Június 24, 2021, 08:45:28 am CEST

Szerző Téma: BetClic Infó  (Megtekintve 131208 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető mamita

Re:BetClic Infó
« Válasz #915 Dátum: Március 09, 2021, 10:01:50 am CET »
Na srácok..Betclic.. :D egyre viccesebb..küldtek promó mailt ismét, most 15.000 HUF-ig..

Ránézek gondoltam, jó lenne kihasználni..látom még mindig nincs kifizetés csak skrillre.

Írtam nekik chaten, megkérdeztem, ha befizetek mastercarddal amit enged, miért nem biztosítanak rá kifizetési opciót?

Majd a "hölgy" egészen egyszerűen kilépett...:)  Ne fizessetek be ide, nem ajánlom.. az ügyfélszolgálat is katarsztrófa.. 1 db kérdésre nem tudnak válaszolni..

Lassan 2-4 hónapja nincs kifizetési opció, korábban banki átutalással szépen kifizettem a lóvét..

Nem elérhető BvB_09

« Válasz #916 Dátum: Március 09, 2021, 10:16:11 am CET »
Nekem ezt a belső üzenetet küldték.  ;D

Információ számlája elérhetőségéről
Az üzletek és a szolgáltatások március 8-tól március 22-ig tartó zárását jelentette be a kormány, ennek értelmében a kaszinók sem tarthatnak nyitva, további részletszabályozás a napokban várható.

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy a Betclic  számláján lévő egyenleg biztonságban van és a Betclic online szolgáltatásai továbbra is korlátozás nélkül elérhetők az Ön számára.

Kérdéseivel bizalommal fordulhat ügyfélszolgálatunkhoz.

Ha a jövőben szeretne értesítést kapni promóciós ajánlatainkról, akkor a piros gombra kattintva a számláján (a "Beállításaim" menüpontban) tudja megtenni az ehhez szükséges változtatásokat. A módosítás 24 órán belül lép életbe.

A Betlic Csapat

Nekem nem volt (még) bajom a Betclic-kel, mindig megkaptam mindent időben. A skrill is ott van mint be- és kifizetés, nekem egy rossz szavam nem lehet feléjük.

Nem elérhető szalist

« Válasz #917 Dátum: Március 09, 2021, 10:29:08 am CET »

Információ számlája elérhetőségéről
Az üzletek és a szolgáltatások március 8-tól március 22-ig tartó zárását jelentette be a kormány, ennek értelmében a kaszinók sem tarthatnak nyitva, további részletszabályozás a napokban várható.

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy a Betclic  számláján lévő egyenleg biztonságban van és a Betclic online szolgáltatásai továbbra is korlátozás nélkül elérhetők az Ön számára.

Kérdéseivel bizalommal fordulhat ügyfélszolgálatunkhoz.

Ha a jövőben szeretne értesítést kapni promóciós ajánlatainkról, akkor a piros gombra kattintva a számláján (a "Beállításaim" menüpontban) tudja megtenni az ehhez szükséges változtatásokat. A módosítás 24 órán belül lép életbe.

A Betlic Csapat

Nekem nem volt (még) bajom a Betclic-kel, mindig megkaptam mindent időben. A skrill is ott van mint be- és kifizetés, nekem egy rossz szavam nem lehet feléjük.
Nekem meg pont forditva volt bajom velük.Ugye elvileg csak oda fizetnek ki ahonnan befizettem.Fizettem be netellerrel,majd mikor le akartam venni a nyereményt, 3 szor törölték,és rakták vissza az egyenlegemre mindenféle édtesítés nélkül,mondom a 3. után ugyan már megkérdezem mivel van nekik bajuk.Mondják csak oda vehetem le ahonnan töltöttem,mondtam nekik szuper, 3 szor ez történt meg,erre ők jó, de csak banki átutalással hajlandók kifizetni....Irtam is nekik hogy ha már a saját szabályrendszerüket hágják át,akkor ezt nem kellene nekem is jelezni,honnan tudnám ezt magamtól,de erre már nem válaszoltak.Aztán kikértem bankival, napra pontosan megvárták az utolsó kifizetési napot,de aztán elutalták a pénzemet,ez volt 2 éve azóta egy forintot nem költöttem el itt és nem is fogok..Hitvány egy banda,az ügyfélszolgálatot meg inkább nem is minősítem mert ha véletlen olvasnák ezt még megsértődnének....

