nonprofit2 agymenése

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum március 05, 2006, 21:35:40
Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 05, 2006, 21:30:43
Idézetet írta: Milan Dátum március 05, 2006, 21:06:33
Mégis mi történt ezen a hétvégén???  Á...várj, gondolom, hogy mire célzol...sajnos ezért én vagyok a hibás, mert nem vezettem be a szabályzatba azt a dolgot, hogy ha valaki már -30 pont alatt van egy nap után, annak a további tippjeit ne is vegyük számba.
Ez a tippjáték hiányossága...de következő hónap szabályzatában már benne lesz, igérem...s szerintem úgy lesz a korekt.


Nem teljesen erről van szó :)... mivel azt mondtad szinte naponta-kétnaponta lesz elszámolás...
Nem formaságokról lenne szó, amit féremagyarázással el tudsz intézni... hanem ti léptetek. ::)
Konzultálj vmlinuzszal, hátha ő többet tud... vagy talán egy hacker feltörte a hétvégén a honlapotokat???


De mond meg pontosan, hogy mire célzol...mert már nagyon nagy felhőben vagyok és nem tudom, hogy miről beszélsz... :o:
Ha itt nem tudod megirni, hát akkor privátban...de ezt a dumát folytatjuk 4 órája, de még mindig nem tudom, hogy mit akarsz... :wall:

Ha az eddigi célzásokból nem jöttél rá, akkor
vagy
1. vmlinuz munkája volt a hétvégi eset,
vagy
2. te blöffölsz (remélem nem az utóbbi) ;)

Nem írok több privit, a nyilvánosság jó dolog :)... inkább  a fórumhoz tartozik ez.... hacsak nem moderáljátok ki ;)

Ráérünk, majd holnap ha beszéltél vmlinuzszal...

A tippek feldolgozásával én foglalkozom...az összes tipp ki fel volt dolgozva minden reggel...nem tudom, hol a gond...nem maradt egy feldolgozatlan tipp sem... :spaz:

Idézetet írta: Milan Dátum március 05, 2006, 22:00:25
A tippek feldolgozásával én foglalkozom...az összes tipp ki fel volt dolgozva minden reggel...nem tudom, hol a gond...nem maradt egy feldolgozatlan tipp sem... :spaz:


Nem is tudom, érdemes-e egyáltalán ilyen apróságot szóvátenni... ::)
Á, csak annyi történt, hogy valakit kizártál a játékból mert -30 alá ment (a neve át volt húzva a ranglistán), másnap pedig már nem volt áthúzva a neve... láss csodát, feltámadt poraiból.

Ha jobban megfigyelted volna, akkor láthatad, hogy valóban -30 pont alá került, én nem zártam ki a játékból, a neve automatikusan lesz kihúzva...amit nem figyeltél meg az az, hogy az illető személynek már voltak tippei március 5-re, 6-ra, meg 7-re. S amint mondtam ez a tippjátéknak egy hiányossága, ami a szabályzatból hiányzik, de a köv. hónaptól benne lesz. Mármint az, hogy: egy nap után, ha valaki -30 pont alá kerül, azt kizárjuk a tippjátékból.

Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 05, 2006, 23:39:57
Idézetet írta: Milan Dátum március 05, 2006, 22:00:25
A tippek feldolgozásával én foglalkozom...az összes tipp ki fel volt dolgozva minden reggel...nem tudom, hol a gond...nem maradt egy feldolgozatlan tipp sem... :spaz:


Nem is tudom, érdemes-e egyáltalán ilyen apróságot szóvátenni... ::)
Á, csak annyi történt, hogy valakit kizártál a játékból mert -30 alá ment (a neve át volt húzva a ranglistán), másnap pedig már nem volt áthúzva a neve... láss csodát, feltámadt poraiból.

Nem tudom, hogy eddig ezt nem figyelted meg, vagy nem akartál szólni vagy mivan. Mivel elég régi tag vagy, láthattad, hogy ilyesmi előfordult többször több embernél. Ez úgy működik(változni fog, amint Milan irta), hogy tippeket lehet tenni előre több napra. A jelenlegi és ezelötti szabályzat szerint egy személy akkor esik ki a játékból, amikor az összes tippjének feldolgozása UTÁN -30 pontja van. Viszont ha az adott személy előre tippelt pl. 4 napot és második nap -30 pontja volt, akkor a listában már kihúzva szerepelt(a rendszer automatikusan kihúzza, ha -30 pontja van), de mivel még vannak tippjei, még nem esett ki teljesen a játékból. A tippek feldolgozásáig nem tud többet tippelni, DE ha következő nap a meglévő tippjei alapján eléri a -30 pontnál többet, akkor újra visszakerül a játékba. Igy történt most is, nem volt feltörve semmi, és nem is volt csalás. Következő hónaptól nem igy lesz. Amint egy nap elérte a -30-at, végleg kiesik az adott hónapban. Nehéz felfogni? :wall: vagy csak akarsz minket piszkálni mert nincs jobb dolgod?  :2guns:

