BetVictor (Victor Chandler)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: iLogic Dátum április 18, 2015, 19:16:08
72 leosztás, pedig én 100-nak számoltam.
Szerintem meglehetősen sok esély van 9k versenyzőből az első százban végezni egy SHT-en ;D
Sok sikert!

8756. lettem ;D Nem tudom miért nem lehetett ez rendes verseny...

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 18, 2015, 19:33:33
8756. lettem ;D Nem tudom miért nem lehetett ez rendes verseny...

Én is kiestem az első leosztás után. Ezek az all-in tornák továbbra is a kedvenceim maradnak.

Nálam most már blokkolva vannak.Tudtok alternatív elérhetőséget?

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum május 11, 2015, 13:21:47
Nálam most már blokkolva vannak.Tudtok alternatív elérhetőséget?

Nálam is, de zenmate-tel nem probléma.

Na ez is ennyi volt, most kaptam:

We regret to inform you that having reviewed your account we note that you are listed as residing in a territory for which we are not licensed to take gaming transactions and we are unable to accept any further transactions from your account.

Orbánék elmentek ti a ----

#95 május 11, 2015, 18:13:28, stdavid
Na már a levél is megjött tőlük.. :(
Ilyenkor nem tudjátok mi az okos lépés? A legtöbb long-term fogadásom itt van, és ugye kérték a mailben, hogy jelezzem nekik ha van bent pénzem náluk, mert több tranzakciót nem engedélyezhetnek. Azért csak megvárnám amíg lefutnak azok a tornák..

Szerintem kitiltották a magyar ügyfeleket.

Nem mintha túl sokat fogadtam volna náluk, ráadásul 1 hónap alatt befagyasztották a sportfogadó számlámat, most pedig kaptam tőlük egy emailt:

We regret to inform you that having reviewed your account we note that you are listed as residing in a territory for which we are not licensed to take gaming transactions and we are unable to accept any further transactions from your account.

If you have a balance in your account please contact [email protected] and we will process the payment on your behalf.

We apologise for any convenience and thank you for your custom.

Idézetet írta: stdavid Dátum május 11, 2015, 18:02:10
Na már a levés is megjött tőlük.. :(
Ilyenkor nem tudjátok mi az okos lépés? A legtöbb long-term fogadásom itt van, és ugye kérték a mailben, hogy jelezzem nekik ha van bent pénzem náluk, mert több tranzakciót nem engedélyezhetnek. Azért csak megvárnám amíg lefutnak azok a tornák..

Én meg a póker Clubban állok nagyon jól...

Gyanús volt már délután is, hogy az ő oldalukon volt tájékoztatás a "tiltott régiónkról" és nem a szokásos, blokkolásról tájékoztató oldal jött elő.

Sajnos a betvictornál nem tudják, hogy 3 hónap után minden mehetne nyugodtan tovább...

Az azért tőlük sem korrekt, hogy "utólag" közlik, bezárt a bolt, aligha ma délután döntöttek erről hirtelenjében.
Most levelezhetek velük, hogy utalják ki a pénzemet, mikor hirtelen azt sem tudom, mennyi ragadt náluk...    ???

Röhej! Én is megkaptam. Nem mondom, hogy sokat fogadtam náluk az elmúlt időszakban, de nem volt rossz iroda, azért sajnálom, hogy bezár a bazár itt is :(

Na rájuk írtam, és csak bővebben kifejtették azt, hogy megvizsgálták a számlát és rájöttek, hogy olyan helyről játszik az ember, ahonnan nem rendelkeznek licenccel.. Jó, hogy a kérdésemet még csak nem is érintették, jó kis levelezés lesz ez. :great:

Csesszék meg délelőtt még fogadtam náluk.  :bash:

Beléptem zenmate segítségével, gondoltam kiutaltatom a tizenegynéhány eurómat, de nem engedi.

A legjobb, hogy ma 17:48-kor kaptam egy emailt tőlük, amely szerint 10 ingyen pörgetést kaptam a Gonzo játékra.  :)
17:58-kor meg arról írtak, hogy ugye semmilyen tranzakciót nem engednek a számlámon...

(a 17:48-ast csak most vettem észre, mert a gmail a promóciók mappába tette, a 17:58-ast meg az elsődlegesbe)

A Gonzon engednek játszani, szóval az esély megvan elbukni a pénzt...    :)

A függő fogadásokkal nem lesz gond. Lefutnak az események, kiértékelik, aztán értesítenek és kiküldik elvileg. :)

Visszaírtak a betvictortól, hogy sajnos ellenőrizniük kell a koromat, így küldjek nekik útlevelet, jogsit vagy személyit.
Az elmúlt 3 évben nem érdekelte őket a kifizetéseknél sem, hogy vagyok-e már 18, de most hirtelen kÍváncsiak lettek rá.  :)

(egyébként a paddy power is ezzel fárasztott pár hónappal ezelőtt)

Az meg most tűnt fel, hogy a zenmate alapból román IP-ről jelentkeztet be és pl. a svájci átkerült a fizetős csomagjukba...