Csimav tiltása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Maradjon kitiltva csimav?

Igen
35 (77.8%)
Nem
10 (22.2%)

Összes szavazó: 45

Nekem is küldött privát üzenetet, de nem állt módomban kölcsönözni. Viszont mégsem értek egyet azzal, hogy ki legyen tiltva véglegesen, mégpedig azért, mert a kölcsönkérésnek semmi köze ahhoz, hogy beírja a fórumra a tippjeit, vagy hozzászól a témákhoz. Sőt azért sem kell kitiltani mert szerencsejáték-függő, mert itt senki sem az anyja vagy az apja, hogy ezzel a kérdéssel foglalkozzunk, így kigyógyítani sem fogjuk tudni! vagy ha ki lesz tiltva akkor leszokik a kölcsönkérésről és nem lesz függő? Ja és csinál egy másik nicket, aztán visszajön!

Én azt gondolom, hogy nyugodtan írja be a tippjeit, és inkább azt kellene megoldani, hogy mondjuk ne küldhessen privát üzenetet (nem tudom ez megoldható e technikailag). Ha meg mégis ír e-mailt, vagy privátot valakinek azzal, hogy kölcsön kérne, egyszerűen nem kell reagálni, nem kell adni, mert most már tudjuk, hogy mire kell neki. DE, hogy ne használhasson fórumot, szerintem az hülyeség. Persze majd az adminok döntenek, de ez a véleményem!

Nekem volt már rajta kivül egy ilyen "barátom", aki az első kettőt még ki is fizette, aztán harmadikra futottam lukra. Nem egetrengető 2000 Ft-ról volt szó, de akkor megfogadtam hogy többet senkinek. Így csimavnak is irtam vissza először, de mióta ez rendszeres nála, cssak törlöm a leveleit. Executor megoldását támogatom, ha ezek után sem bír magával akkor viszont  :bash: .

Szerintem pedig csimav nem egyszer kapott figyelmeztetést és nem egyszer volt kitiltva a chatről sem. Kapott már elég figyelmeztetést és még sem tartotta be a szabályokat. Az, hogy mindenkinek e-mailt küld az azt is tükrözi, hogy nem azért járt ide , hogy a tippjeit megossza, hanem hogy pénzhez jusson. Nekem már sok volt, mikor láttam hanyadjára "került bajba". Eljátszotta úgy gondolom az esélyeit és a szavazás is egyértelmű.
Bocs de így gondolom..

Szia!
Azt meg tudnánk beszélni, hogy egyik barátom elutal neked 4000 Ft-ot, te abból leszedsz magadnak egy kis hasznot, feltöltöd a saját MB-edre és mondjuk 3500-3600 Ft-ot elküldesz az én MB-emre.
Ha igen, akkor kérlek adj egy nevet+számlaszámot+bank nevet(otp,erste,cib..)

Köszi!

El is kezdtem írni rá a választ, hogy nálam elvi kérdés az, hogy nem fizetek be irodába.
Ha itt ezen a fórumon nem tud a rengeteg pénzszerzési lehetőség közül egyiken sem bónuszt összeszedni, akkor miből gondolja, hogy a való életben valódi pénzzel majd menni fog neki a pénznyerés?

Aztán végül nem küldtem el neki, mert kifutottam volna a egy határidőből és hagytam a fenébe.

Nemtom, valahogy nem érzem azt, hogy bárkinek is hiányozna egy ilyen arc... Szerintem egy szigorú fórumon kb két dobása lett volna egy hasonló srácnak. Itt nem is a kölcsönről van szó, mert bárkivel megeshet, hogy nem tud befizetni valahová, mert az egyik kifizetés pl csúszik, stb, bár ezt sem biztos hogy fórumon belül kell elintézni.

A lényeg ott van, hogy már többször volt kitiltva chatről, az utóbbi időben nem is postolt, bár azelőtt sem volt benne köszönet... Nem egyszer láttam, hogy bőven az esemény megkezdése után postolt, stb... Ezek után jött a folyamatos kéregetés, ami egy idő után idegesítő, először nem válaszoltam, akkor 2 napra rá jött a következő, stb... Ilyen emberre nincs szüksége a fórumnak. Elég sok fórumon jártam már, mindenhol kitiltották volna már rég... Itt meg még szavazás is van... Nem gondolnám, hogy erre szükség van.

Sajnos hígul a mezőny, egyre kevesebb régi tag postol, talán pont az ilyeneknek köszönhetően. Csak remélni merem, hogy a helyzet változni fog, mert ennek nem lesz jó vége sztem.

Ülj nyugodtan th3PR0j3ct0r, mert ide sem fog visszakerülni.