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 06, 2006, 02:15:45
Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 05, 2006, 23:39:57
Idézetet írta: Milan Dátum március 05, 2006, 22:00:25
A tippek feldolgozásával én foglalkozom...az összes tipp ki fel volt dolgozva minden reggel...nem tudom, hol a gond...nem maradt egy feldolgozatlan tipp sem... :spaz:


Nem is tudom, érdemes-e egyáltalán ilyen apróságot szóvátenni... ::)
Á, csak annyi történt, hogy valakit kizártál a játékból mert -30 alá ment (a neve át volt húzva a ranglistán), másnap pedig már nem volt áthúzva a neve... láss csodát, feltámadt poraiból.

Nem tudom, hogy eddig ezt nem figyelted meg, vagy nem akartál szólni vagy mivan. Mivel elég régi tag vagy, láthattad, hogy ilyesmi előfordult többször több embernél. Ez úgy működik(változni fog, amint Milan irta), hogy tippeket lehet tenni előre több napra. A jelenlegi és ezelötti szabályzat szerint egy személy akkor esik ki a játékból, amikor az összes tippjének feldolgozása UTÁN -30 pontja van. Viszont ha az adott személy előre tippelt pl. 4 napot és második nap -30 pontja volt, akkor a listában már kihúzva szerepelt(a rendszer automatikusan kihúzza, ha -30 pontja van), de mivel még vannak tippjei, még nem esett ki teljesen a játékból. A tippek feldolgozásáig nem tud többet tippelni, DE ha következő nap a meglévő tippjei alapján eléri a -30 pontnál többet, akkor újra visszakerül a játékba. Igy történt most is, nem volt feltörve semmi, és nem is volt csalás. Következő hónaptól nem igy lesz. Amint egy nap elérte a -30-at, végleg kiesik az adott hónapban. Nehéz felfogni? :wall: vagy csak akarsz minket piszkálni mert nincs jobb dolgod?  :2guns:


Bevallom, kíváncsi voltam milyen válaszokkal álltok elő. És külön örülök, hogy vmlinuz is hozzászólt :2funny:

Látom arra törekszetek, hogy mindig az érvényben levő szabályokat tartassátok be (értem ezt arra, hogy majd a köv. hónaptól lesz másképp akkor van ugyanis mód a szabályzat módosítására), ez nagyon helyes :yeah:...DE ebben az esetben érdekes módon nem így történt:

Márciusi tippjáték szabályzata

A játékosoknak nem szabad meghaladniuk  a -29 pontot. Az eredmények frissülése után ha valakinek -30 pontja van, az ki lesz zárva a versenyből (abban a hónapban), de a következő hónapban újból játszhat.


Az eredmények pedig bizony frissültek szombaton is ;)... Vagy inkább higgyek inkább nektek, mint a saját szememnek? :2funny:

Egyébként ha mindig megvárnátok az utolsó tipp feldolgozását is (amit esetleg 2 hétre előre is meg lehet tenni), akkor semmi értelme ennek a -30-as szabálynak ::)
De itt végül is a piros betűs rész a LÉNYEG, ti írtátok :idiot2: vagy ez is egy hacker volt? ;)

Őszintén már tényleg nincs amit válaszoljak...részemről mindent elmondtam, hogy mi hogyan müködik, szerintem már nagyon sokan akik olvassák ezt a fórumot megértették. A dolog csak annyi, hogy igy menet közben nem tudom modósitani a szabályzatot. A következő szabályzat módositás március végén lesz amikor a következő dolgot iktatjuk :

Márciusi tippjáték szabályzata

A játékosoknak nem szabad meghaladniuk  a -29 pontot. Az eredmények frissülése után ha valakinek -30 pontja van, az ki lesz zárva a versenyből (abban a hónapban), de a következő hónapban újból játszhat.


