Unibet Open Prága - Affiliate Battle

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Most értem haza, gondoltam innen hajrá és látom, hogy már kitettek.  :'(

Ilyet még nem láttam, vagyis igen az everesten.

Most egyszerre vagyok dühös és szomorú.   Hajrá a többieknek!!

Idézetet írta: gigazo Dátum július 13, 2010, 19:22:58
Most értem haza, gondoltam innen hajrá és látom, hogy már kitettek.  :'(

Ilyet még nem láttam, vagyis igen az everesten.

Most egyszerre vagyok dühös és szomorú.   Hajrá a többieknek!!


Unibeten ugy van, ha az 1 vak emelkedés után nem versenyzel, tehát 10perc alatt nem játszol 1leosztást se, automatikusan vége a versenyednek.

Én ezt nem tudtam, eddig csak everestről hallottam ilyet. Ha tudom jobban sietek haza.  >:(

ezt a szégyent, ez elég gáz a részükről  :noway:

Beszéltem az ügyfélszolgálattal, kicsit felfokozott hangulatban, azt ígérték holnap kapok választ esetleges verseny jegy pótlásával kapcsolatban.
Talán elindulhatok egy hasonló versenyen.

Ugyanis ez a versenyből való eltávolítás csak a freerollokon van ( még szép, hogy a fizetős versenyekről nem raknak ki ) és ez verseny szerintem nem freeroll volt.
Kellett jegy az induláshoz vagy nem  ;)   Tehát nem free  volt.

Meglátjuk a reklamációra a választ.

Idézetet írta: patyi Dátum július 13, 2010, 09:29:10
Az én voltam SzecskaM álnéven:D Siettem vacsorázni és már a verseny közepétől adtam minden elképzelhetetlen lapra az all inokat...De valami eszméletlen lapok jöttek mindig...Sikerült is a 6.helyet megcsípnem ;D ;D

Így még jobban fáj, hogy megint Te... :)

A mieink eredményei:

(127 induló, 1 hely fizetett- Unibet Open csom)

Inter985    34.hely
CsaTiKa     53.hely
Lorenzo16 79. hely
gigazo      119. hely*
mrobert888  127. hely

*óvás alatt

Győztes: Gefreed
Szóval next time.

A válaszuk az volt, hogy nem válaszoltak.  Tehát még csak válaszra sem méltattak.
Talán holnap, most már emlékszem miért nem játszom itt....

Most látom, hogy milyen kevesen voltak a döntőn. Sajnálom, hogy nem sikerült bejutnom, pedig bevallom őszintén, hogy idejét nem tudom, hogy mikor indultam utoljára freerollon, ráadásul ezt komolyan is vettem. Szerintem ez óriási lehetőség volt mindenkinek, megmondom őszintén, hogy nem igazán láttam még ilyet, hogy egy ilyen komoly package-ért ilyen alacsony számú résztvevő száll versenybe egy freerollon... Hatalmas +EV volt ez, ezért is sajnálom, hogy nem sikerült továbbmenni, persze nyilván elég kicsi az esélye, hogy valaki megnyerje a döntőt, de még mindig könnyebb, mintha mondjuk 1-2K induló között kéne nyerni.

Egyébként jó volt a fórumtagok ellen tolni, pontosabban a törzstagok ellen játszani. Remélem lesz még hasonló verseny, ha nem is ilyen prize-zal, akár normális buy-innel is.

A továbbjutottaknak gratulálok, gigazo-t meg őszintén sajnálom. Kissé nonszensz ami történt, ilyet a legputribb termekben sem csinálnak.... Kissé szánalmas...

Nagy gratuláció jár mindenki számára aki elindult a versenyen, s külön gratulálok a döntősöknek is. Szép volt fiúk!  :beerchug:

Ma sem válaszoltak.  >:(   :noway:  :noway:  :noway:  :bash:

Az egyik ember nyugtatgat és megígéri, hogy fölveszik velem a kapcsolatot.
A másik pedig le sem sza... 
Így rázzák le az ügyfelet.

Szép kis hozzáállás.

Akinek ezek után is van kedve itt játszani azt nem igazán értem.  És ha megkeres engem azonnal ajánlok neki egy jó pár sokkal jobb lehetőséget.

Hajrá unibet! 


Idézetet írta: th3PR0j3ct0r Dátum július 14, 2010, 21:15:33
Most látom, hogy milyen kevesen voltak a döntőn. Sajnálom, hogy nem sikerült bejutnom, pedig bevallom őszintén, hogy idejét nem tudom, hogy mikor indultam utoljára freerollon, ráadásul ezt komolyan is vettem. Szerintem ez óriási lehetőség volt mindenkinek, megmondom őszintén, hogy nem igazán láttam még ilyet, hogy egy ilyen komoly package-ért ilyen alacsony számú résztvevő száll versenybe egy freerollon... Hatalmas +EV volt ez, ezért is sajnálom, hogy nem sikerült továbbmenni, persze nyilván elég kicsi az esélye, hogy valaki megnyerje a döntőt, de még mindig könnyebb, mintha mondjuk 1-2K induló között kéne nyerni.

Egyébként jó volt a fórumtagok ellen tolni, pontosabban a törzstagok ellen játszani. Remélem lesz még hasonló verseny, ha nem is ilyen prize-zal, akár normális buy-innel is.

A továbbjutottaknak gratulálok, gigazo-t meg őszintén sajnálom. Kissé nonszensz ami történt, ilyet a legputribb termekben sem csinálnak.... Kissé szánalmas...

hat nem tudom, ahogy Milan irta, ha van 30 selejtezo mindegyikbol bejut 5 ember, az 150 osszesen a dontoben, ahol kiosztanak 2750$-t, tehat egy dontos hely kb. 18.33$-t er. akkor egy selejtezo nyeremenyalapja kb. 5x18.33 ~ 92$, es a mienkben voltunk kb. 35-en, akkor az indulas ezen a freerollon kb. 2.6$.
ha bejutnek egy ilyen lebonyolitasu dontobe, vegig azon paraznek hogy 2. leszek, na az sz@r lehet :D

Nyilván ha a száraz tényeket nézzük, akkor nem egy nagy szám az az egy főre jutó prize, teljesen jogos. Én azért érzem +EV-snek, mert nem nagyon látsz olyan selejtező freerollt, aminek az előselejtezőjén 30 emberből kell bekerülni az 5-be, majd egy 127 fős döntőn veszel részt. Én konkrétan egy ilyenről tudok, a carbon MTT leaderboardjára gondolok. Aki TOP100-ban végez hónap végén, az indulhat egy freerollon, ahol az első hely általában WPT/EPT package, de van WSOP, Aussie Millions pack is. Egyébként ahhoz, hgoy itt indulhass, elég jó MTT hónapot kell letudni, ami azért nem egyszerű.

Sajnos előző héten nem volt internetem, így csak utólag tudtam erről a versenyről:S Kaptam levelet Milántól, amit köszönök, csak sajna 14. néztem meg, a melóhelyemen, akkor meg már késő volt.

Ahogy már olvastam itt, "next time"