Tradelés Betfairen

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


"A foci helyszíni tradelésről általánosságban annyit, hogy mikor működik, mikor nem. A hétvégi Man Utd - Wigan meccsen például minden gól után felsöpörték a piacot.... :)"


Ezen konkrétan mit értesz? :)

Idézetet írta: liticarb Dátum szeptember 16, 2012, 22:12:27
"A foci helyszíni tradelésről általánosságban annyit, hogy mikor működik, mikor nem. A hétvégi Man Utd - Wigan meccsen például minden gól után felsöpörték a piacot.... :)"


Ezen konkrétan mit értesz? :)

Azt amit. Mind a négy gól után 2-3-5 ezer eurokkal söpörték be a lay oldalon lévő pénzeket.

Én is erre gondoltam... Akkor lehet ezt csinálni ügyesen.

"Mint a legtöbb sportágra, teniszre is elérhető a SIS feed szolgáltatás, de ilyenje csak a legnagyobb tradereknek és irodáknak van. A tenisz mérkőzéseken szigorúan szokták venni a courtside trading tiltását, de természetesen mindent ki lehet játszani. "

Ilyenje csak a legnagyobb tradereknek van, írod. Ezalatt irodáktól független magánszemélyeket értesz, azaz csak anyagi dolgokon múlik  kinek lehet vagy sem?
Volt olyan hónap idén hogy betfair pontjaim alapján a világ első száz betfairdrédelőjében is benne voltam, azaz talán szerénytelenség nélkül nevezhetném magam nem éppen kezdő fogadónak, egy ismerősöm pedig talán az első húszban vagy tízben is benne volt, pontosan nem emlékszem, de ő sem használ semmiféle SIS szolgáltatást és robotot sem.
Egyébként korábban már írtam a SIS tv elérhetőségére, ahonnan azt a választ kaptam hogy a tenisz kérdésben nem tudnak segíteni, és nem igazán tudják hogy kinek lehet ilyen szolgáltatása, de próbáljam meg a sky tv-t vagy a BBC-t.
Szóval azzal tisztában vagyok hogy van valami forrás, ami gondolom igazán titkos szálon fut, és tutira nem is olcsó.
Mindenesetre köszönöm a segítséget, és ha van valami közelebi infód annak bármikor  örülnék.


Idézetet írta: liticarb Dátum szeptember 16, 2012, 21:10:14
Én is először laptopra gondoltam, de az lehet túl nagy és kiszúrják, hátha egy iPhone vagy iPad megfelelőbb lenne erre.

Ha jól tudom már szankcionálják, volt is rá néhány példa a közelmúltban.
Egy iphone nyílván még elfér a kezedben, de ipad szerintem már észrevehető.Azt hiszem nem ebben a formában teljesül be a jövő :)

Ha mondjuk egy NB1-es meccsen a B középben meghúzom magam a tömegben, akkor onnan csak nem szednek ki. Vagy hogy érted a szankcionálást?

Idézetet írta: liticarb Dátum szeptember 16, 2012, 22:57:18
Ha mondjuk egy NB1-es meccsen a B középben meghúzom magam a tömegben, akkor onnan csak nem szednek ki. Vagy hogy érted a szankcionálást?

Azt hittem teniszre akarod, a B-középben nyílván más, félreértettelek:)

Nekem mindegy hol, csak valahol ki tudjam próbálni :).

#173 szeptember 16, 2012, 23:38:22, saltanus
Idézetet írta: liticarb Dátum szeptember 16, 2012, 22:57:18
Ha mondjuk egy NB1-es meccsen a B középben meghúzom magam a tömegben, akkor onnan csak nem szednek ki. Vagy hogy érted a szankcionálást?

már ne is haragudj de szerintem te hiába húzod meg magad a "B középben" mert te egy NB1 meccsen nem fogsz tradelni, konkrétan azért mert ilyen (már ne haragudj) sz@r meccsekre nem fogad nagyon senki. csak nézd meg 1x pl a betfairnal h mekkora összeg van bent egy adott NB1 meccsre... 
(lásd a csatolmányt, igaz még csak vasárnap van... de késöbb sem lesz több hidd el)

apropó tenisz mérközésekröl már tavaly is tiltottak ki embereket mert hát észrevették öket,hogy ugymon elég komolyan tradelnek...

ja és ezt a live piac elotti tradelest el lehet felejteni...



Ebben teljesen igazad van, de egy próbát akkor is megér, hogy lássam hogy reagál a piac.
Pár hét múlva meg kipróbálom egy külföldi meccsen is, ahol biztos több milliós forgalom lesz.

Tradelésre valóban nem alkalmas a magyar bajnokság, de azért rendeznek errefelé olyan meccseket amelyek igen.

Esett itt szó a SIS TV-ről, ez mindenkinek elérhető vagy csak a fogadóirodáknak?

Idézetet írta: liticarb Dátum szeptember 21, 2012, 20:24:15
Esett itt szó a SIS TV-ről, ez mindenkinek elérhető vagy csak a fogadóirodáknak?

Bárki előfizethet rá akinek van rá kerete :)

Jól látom, hogy 5000font/év?

Idézetet írta: liticarb Dátum szeptember 23, 2012, 01:15:54
Jól látom, hogy 5000font/év?

a körül kell lennie, szolgáltatásoktól függően, nyilván ezt az irodáknak találták ki, nem neked :)