MansionPoker - 500$ Private Freeroll

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Január 31-én, 21 órától a MansionPoker egy 500$-os Freerollt szervez, amelyen csak úgy szerepelhetsz hogyha a Sportfogadas.org-ról indulva regisztrálsz a MansionPoker-ra.

A turné részletei:

Név: 500$ Private Freeroll
Időpont: Január 31, 21:00 (20:00 GMT)
Játék típusa: No Limit Texas Holdem
Max.játékos: 500

A turnét a következő képen találod meg:

Megnyitod a pókerklienst. A fő Lobby-ban pedig: Tournaments --> Freerolls --> 500$ Private Freeroll

Ha részt szeretnél venni a Freerollon, akkor innen töltsd le a pókerklienst.

Siessetek, mert a helyek fogytán vannak... :)

Mindenkinek sok sikert kívánunk!

Engem nem enged regisztrálni mi lehet a gond?

Letöltöttem a pókerklienst az általatok megadott linkről, és azon keresztül hoztam létre egy számlát...
Lehet itt rontottam el?! :bash:

Engem se enged regelni.

"csak úgy szerepelhetsz hogyha a Sportfogadas.org-ról indulva regisztrálsz a MansionPoker-ra."

Akkor ki az a 391 ember, aki már bent van???

Idézetet írta: Milan Dátum január 30, 2010, 14:13:19

Január 31-én, 21 órától a MansionPoker egy 500$-os Freerollt szervez, amelyen csak úgy szerepelhetsz hogyha a Sportfogadas.org-ról indulva regisztrálsz a MansionPoker-ra.

A turné részletei:

Név: 500$ Private Freeroll
Időpont: Január 31, 21:00 (20:00 GMT)
Játék típusa: No Limit Texas Holdem
Max.játékos: 500

A turnét a következő képen találod meg:

Megnyitod a pókerklienst. A fő Lobby-ban pedig: Tournaments --> Freerolls --> 500$ Private Freeroll

Ha részt szeretnél venni a Freerollon, akkor innen töltsd le a pókerklienst.

Siessetek, mert a helyek fogytán vannak... :)

Mindenkinek sok sikert kívánunk!

hehe

Én innen szedtem le, úgyse engedi :D
Ügyfélszolgálat meg azt mondta ő nemtudja lol :D

A problem has occurred while trying to register for this tournament, please contact the customer support for more details.

Idézetet írta: Latzka Dátum január 30, 2010, 14:54:05
Engem se enged regelni.

"csak úgy szerepelhetsz hogyha a Sportfogadas.org-ról indulva regisztrálsz a MansionPoker-ra."

Akkor ki az a 391 ember, aki már bent van???

1 óra alatt beregisztrált innen 400 ember és jelentkezett a freerollra nekem ebben a dologban sántít valami  :D

Idézetet írta: gigazo Dátum január 30, 2010, 15:43:40
1 óra alatt beregisztrált innen 400 ember és jelentkezett a freerollra nekem ebben a dologban sántít valami  :D

Most meg az elmúlt fél órában 392 ről 393 ra nőtt a regisztráltak száma :D Mondjuk engem annyira nem érdekel ez, csak gondoltam jó lett volna ismerős nevekkel játszani :D
Bár ahogy nézem a nevezetteket, hát kb egyik se innen van, vagy én nemis tudom :D

Idézetet írta: sparco Dátum január 30, 2010, 15:47:27
Most meg az elmúlt fél órában 392 ről 393 ra nőtt a regisztráltak száma :D Mondjuk engem annyira nem érdekel ez, csak gondoltam jó lett volna ismerős nevekkel játszani :D
Bár ahogy nézem a nevezetteket, hát kb egyik se innen van, vagy én nemis tudom :D

Jah más oldalak is hírdetik, bár nem tudom h egyáltalán h tudnak rá regelni :D

Vmit elbaszhattak a Mansionosok. Amúgy nem épp annyira privát freeroll, mert több site tagjait gyűjtik össze, azért van már regisztrált.

Srácok, ez úgy működik, hogy engem megkeres a MansionPokeres, a bejelenti, hogy lesz egy privát Freeroll, amelyre mi is jelentkezhetünk, illetve azon játékosok akik általunk regisztráltak a MansionPokerre.

Én ekkor küldök egy jelentkezési levelet, s ezek után bárki aki általunk regisztrál a Mansion-ra az szerepelhet semmilyen jelszó nélkül az illető versenyen.

Tehát nem egy exkluzív Sportfogadas.org Freeroll-ról van szó, ezt nem is jelentettem ki...

Nos, jelenleg valami gondok lehetnek, hogy benneteket nem enged regisztrálni, de megpróbálom felvenni a kapcsolatot velük, s hátha sikerül intézni valamit.

bocs, milán de nem tudom mennyire  éri meg egy freeroll miatt regisztrálni valahova...
mármint nekünk :D

Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 31, 2010, 00:33:45
bocs, milán de nem tudom mennyire  éri meg egy freeroll miatt regisztrálni valahova...
mármint nekünk :D

Te vagy a freeroll mániás, nem ér meg neked 2 percet a reg?:D
Mondjuk felőlem lehet fizetős is, lényeg h itteni emberek játszanak rajta :)

Probléma megoldva! Most már lehet regisztrálni a versenyre. Még van kb. 65 hely...

Én is feliratkoztam, de még nem biztos, hogy fogok játszani...

Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 31, 2010, 00:33:45
bocs, milán de nem tudom mennyire  éri meg egy freeroll miatt regisztrálni valahova...
mármint nekünk :D

Figyelj ab_aevo...lehet neked nem éri meg, de másnak igen, szóval ez olyan egyéni kérdés...

Idézetet írta: sparco Dátum január 31, 2010, 11:16:40
Te vagy a freeroll mániás, nem ér meg neked 2 percet a reg?:D
Mondjuk felőlem lehet fizetős is, lényeg h itteni emberek játszanak rajta :)

???