Nem elérhető Wonder68

« Válasz #918 Dátum: Március 09, 2021, 10:45:29 am CET »

[/quote

Ez komoly? Azért mert itt pesten bezárt a kaszinó,
homofiszba se lehet játszani  :great: :great: :great: :crazy:

Nem elérhető mamita

« Válasz #919 Dátum: Március 09, 2021, 13:10:41 pm CET »
Update: Befizettem ma 15.000 HUF-ot Skrill Rapid Bank transferrel... a számlámról levonta az összeget, de a betclic-es számlán nem írták jóvá.. írtam az ügyfélszolgálatnak.. elkérték a kivonatot/bizonylatot az átutalásról.. csatoltam.. azóta semmi..

Ennyit kaptam válaszként, hogy a pénzügyi osztály foglalkozik már vele és próbálják orvosolni a hibát.. :D vicc az oldal..

Nem elérhető oakland23

« Válasz #920 Dátum: Április 19, 2021, 09:03:32 am CEST »
Az kemény, kértem egy kifizetést VISA-ra, aztán abban a pillanatban, ahogy rányomtam a kifizetés gombra, már rezgett is a teló, és jött az sms, hogy a számlámon a pénz. Majdnem hamarabb elküldték, minthogy ráklikkeltem volna a kifizetés gombra  :ok:

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető hubika88

« Válasz #921 Dátum: Április 19, 2021, 14:15:04 pm CEST »
szintén, a betclic a leggyorsabb ilyen kifizetésnél

Nem elérhető PetoPisti

« Válasz #922 Dátum: Május 03, 2021, 21:34:24 pm CEST »
Sziasztok,

chat elérhetőségükről tudna valaki egy linket küldeni, vagy hol találom az oldalukon? :O

Nem találtam meg eddig  :bash: :bash:

Nem elérhető BvB_09

« Válasz #923 Dátum: Május 04, 2021, 16:11:58 pm CEST »
Megváltozott a minimum befizetés összege, az eddigi 1000 Forintról 4000 Forintra nőtt.

Nem elérhető Adam2000

« Válasz #924 Dátum: Május 04, 2021, 19:50:31 pm CEST »
Sziasztok! Valamiért nekem a betclic levont 2x 500 forintot de nem értem miért. Mással is fordult már ilyen elő?

Nem elérhető RedMunchen

« Válasz #925 Dátum: Május 04, 2021, 20:55:54 pm CEST »
A fogadasok ara kerult levonasra.

Nem elérhető chabialonso

« Válasz #926 Dátum: Május 22, 2021, 14:20:17 pm CEST »
Sosem nyertem náluk százas szorzóval , de néha megpróbáltam egy ezressel.
Ma derült ki számomra, hogy nem csak a befizetési limitet emelték négyezerre , hanem ezen fogadásokat is limitálták kerek egy euróra.

Nem elérhető Powell

« Válasz #927 Dátum: Június 11, 2021, 13:10:36 pm CEST »
Azért,hogy pozitív példát is írjak.Mastercardra próbáltam kifizetni,de rányomta és le se vonta.Mondom fura,látom automatikusan visszautasította.Kikértem Skrillre kb.5 másodperc múlva a számlán volt. :ok:

Nem elérhető RedMunchen

« Válasz #928 Dátum: Június 11, 2021, 14:48:06 pm CEST »
Azért,hogy pozitív példát is írjak.Mastercardra próbáltam kifizetni,de rányomta és le se vonta.Mondom fura,látom automatikusan visszautasította.Kikértem Skrillre kb.5 másodperc múlva a számlán volt. :ok:

Skrill cimem + Jelszavam beirtam, mar jott a level, hogy teljesult a kifizetes.  :laugh:

Nem elérhető chabialonso

« Válasz #929 Dátum: Június 11, 2021, 20:31:26 pm CEST »
Ma az EB kezdet alkalmából van náluk 10 ingyen pörgetés is Aztec Gold játékon.

Sportfogadas.org

Fogadj az Unibeten!
« Válasz #929 Dátum: Június 11, 2021, 20:31:26 pm CEST »