPal account. If you have a PayPal account, please log in. If you don't, please change the e-mail address or card number and try again."

A Google Fordítóval próbálkoztam de inkáb hátráltatott mint segített! Valaki tudna segíteni? Előre is köszönöm!

Pedig annyira nem katasztrófális az a fordítás. Egyébként azt jelenti, hogy: Ön nem tudja használni az e-mail címet vagy kártyaszámot ami már egy meglévő PayPal számlához kötött. Ha Önnek van már meglévő Paypal számlája, kérjük jelentkezzen be. Amennyiben nincs, kérjük változtassa meg az e-mail címet vagy a kártyaszámot és próbálkozzon újra.

Remélem valamit ér a segítségem.

Köszönöm a segítséget! De még mindig nem értem. 1 Paypal számlám van amihez hozzá van rendelve az e-mail címem és a bankkártyám száma is. Persze h ilyenkor szaroznak amikor sürgős lenne! :bash:

Láttam, hogy az elmúlt időszakban elég sok fórumtag nyert a tennisexplorer játékon. Ezért az lenne a kérdésem, hogy az ott nyert bónuszok mikor kerülnek jóváírásra?


Szerintetek hogy lehet leállni a fogadással?már elegem van hogy mindig ugyan az a vége,vagyis hogy elbukok mindent,hiába utálom meg meg mondom hogy többet egy ft-ot se, max pár hét után kezdem előről.Legjobb lenne ha nem is érdekelne hogy milyen meccs van,bl vagy vb,darts vagy tenisz,nem is akarok tudni róla.Stratégiát hiába terveztem,sose követtem,mentálisan gyenge vagyok ehhez szerintem.

Idézetet írta: ricsi046 Dátum május 01, 2015, 17:11:07
Szerintetek hogy lehet leállni a fogadással?már elegem van hogy mindig ugyan az a vége,vagyis hogy elbukok mindent,hiába utálom meg meg mondom hogy többet egy ft-ot se, max pár hét után kezdem előről.Legjobb lenne ha nem is érdekelne hogy milyen meccs van,bl vagy vb,darts vagy tenisz,nem is akarok tudni róla.Stratégiát hiába terveztem,sose követtem,mentálisan gyenge vagyok ehhez szerintem.

Kezdj el spórolni valamire, és mindig az járjon a fejedben, hogy már rég megvolna arra a dologra a zseton, ha nem kúrtad volna el folyamatosan sportfogadásra. Vagy szentelj több időt valami más hobbidra, az is segít elterelni a figyelmed erről. Gondolj utálattal az irodákra, mint akik ellopták a pénzed, és ne adj többször esélyt nekik hogy megint kiraboljanak.

A figyelemelterelés szart sem ér, olyan mint betegségeknél fájdalomcsillapítót szedni, a betegséget nem szünteti meg. Amíg mentálisan gyengének érzi magát valaki (ebből kifolyólag az is), addig úgy sem fog menni a leállás... le lehet írni itt pár mondatban, hogy lehet tenni ez ellen, de az érintetteken általában nem segít, még szakember segítségével sem könnyű.
Másnál elég rájönni, hogy valamit nem akar folytatni és abba is hagyja.