Ez lessz beiktatva:

Azon játékosok akik előre tippeltek, de az egyik napi feldolgozás után (napi 5 tippét feldolgoztuk) -29 pont alá kerültek azokat kizárjuk a tippjátékból és a már előre megtett tippeket nem veszük figyelembe a következő feldolgozáskor.
A játékos az adott hónapban már nem játszhat, viszont a következő hónapban, már ismét szerepelhet.


Láttad, ez hiányzik a márciusi tippjáték szabályzatából.


Érted te egyáltalán mit írtam le az előbb? Vagy csak a hülyét játszod? :uglystupid2:

Látom, politikai pályára készülsz, sok sikert hozzá :yeah:



Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 06, 2006, 08:53:27

Látom, politikai pályára készülsz, sok sikert hozzá :yeah:




Kösz szépen.  :beerchug:

Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 06, 2006, 08:53:27

Érted te egyáltalán mit írtam le az előbb? Vagy csak a hülyét játszod? :uglystupid2:

Látom, politikai pályára készülsz, sok sikert hozzá :yeah:



Te alapból vagy ilyen érthetetlen vagy nekifutottál?
:twak_125: :bash:

Jé, megjött az IQ-bajnok is... együtt a csapat :2funny:

Gyerekek, a szövegmegértési problémák egyszerű módszerrel korrigálhatók, talán még egyszer fussatok neki a szövegnek :great:

Nézd meg kérlek a toplistát...Most 10 perccel ezelőtt dolgoztam fel a tippeket....
Amint láthatod van már egy pár játékos aki kiesett a játékból...köztük van bandytos is. Ő jelenleg kiesett a játékból, hisz -32,6 pontja van.
Klikkelj rá a nevére és látthatod, hogy még függőben van 3 tipp, amelyek a mai dátumra vonatkoznak, igy ha mondjuk ezen tippek ma bejönnek, akkor holnap a feldolgozás után visszakerül a játékba, mert nem lessz kevesebb, mint -29 pontja.
Ezt csak azért irom, hogy lásd nem tartok én senkivel, nekem mindenki egyforma....nálad is megtörténhet az, hogy mondjuk tippelsz 3 napra előre, de a második nap után -34 pontod legyen, de még függőben lévő tippeid is vannak, amivel még visszajöhetsz a játékba.

Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 06, 2006, 09:15:47
Jé, megjött az IQ-bajnok is... együtt a csapat :2funny:

Gyerekek, a szövegmegértési problémák egyszerű módszerrel korrigálhatók, talán még egyszer fussatok neki a szövegnek :great:
Mind1, faszom kivan már, én többet nem szólok hozzá mert olyan vagy mint a rádió. Csak a magadét mondod, amit más mond az nem is érdekel. Ez igy van, ahogy leirtuk ebben a hónapban és kész. Irhatsz amennyit akarsz, ha nem tetszik ne játszodj, legalább több esélye lesz a többinek.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 06, 2006, 09:47:03
Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 06, 2006, 09:15:47
Jé, megjött az IQ-bajnok is... együtt a csapat :2funny:

Gyerekek, a szövegmegértési problémák egyszerű módszerrel korrigálhatók, talán még egyszer fussatok neki a szövegnek :great:
Mind1, faszom kivan már, én többet nem szólok hozzá mert olyan vagy mint a rádió. Csak a magadét mondod, amit más mond az nem is érdekel. Ez igy van, ahogy leirtuk ebben a hónapban és kész. Irhatsz amennyit akarsz, ha nem tetszik ne játszodj, legalább több esélye lesz a többinek.

Nem kell reklámozni a nemi szerveket... ;D

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 06, 2006, 09:47:03
Idézetet írta: nonprofit2 Dátum március 06, 2006, 09:15:47
Jé, megjött az IQ-bajnok is... együtt a csapat :2funny:

Gyerekek, a szövegmegértési problémák egyszerű módszerrel korrigálhatók, talán még egyszer fussatok neki a szövegnek :great:
Mind1, faszom kivan már, én többet nem szólok hozzá mert olyan vagy mint a rádió. Csak a magadét mondod, amit más mond az nem is érdekel. Ez igy van, ahogy leirtuk ebben a hónapban és kész. Irhatsz amennyit akarsz, ha nem tetszik ne játszodj, legalább több esélye lesz a többinek.

Ez az Imi, mutasd meg mindenkinek itt a fórumon, hogy a cipőméreted legalább akkora mint az IQ-d :2funny:

Csak a magadét mondod, amit más mond az nem is érdekel.

Ez mintha rátok lenne igaz... de döntse el mindenki aki olvasa a fórumot a saját belátása szerint ;)