A szavazatot vmlinuz kíváncsiságból indította, de már az eredményekből is látszik, hogy mi lesz a sorsa.

A fórumnak van egy szabályzata, s aki azt nem tartja be, attól elbúcsúzunk.


Idézetet írta: Milan Dátum május 12, 2010, 09:45:53
Ülj nyugodtan th3PR0j3ct0r, mert ide sem fog visszakerülni.

A szavazatot vmlinuz kíváncsiságból indította, de már az eredményekből is látszik, hogy mi lesz a sorsa.

A fórumnak van egy szabályzata, s aki azt nem tartja be, attól elbúcsúzunk.



Prohardverről is kirakták 1 hete kb, aztán megint újra van regizve. De talán abba fogja hagyni ezt az egészet, aki meg adott neki kölcsönt és eddig nem kapta vissza az megérdemli, mai világban idegennek papír nélkül adni pénzt egyenlő azzal mintha ablakon dobnák ki.

Sniper elite-nek teljesen igaza van!

Akik adtak pénzt csimavnak gondolják át miért is tették ezt?
És mi volt rá a garancia, hogy visszakapják?

Azért, mert ebben a szemét világban, vannak akik még hiszik, hogy vannak normális emberek....  :angel:

Kaptam reggel egy levelet:

"Szia!
2 Eurot nem tudnál nekem kölcsönadni MB-en??
Pont ennyi kellene még ahhoz, amit szeretnék vele csinálni.

A fórumon meg mond meg, hogy mindenki meg fogja kapni a pénzét, te is megkaptad.
Csak ki vagyok tiltva és nem látom az elérhetőségeiket.
Majd, ha lejár a tiltás utána visszafizetek mindent, + még pár száz Ft "késedelmi kamatot" is.

Üdv."

Átadtam az üzenetet, de tovább nem foglalkozom ezzel a témával...

Hát visszatérni nem fog...

Csimav emailen jelentkezett!
Postacím kell neki.

"Gondolom>
most nagyon utálsz engem.Az a >
helyzet, hogy elég nagy zűr van körülötitem, amiből ki kellene jutnom >
valahogy. megbuktam év végén 5 tantárgyból, apámék max. 3 h, ét >
diákmunkára engednek elkérlek >
küld el a neved+cimed+hogy mennyivel tartozok és el fogom küldeni a>
pénzt, amint összeszedtem.Talán>
még többet is tudok küldeni, mert tényleg jó ideje tartozok és >
sajnálom.Ne >
haragudj, tényleg rajta vagyok, hogy visszafizessem, de ebben a >
hónapban muszáj tanulnomKomolyan mondom, hogy meg fogom adni, de >
még nem tudom pontosan, hogy mikor. Megpróbálom minél előbb.>
Én se szeretek ennyi időn át tartozni másnak és azt se akarom, hogy >
feljelents.Üdv.>"

Sziasztok!

Srác írt nekem privit a prohardveren, azt mondta hogy senki ne aggódjon akinek tartozik, mert vissza fogja fizetni csak anyukája jövő hónapban tud neki valami diák melót találni. Megkért hogy mondjam el itt, hogy nincs elfeledve kinek tartozik...

#43 július 28, 2010, 08:05:28, Bukker
Sziasztok!
Megváltoztam!
Tudom, hogy elég sok csúnya dolgot csináltam. Bármi rosszat irtatok rólam igazatok volt. Most viszont találtam egy megoldást, augusztus 15. körül visszafizetem a tartozásomat mindenkinek!

Az lenne a kérdésem, hogy ha tényleg megígérem, hogy soha semmi rosszat nem csinálok itt a fórumon, akkor visszajöhetnék?
Tanultam az esetből, higgyétek el.

Tudom, hogy már egyszer meg lett szavaztatva, de akkor még én se így álltam a dolgokhoz és szemétnek tartottam saját magamat!
Tudom, hogy sokan utáltok, de jobban belegondolva egy ilyen embert én is utálnék.
De most más a helyzet. Nem csak ígérgetek, 100%, hogy augusztus 15 körül mindenki visszakapja a pénzét.
Szinte bármit megadnák azért, hogy minden mehessen a régi kerékvágásban, amikor még nem utáltok ennyire.
És ha visszajöhetek, akkor normálisan fogok viselkedni. Semmi pénzkéregetés, semmi idegbetegség, semmi beszólogatás, semmi.
Nagyon szerettem ezt a fórumot! Szerettem itt játszani, itt vezetni a naplómat, beszélgetni másokkal, szinte életem egy részét képezte.

Egy valami kimaradt:


Őszintén szeretnék bocsánatot kérni mindenkitől!